Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yorumda da yazmış, inşallah 2 sene beklemeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Aman olmasın o kadar nerede çokluk orada mokluk. Sezon onayı da almış geçen sene izlerken bu kadar bağlanmamıştım ama sezon sonunda parçaları güzel birleştirdiler üstüne bu sezondaki 2 bölüm de harikaydı. Ufaktan detayları da veriyorlar baya potansiyeli var bu dizinin.
  • Ben beğendim güzel bölümdü ilk bölümden pek birşey anlamamıştım bunda toparladı sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 2 Mayıs 2018; 0:57:55 >
  • 2x2 ilk defa tek seferde anladığım bölüm oldu beyin yakmadan

Dolores'e ayar olmaya başladım, Maeve cCc
  • talulah riley sen insan misin be

• Dolores'in bahsettiği silahlar ile ilgili teorimi yazıyorum tutarsa rez kimin aklına gelirdi bu

Bir arkadaşım bana aptallık yaparak gösterdiği şey silahtı gibisine bişeyler demişti ama o sahnede.
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi
    Dolores'in silah sandığı iş makineleri, Arnold bütün Türk geleneklerini aktarmış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 2 Mayıs 2018; 15:17:53 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Maeve o kadar zekasını yükseltti hala masalların peşinde . Dolores hatırlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Dolores'in bahsettiği silahlar ile ilgili teorimi yazıyorum tutarsa rez kimin aklına gelirdi bu

Bir arkadaşım bana aptallık yaparak gösterdiği şey silahtı gibisine bişeyler demişti ama o sahnede.

Dolores'in silah sandığı iş makineleri, Arnold bütün Türk geleneklerini aktarmış sanırım
    Bana yıkılmış bir köprü gibi geldi.Silah nerede diye düşünüp durdum.
  • William ve Dolores arasında yaşananlar geçmiş için son derece önemli bilgiler veriyor.

Sadece insanların tutkularına hitap edecek bir yer değil. Aynı zamanda Delos şirketinin zenginleri için kurduğu kapitalist bir tuzak. Buraya gelen her ziyaretçinin DNA'larını aldıkları için onları adeta izliyorlar. Böylece her konuda önde oluyorlar.

İnsanlara her şeyi yapabileceklerini ve bunu kimsenin görmeyeceğini söylediğiniz anda, kim olduklarını size gösterirler. Bunu öğrenebilmek de büyük bir iş. Westworld'de gizlilik yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

talulah riley sen insan misin be
    Adını aratınca öğrendim; Elon Musk ile 2 kere evlenip boşanmış
  • Arkadaşlar bu siyahlı adamın amacı neydi? Hatırlayamadım da ilk sezondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

Xomegach deneyin

Alıntıları Göster
    siteye yeni eşyalar mı eklenmiş yoksa ben mi hatırlamıyorum geçen seferden onları. birde daha fazla video var sanırım
  • Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asac Schrader kullanıcısına yanıt
    Böyle şov yapacağına eski manitasına sahip çıksın dizide yavaş yavaş halka açmaya başladılar kadını :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 6 Mayıs 2018; 15:9:43 >
  • Asac Schrader kullanıcısına yanıt
    hazır cevap adam
  • 2x2

ben beğendim bu bölümü
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi

bonus:https://gfycat.com/gifs/detail/disguisedweepybadger
  • Yeni bolum altyaziyla birlikte ne zaman dusuyor?

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Yarın 9-10 gibi hazır olur altyazı. Eşekherif çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 6 Mayıs 2018; 23:26:10 >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.