Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çıktığı seneye dönebilsem keşke şu dizinin ya. Dert yok tasa yok. 

Çok uzattılar cılkını çıkardılar. Yalnız her uzayan dizinin cılkı çıkmıyor tabii, bunlar gönülsüz iş yapıyorlardı.

• Dizi finali konuyu biryere bağlıyorlar mı yoksa yarım yamalak ortada mı kalıyor. Listede beklettiğim dizilerden di ona göre sileyim yada biara izleyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resitales kullanıcısına yanıt

Pek bi yere bağlandığı söylenemez. Ortada bitti.

• ulan neredeyse 1 yıl sonra şu 4. sezonu izleyeyim dedim bir şey anlamadım. hele final bir yere gelmedi. meğer iptal olmuş. bilseydim izlemezdim. 3. sezondan da bir şey anlamamıştım

içinde jj abrams olan bir şeyden hayır gelmiyor

bkz. lost, starwars (jarjar bings faciasından sonra herifin lakabı jarjar abrams oldu), westword hatta ve hatta lotr güç yüzükleri.

güç yüzüklerinin senaristi o 2 salatalığı amazona jj abrams tavsiye etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 5 Nisan 2023; 4:47:12 >
  • Son sezonda saten beynim yanmıştı iyi olmuş 😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1.sezonu bitirdim. Diziyi ya anlamadım ya hikaye oturmuyor. Hep bir şeyler havada kalıyor. Yarım bırakmak istemiyorum. Bundan sonraki sezonlar dizi toparlanıyor mu?

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Yok

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Bence ilk iki sezonu izle. 3 ve 4. sezonu izlemesen de bir şey kaybetmezsin fakat ikinci sezon gayet güzel.

• ulen filmi ne güzeldi açık ve net. Nolanlar beyin bulandırıp prim yapıp takipçi kasarız modunda dizi yaptıklarından milletin beyini hamura döndü, bir de her sezon arası yıllar girince az kalan beyin kırıntıları da yok oldu ve diziyi tarihin karanlık sayfalarına gömdü.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.