Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp Plus yükledim, Google Drive'dan yedekleri alamıyorum, nasıl alabilirim?
  • Arkadaşlar video da ön kamera yı açtığımda 1 saniye sonra ekran kararıyor arka kamera da böyle bi şey yok sadece ön kamera da yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

WhatsApp Plus yükledim, Google Drive'dan yedekleri alamıyorum, nasıl alabilirim?
    Drive a bağlanmıyor sanırım. Normal yerel yedek alıp geri yükleyebilirsini ama

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Drive a bağlanmıyor sanırım. Normal yerel yedek alıp geri yükleyebilirsini ama

Alıntıları Göster
    Normal yedek nasıl alabilirim. Ayarlardan bulamadım. Bu arada WhatsApp bu şekilde modlanmış apk ları anlıyor mus. Sonra da numara banlaniyormus. Doğru mu bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçici bir ban oluyor örneğin 1 saat 2 saat 1 gün vs. O durumda orjinal yüklersiniz bir süre sonra tekrar plus a dönersiniz. Ama ben uzun zamandır hiç sorun yaşamadım.
    Ayarlar sohbetler kısmından yedekleyin.
    Sonra WhatsApp i verileri silmeden kaldırın. Ardından modlu WhatsApp i kurun.

• Yıllardır watsap plus kullanıcısıyım bu son güncelleme gelene kadar çok memnunum ama güncellemden sonra görüntülü konuşmada donma meydana geliyor ama sadece benim ekranda bu sorun oluyor sebebini bilen warmı ayrıca watsabı silip orjinal yükledim orda sıkıntı olmadı

• valla kardeşim ben 4 5 senedir wp plus kullanıyorum.ne ban yandım ne hesabım gitti.ben ban yedim diyenlerede şaşıyorum.wp plus candır.ban riski yok.geliştiricide bırakmadı güncellemeyi.güncellemeler devam ediyor.
  • Merhaba, Fouad Whatsapp'ın com.whatsapp paketini kullanıp tekrar orjinal Whatsapp'a dönmek istesem mesaj yedeklerim konusunda herhangi bir sorun yaşar mıyım? Sorundan kastım daha önce YoWhatsapp kullandım. Normal Whatsapp'a dönerken sıkıntı yaşamadım. Ama normal Whatsapp'tan Google Drive'a yedek alıp tekrar yedeğimi Drive'dan yükleyince mesajlarım geldi lakin mesajlarımın YoWhatsapp ile olan bölümündeki fotoğraflar, videolar, belgeler gelmedi. Acaba sebebi YoWhatsapp'ın YoWhatsapp Images, YoWhatsapp Documents gibi klasörler oluşturması mı? Sonuçta Fouad Whatsapp'ın com.whatsapp paketi normal Whatsapp gibi klasörler oluşturuyor. Farklılık oluşturur mu acaba? Bu konuda bilgi sahibi olan birisi yardım edebilir mi?
  • ibo90p İ kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamazsın hocam. Birde com uzantılı paket indirirseniz daha iyi olur. Tabi telefon Samsung ise o mümkün değil. O durumlarda da klasör isimlerini kendiniz manuel düzeltip başındaki yo-fo-gb VB uzantıları silebilirsiniz. O zaman herseyi görür. Yani ben şuan fouad kullanıyorum. Direk normal WhatsApp klasörü içerisinde dosyalar. Orjinal e geçmek istersem eğer ayarlar sohbetler e girip sohbet yedeğini tıkarım. Bütün sohbetler o dk itibari ile yedeklenir. Sonra uygulamayı verileri silmeden kaldırırım. Sonra databases klasörüne girip en son yapılan yedek hariç gerisini silerim. (son yedek de tarih olmaz, değiştirme saatine bakarsanız belli olur.) ondan sonra normal WhatsApp yüklerim direk yedeği görür zaten. Sonra da ayarlar sohbet yediğinde Google yedeği açarım. Herseyi oraya alır

• Hocam anladım teşekkürler. Ama aslında orası da biraz garip. Şöyle ki YoWhatsapp'tan normal WhatsApp'a döndüğümde de normal WhatsApp benim fotoğraflarımı, videolarımı, belgelerimi görmüştü. Ama yedeğini Drive'a yüklememişti (sohbetleri yükledi). Ama deneyeyim yazarım buraya sonucu da. Hocam bir sorum daha olacaktı. Fouad Mod WhatsApp'larda 2 yerde yedekleme var. Birisi normal WhatsApp'ta olduğu gibi Ayarlar>Sohbet>Sohbet Yedeği, bir diğeri ise FMMods> Genel > Yedekle ve Geri Yükle. Aralarında fark var mi? Varsa hangisinden yedeği almalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo90p -- 30 Ağustos 2020; 6:40:26 >

• ibo90p İ kullanıcısına yanıt
    Hocam fmmods da geri yükle seçeneği sadece fmods kurarsanız çalışır. Ayrıca tam kapsamlı yedeklemedir. Sohbet ayarları temaniz vs ne varsa herseyi yedekliyor orda. Ama normal WhatsApp ta vs ise yaramaz.

