Şimdi Ara

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
29.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SOTTR yamasını oynamadım henüz ama metro yamasıyla oyunu bitirdim çeviri gerçekten çok güzel özlelikle cüneyt arkın göndermesine bayıldım böyle bi ekip kolay kolay bulunmaz kesinlikle destek şart wd 2 çıksın yamayı almak haricinde ayrı bir destekte de bulunacağım kendilerine
  • Emeginize saglik. Sayenizde oyunlardan keyif alinabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Ben oyunu orjinal aldım ama nedense emek diye savunduğun firma senden hem paranı alıp hemde dil desteğini vermiyor. Senin sırtından kazananlar sen emek vererek o parayı kazanırken senden o paraları çatır çatır alırken sana saygı duyuyorlar mı ? O yüzden bu yargını bir kenarı bırak.

Alıntıları Göster
    Sen de Türkçe dil desteği olan oyunları satın al Türkçe dil desteği olmayan oyunları alma korsan dahi oynama.
  • Ya şu insanları baskılayıcı tavırlarla bir şey yaptıracağını zannedenler, bu huyunuzdan ne zaman vazgeçeceksiniz? Siz ne derseniz deyin, insan kendi bildiğini okur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDiffere

Sen de Türkçe dil desteği olan oyunları satın al Türkçe dil desteği olmayan oyunları alma korsan dahi oynama.

Alıntıları Göster
    Türkçe dil desteği veren oyunları zaten alıyorum. Ama insanın da hevesi olabiliyor ben beğendiğim oyunu parasına kıyıp alabiliyorum. Ama bunu yapamayan insanlar da var size göre hava hoş sanırım herkes kendiniz gibi düşünsün istiyorsunuz ama bilmiyorsunuz ki herkes sizin gibi imkanlara sahip olamıyor tek taraflı bakıp yorum yapmak çok kolay kimilerine göre.

• Ücreti açıklandı mı yamanın?
  • Henüz açıklamadık, test aşamasına geçtiğimizde duyuracağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun şimdiden
    Teşekkür ederim

• Çeviri %100 tamamlanmış olup, projede test aşamasına geçilmiştir. Yama ücretli 20 tl olarak belirlenmiştir. Satın alma ve program hakkında size yakın zamanda bilgilendirmelerde bulunacağız. Destek veren herkese çok teşekkür ederiz, takipte kalın :)
  • Hadi hayırlı olsun :) Nispeten güzel zamanlama ile gerçekten çok istenen bir yamayı çıkartmış oldunuz umarım test aşaması dahil her şey sorunsuz olur 20 tl feda olsun. iyi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Çeviri %100 tamamlanmış olup, projede test aşamasına geçilmiştir. Yama ücretli 20 tl olarak belirlenmiştir. Satın alma ve program hakkında size yakın zamanda bilgilendirmelerde bulunacağız. Destek veren herkese çok teşekkür ederiz, takipte kalın :)
    Program nasıl olacak U-Crew'in yaptığı tarz mı? Aman hocam öyle yapmayın öyle çok sıkıntılı oluyor yamalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Çeviri %100 tamamlanmış olup, projede test aşamasına geçilmiştir. Yama ücretli 20 tl olarak belirlenmiştir. Satın alma ve program hakkında size yakın zamanda bilgilendirmelerde bulunacağız. Destek veren herkese çok teşekkür ederiz, takipte kalın :)
    Sizden ricam U-crew gibi saçma bir üyelik sistemi ile vermeyiniz yamayı. Oradan parası ile bile yama alamıyoruz. Üyelik olmuyor sorunlu. Kendileri de zahmet edip sorunu çözmüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Sizden ricam U-crew gibi saçma bir üyelik sistemi ile vermeyiniz yamayı. Oradan parası ile bile yama alamıyoruz. Üyelik olmuyor sorunlu. Kendileri de zahmet edip sorunu çözmüyorlar.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle ya çok sıkıntılı o program umarım onun gibi yapmazlar hem insanlar yamayı indirirken bir tedirgin oluyor. Yama gibi temiz bir program olması dileğiyle saygılar

• Tşkler elinize sağlık bayram üzeri süper oldu çok hizlisiniz masallah :)

• işte budur be:)))) yıllardır beklenen yama. helal olsun.
  • Yahu bir indirim falan gelseydi de oyunu alsaydık. Ellerinize sağlık.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Sonunda test kısmına geçildi.Harikasınız
  • Sudan ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hızlı ve kaliteli bir iş çıkarmış olacaksınız ellerinize saglik. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.