Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşek'ten altyazı geldi. İlk 2 bölümü kızlardan izledim bu kez Eşek'ten deneyeceğim.

• Eşek'ten paralar yatmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x3

Abernathy'nin özelliği neydi arkadaşlar ? Bir de bu zenci kadın istediği hostu yönetme gücüne sahip değil miydi neden o savaşçıları kendi tarafına almadı ve bernarda ne oldu anlayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Eşek'ten paralar yatmış

• Samurai World

• Delos-Abernathy teorisi çıkacak gibi.
    Maeve ablam ekibi tamamladı o 2 eleman ile. Karşılarına da Samuray çıktı

Yalnız şunun cevabını bulamadım.

Bölümün başında yiyişen elemanlara saldıran da konuklardan biriydi. Niye böyle bir şey yaptı la o

• Abernathy'de özel olan şey ne bilmiyoruz.
    Maeve kontrol altına almayı denedi ama işlemedi. Nedenini sonraki bölümlerde öğreniriz çünkü hiçbir şey bilmiyoruz Amerikan yerlileri hakkında.@.Davy Jones.

Dopdolu bir bölüm oldu.

Sonunda Rajworld ve Shogunworld'ü gördük. Shogunworld atmosfer olarak çok sağlam gözüküyor.

Rajworld'deki kadın sigara tutuşuyla, tipiyle Theresa'nın gençliğine çok benziyordu ama sonda gördük ki zaman olarak uyuşmuyor. William'ın kızı olabilir deniliyor. Eğer William'ın kızıysa neden robotlarla sevişmediğini açıklar bu durum.

Bernard sanırım son anda Abernathy'nin o çok gizli bilgilerini kendine yükledi. Ya da ben yanlış anladım?

Steven Ogg'un, nam-ı diğer Trevor'ın, iyilik meleğine dönüştüğü sahneler mükemmeldi, güldürdü.

Dolores'in terminatör gibi çatır çatır Delos askerlerine doğru yürüdüğü sahne güzeldi ama tüm çatışma boyunca Delos askerlerinin neden böyle salak gibi apaçık bir şekilde geldiklerine anlam veremedim. Bölümün tek beğenmediğim kısmı bu oldu.

Cover harika olmuş bu arada.

Rajworld'ün sitesi:https://www.discovertheraj.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 7 Mayıs 2018; 12:10:54 >

• Delos-Abernathy teorisi ne hocam açıklayabilir misiniz?

• Peter Abernathy'nin James Delos olabileceği teorisi. Baba Delos geçen bölümkü emeklilik partisi gibi olan şeyde hastalığından, az zamanı kaldığından falan bahsediyordu. Sonsuz bir yaşam için kendini parka atmış olabilir. İlk sezonda da Peter Abernathy bir fotoğraf görüp delirmişti. Fotoğrafta da James Delos'un kızı, Juliette var. Tüm bunlar uyuşuyor gibi. Zaten Charlotte da önem veriyor Abernathy'e baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Peter Abernathy'nin James Delos olabileceği teorisi. Baba Delos geçen bölümkü emeklilik partisi gibi olan şeyde hastalığından, az zamanı kaldığından falan bahsediyordu. Sonsuz bir yaşam için kendini parka atmış olabilir. İlk sezonda da Peter Abernathy bir fotoğraf görüp delirmişti. Fotoğrafta da James Delos'un kızı, Juliette var. Tüm bunlar uyuşuyor gibi. Zaten Charlotte da önem veriyor Abernathy'e baya.

Mantıklı ama kendini robota aktarıyorsa neden parkta kalıyor ve kendini sıradan bir ev sahibi yapıyor? Bir d eabernathy kendinin kim olduğunu bilmiyor. Ne anlamı var o zaman delosun kendini robota aktarmasının ? boşluklar var gibi

• Ben açıkçası geçmişte William'ın büyük bir kötülük yaptığı kanaatindeyim. Zaten bir önceki bölümde James Delos'a parkı pazarlarken "insanların DNA'larını alırız" gibisinden şeytani planlara girişmesi de William'ın süt dökmüş kedi olmadığını gösteriyor.

Ayrıca geçen sezon MIB karısının intihar ettiğini ve kızının da kendisini suçladığını söylemişti. Ben açıkçası geçmişte bir zamanda belli bir sebepten dolayı William'ın, Delos'a acı çektirmek için onu parktaki sıradan bir robota aktardığını düşünüyorum. Karısının intihar etme sebebi de William'ın babasına yaptıkları.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    mantıklıymış bu
  • W.W oldu indian world ve samuray world....
  • Daha üç tane daha park var.
    https://www.delosdestinations.com/#experience
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

2x3

Abernathy'nin özelliği neydi arkadaşlar ? Bir de bu zenci kadın istediği hostu yönetme gücüne sahip değil miydi neden o savaşçıları kendi tarafına almadı ve bernarda ne oldu anlayan var mı
    Nedenini tahmin ediyorum ben sana söyleyeyim :)

Ghost nation'un insanları korumak için yapılmış sahipler bence. Lee'nin insan olduğunu anlayınca lee'yi istediler
    korumak amaçlı dikkat ettiyseniz maeve kontrol edemedi bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibumii

Nedenini tahmin ediyorum ben sana söyleyeyim :)

Ghost nation'un insanları korumak için yapılmış sahipler bence. Lee'nin insan olduğunu anlayınca lee'yi istediler
    korumak amaçlı dikkat ettiyseniz maeve kontrol edemedi bunları

Alıntıları Göster
    olabilir aslında
  • HBO, 2. bölümden sonra hemen yeni sezonu onayladıysa sıkıntı yoktur. Gerisi bizi ilgilendirmez.

Böyle karmaşık diziler zaten hep daha az izlenir. Legion da başka bir örneği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

esekherif westworld'ü çevirmeye başlamış çok şükür nehirin ve ırmak'ım çevirilerinden kurtulduk(emeğe saygısızlık olmasın ama ilk sezon çevirileri cidden çok kötüydü be). gece izleyeyim bari.
    Bu muhabet çok ilginç geldi ? Esekherif twitter da karşılaştırmalı foto paylaşıyor cidden sıkıntı yani ? Çok çok fark var.Nehirin & Irmak The Terror dizisini de çeviriyormuş.Yani soru işareti oldu birden ben de ? Bir de diğer yandan çok Nehirin&Irmak çevirili çok dizi&film izledim "sağolsunlar" ama böyle Westworld gibi hatalara pek rastlamıyordum.

Nedir bu işin aslı ? The Terror çevirisi de sıkıntılı mı ? Yoksa bütün Nehirin&Irmak çevirileri eskiler falan hep sıkıntı mıydı ?
  • İlk iki bölümü pek sevmemiştim ama bu bölüm güzeldi. Bundan sonra akar gider diye umuyorum.

Samurayları da gördük sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 7 Mayıs 2018; 22:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında ak gezenleri görürseniz şaşırmayın beyler.

Bir ara vardı iki evrenin kesişeceğine dair söylentiler. Ne oldu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.