Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackmambasss

Whatsapp da gizliliği herkes yapmama rağmen ekli olmayanlar göremiyor?

Neyin gizliliği hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.Ben GBwhatsapp kullanıyorum.Ancak bu uygulamada yedek alamıyorum.Bunu nasıl yapabilirim?Çünkü yakında cihaz değiştireceğim ve mesajlarımı tekrar yüklemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrrr -- 11 Ekim 2017; 23:38:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrrr

Merhaba.Ben GBwhatsapp kullanıyorum.Ancak bu uygulamada yedek alamıyorum.Bunu nasıl yapabilirim?Çünkü yakında cihaz değiştireceğim ve mesajlarımı tekrar yüklemek istiyorum.

Hocam ayarlar sohbetler kısmında konuşmaları yedekle deyin. Bide program standart olarak hergün gece 02.00 da yedek alır. Bu yedekler hafıza da WhatsApp klasöründedir. Konuşmaları ise WhatsApp klasörü içinde database klasöründe olur hocam. Resim video falan WhatsApp media klasöründe olur. Burdan dosyaları Manuel elle pc veya hafıza kartına kopyalayabilirsiniz.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Yedeklemeyi ve geri yüklemeyi yaptım.
    Teşekkür ederim.
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, sevindim

• Hocam konu sahibi yada bilgisi olan cevap verebilirmi konu içeriğindeki wtsp sürümleri yada başka sürümlerde profile kim bakmış numara bizde ekli değil ve bakan kişi ile sohbet geçmişi yok profile bakanı görmek mümkün mü ?

Hocam rehberimizde kayıtlı olmayan ve hiç bir sohbet geçmişimiz olmayan birnin whatsap profilimize baktığını nasıl anlarız ? Güncel sürümdeki çevrimiçi bildirimi sadece sohbet geçmişi olan ve sohbeti silmediğiniz kişilerde çalışıyor

• rameower R kullanıcısına yanıt
    Hocam onun bir yolu vardı ama hatırlamıyorum. Bir ayar yapıyorduk Sanırım sonra WhatsApp profil resmi değişiyorduk, sonra profil resmimize bakanlardan bildirim geliyordu rehberde ister kayıtlı olsun olmasın. X numara pforilinize baktı gibi

Hocam bi zahmet bakabilirmisinz ben tüm sürümleri denedim sadece 2 taraftada msj geçmişi olan kişiler online olunca bildirim geliyo whatsap profiline bakmasada bildirm geliyo online diye.böyle oluncada anlayamıon baktımı bakmadımı ama numarası olmayanın bildirimi hiç gelmiyor.sizin dediğiniz olaya hiç bi whatsap sürümünde rastlayamadm profil fotosunu değiştirip fotoya bakanları görme diye bi ayar bildirim özellik göremedim

• rameower R kullanıcısına yanıt
    Hocam İki sürümde baktım bulamadım ya. Ama vardı iyi hatırlıyorum.

• Doğrudur demekki eski sürümlerde olan bir özellikti kaldırılmış olmalı whatsap gizlilik ihlaline giriyor o özellik çünki.whatsap bu plus sürümlere savaş açtığı aylarda ilk rehberde olmadğı halde başkasınn profile bakanları görme özellğini kapadı hiçbir sürümde çalışmıyor çoğu güncel sürümlerede bu özellik eklenmiyor çalışmadığı için.whatsap kişisel gizlilik ihlaline giriyor bakıp bakmaması kişiyi ilgilendirir whatsap bunu karşı tarafa gönderemez hak ihlalidir.neyse hala şansımı deniyip sormuştum bi kaç yazıda kapatıldığını neden kapatıldığına dair açıklamaları okuyunca bıraktım plus un yakasını.neyse hocam değerli vaktinizi ayırıp cevap yazdığınız için teşekkürler hem aynı özelliği arayan kişiler içinde bir bilgi bırakmış olduk.

• GBWhatsapp kullanıyorum fakat emojiler eski. Ne zaman yenileri gelir?

Fouad WhatsApp'da silinen mesajları görme özelliği var mı ve mesajı silince karşı tarafta "mesaj silindi" uyarısı gitmemesi gibi bir durum var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merakli51

GBWhatsapp kullanıyorum fakat emojiler eski. Ne zaman yenileri gelir?

Fouad WhatsApp'da silinen mesajları görme özelliği var mı ve mesajı silince karşı tarafta "mesaj silindi" uyarısı gitmemesi gibi bir durum var mı?

Gb şuan kullanmiyorum ama onunda son güncelleme de emojiler değişmiş olması lazım.

Fouad da karşı silsene dahi siz görebilirsiniz. Öyle bir opsiyon mevcut. Karşı tarafa mesaj silindi uyarısı gidiyor her türlü.

• Enable anti revoke diye birşey var gbwhatsappta nedir bu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • semasong S kullanıcısına yanıt
    Gb de değilim şuan, ama ekran görüntüsü çekip atarsanız söyleyebilirim ne olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Gb de değilim şuan, ama ekran görüntüsü çekip atarsanız söyleyebilirim ne olduğunu.

Bu şekilde hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• semasong S kullanıcısına yanıt
    Ilginç, öyle bir terime denk gelmedim. Ama tahminim doğru ise bu karşı tarafın sildiği mesajların bizden silinmemesini sağlıyor. Bir deneyip teyit eder misiniz? Karşıdakini söyleyin mesajı herkesten sil deyip silsin. Sonrasında bakın eğer sizde silinmezse o ise yarıyor demek.

Aynen öyle. Anti-revoke, karşı tarafın sildiği mesaj bizde silmiyor.
  • Neden Ya
  • beyler merak ettim whatsapp+ kullanıcıları banlanmamış mıydı zamanında ? hala sorunsuz aktif kullanılabiliyorsa bende indiricemde merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.