• Yowhatsapp'ta online olmayı gizledikten sonra diğer herkesin de online yazısı gidiyor. Sizde de öyle midir?

• Bir de mesaj gelince bildirim gelmiyor. Samsung kullanıyorum.

• Merhaba
    geçici telefona WhatsApp kurdum numara değiştir dedim. bağlı olduğum gruplar oraya geldi.
    asıl telefonum gelince kendi numaramı girdim fakat ne kişiler ne dahil olduğum gruplar geldi.
    geçici telefonda kalmış hepsi. kişiler çıkmıyordu onu çözdüm.
    whatsapp yedek nerede onu da bulamıyorum (oysa ki google drive yedek alındı gördüm saatini falan) üstüne bir de bu çıktı?
    nerede hata yaptım bilen var mı?
  • patrickW kullanıcısına yanıt
    Evet öyle

• Bir süredir telefon bağlı değildir deyip duruyor whatsapp plus, bu uygulamadan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama diğer uygulamalarda falan internet fişek gibi. Whatsapp plus' dan kaynaklanıyor olabilir mi ?
  • Çükütüs kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sorun yok. İlk mesajda tavsiye ettiğim sürümümü kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Bende böyle bir sorun yok. İlk mesajda tavsiye ettiğim sürümümü kullanıyorsunuz ?
    Hangi sürümdü hatırlamıyorum ama kontrol etmiştim en son sürümü diyordu. Silip normal wp' yi kurunca düzeldi. Neyse bir süre böyle devam edeyim, sonra tekrar yüklerim üşendim şimdi.
  • Android camiasına note 10 plus ile yeni giriş yaptım, jb'li iphone'da Watusi tool kullanırdım modlu whatsapp için, arayüzü değiştirmeden ekstra özellikler sunardı.

Androidde biraz bakınca gbwhatsapp ve whatsapp plus'ı gördüm.

gbwhatsapp arayüzü farklı olduğu için ısınamadım sildim ve ekstra pek birşey sunmuyormuş gibi geldi bana.

whatsapp plus ise 3-4 farklı kaynaktan indirsemde, apk yüklenemedi hatası aldım hep.

Watusi'de şu özellikler çok hoşuma gidiyordu;

• gruplarda dahi okundu (mavi tik) bilgisi vermemek. fakat karşı taraftan mavi tik almak.
    • sohbet bazlı mavi tik ayarlayabilmek. X kişisinin sohbet sayfasından bu kişiye okundu bilgisi gönder diye seçebiliyordum.
    • arşive alınmış grupları, mesaj gelse dahi arşivde tutmak.
    • çevrimdışıyken, son görüldü göstermeyip, çevrimiçi olunca bu özelliğin otomatik aktifleşmesi ve diğer kişilerin son görülmelerini görebilmek.
    • silinmiş mesajları görebilmek

bu 5 özelliğe çok alışmıştım, ama gbwhatsappta bunları göremedim.

Ayrıca iostan alışkanlık olarak, mesajı kimler okudu görmek için sola kaydırırdık, androidde ise mesajı seçip üst bardan bilgi iconuna tıklayıp bakabiliyoruz.

Klavye açıkken, sohbeti aşşa kaydırınca klavye otomatik kapanıyordu, andoirdde kapanmıyor :\

iostan kalan bu alışkanlıkları illa unutmak mı lazım, yoksa modlu whatsapplar ile çözebilir miyiz ?

• Samsung serisinde ikinci apk lari indireceksiniz. Com.WhatsApp uzantılı değilde örneğin com.fm yada com.gbwahatsap uzantılı olanlar. Zaten indirme linklerinde yazar bu. Çünkü Samsung da WhatsApp sistem uygulaması olarak görünüyor. Bu yüzden değişikliğe izin vermiyor. Siz orjinal WhatsApp i uygulamalar kısmından devre dışı bırakıp modlu WhatsApplarin uzantısı farklı olanı indireceksiniz.

Gruplar da mavi tik vermemek, sohbetler de mavi tik vermemek, toplu mesajlarda mavi tik vermemek, hepsinin ayarları var ayrı ayrı.
    -sohbet bazlı mavi tik yok maalesef
    -bu özellik yakında geliyor 1 yada 2 güncelleme sonra.
    -bu ayar olsa gerek ama ben bilmiyorum. Çünkü sürekli çevrimdışı takılıyorum. Şuan son görülmem bir kaç ay öncesine ait
    -silinmiş mesajlarda görünüyor sorun yok, yanında bir işaret çıkıyor karşı tarafın sildiğine dair

Burdan indirebilirsiniz
    https://fmmods.app/download-fmwa/

Dediğime dikkat edin com.whatsapp olan değil diğer sürümlerden birini indirin. Zaten com.WhatsApp olanın yanında does not support(desteklemiyor) Samsung s5-s20 and note4-note20 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 7 Kasım 2020; 17:40:46 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.