Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sakin olayları hatırlatıcı bir bölümdü.

Bu bölümde iki farklı zaman diliminde mi gördük Bernard'ı bana mı öyle geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

2x1

Sakin olayları hatırlatıcı bir bölümdü.

Bu bölümde iki farklı zaman diliminde mi gördük Bernard'ı bana mı öyle geldi?
    Evet,

Ben o şekilde anladım. Hem dizi kaldığı yerden devam ediyor hem de ara ara o yerin nasıl kontrol altına alındığı gösteriliyor bence.
    Bernard dedi ya bölümün sonunda "hepsini ben öldürdüm" diye. Nasıl öldürdüğünü de önümüzdeki bölümlerde gösterecekler.
    Bernard'a ise hiç zarar vermeyecekler bence. Çünkü 1 tane yapay zekalı insan Delos firması için her zaman lazım.
  • bence sacma bir dizi ,bir terminator sarah connor gibi degil ilk baslar iyiydi sonra iyice sacmaladi,antony hopkins gibi bir oyuncu 2.sezonda yok kaybetti bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maeve sahneleri hariç gayet güzel bir bölümdü. Başka oyuncu bulamadınız mı şu kadını izliyoruz

• Westworld.S02E01.Journey.Into.Night.1080i.HDTV.x264 sürümünün uyumlu altyazısını bulamadım bulabilecek babayiğit varmı beyler, düşük kalite sevmiyor en yüksek görüntü kalitesi olanı indirdim bununda uyumlu altyazısı yokya.
  • Eşek'ten ulusa sesleniş gibi flood geldi.

• Bu gönüllü yapılan bir iş, zaten tartışma gereksiz. Popüler dizi üzerinden rant sağlamak adına çocukça hareketler dönüyor. Çeviri bekleyen onlarca kaliteli iş varken sadece popüler olan için kavga etmek yakışıksız.

Herkes diziye odaklansın ve lütfen bu konu altında yok şu çevirmen yok bu çevirmen olayı dönmesin. Görüntü kirliliği başka hiçbir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

Westworld.S02E01.Journey.Into.Night.1080i.HDTV.x264 sürümünün uyumlu altyazısını bulamadım bulabilecek babayiğit varmı beyler, düşük kalite sevmiyor en yüksek görüntü kalitesi olanı indirdim bununda uyumlu altyazısı yokya.
    Hem bu sürümü hem deflate sürümünü indirdim. 1080i.hdtv sürümünün görüntü kalitesi güzel ama altazı bende bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

Hem bu sürümü hem deflate sürümünü indirdim. 1080i.hdtv sürümünün görüntü kalitesi güzel ama altazı bende bulamadım.

Alıntıları Göster
    altyazı bulamadım yarım saat uğraştım altyazıları senkronlamaya olmadı, sildim tekrar düşük kalite indirdim uyumlu altyazısı olan versiyonu ne yapayim kaliteden ödün vereceğiz altyazı için damn

• Drone hostları efekt sanıyordum ama kostümmüş tamamen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Drone hostları efekt sanıyordum ama kostümmüş tamamen.

Çok güzel bir tasarım olmuş, bence insan hostlardan daha iyi. Bir türlü robotların insanlardan ayırt edilememesini anlamlandıramıyorum
  • Eşekherif de çeviriye el atmış...Çevirmenler diziyi paylaşamıyor...
  • Westworld.S02E01.Journey.Into.Night.1080i.HDTV.x264
    bende bunu bekliyorum,çevirmenlere sesleniyorum buradan :)
  • Az önce bitirdim 2. bölümü. Yine harikaydı.

Dolores'in neden sürekli 'hatırlıyorum ' dediğini öğrenmiş olduk. Kızı gerçek dünyaya götürmüşler.
    Ayrıca nasıl yatırım aldıklarını da gördük. Güzel pazarlama taktiğiymiş he
    Dolores'e hem siyah hem beyaz çok yakışıyor
    Birde şu siyahli abimiz her türlü beladan kurtuluyor la polat alemdar gibi oldu adam. ölümsüz resmen :D Fring'e selamlar :D

İleride çok büyük bir savaş olacak gibi . Siyahli abimiz tamamen westworld'u yakıp yıkma peşinde . Glory'e ilk kim ulaşacak merak konusu cidden
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Yanlış görmediysem planetdp de var

• polyo kullanıcısına yanıt
    çevirmenler kendi derdinde, birbirlerine laf sokuyorlar bu aralar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İki kişiye ne oldu merak ediyorum. Biri şu uzak doğulu teknisyen hani robotlara yardım eden. Diğeri de şirketin başı olan siyahı kadın.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Yav şu karıya hastayım bee bilmeyenler için 'talulah riley' elon musk denilen adamın eski sevgilisi

karı dediğime bakmayın sevdiğim kadınlara karı demek hoşuma gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.