Şimdi Ara

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
29.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Uplay hesabınız yok ise yeni bir hesap oluşturup Epic'e bağlamanız gerekiyor. Uplay de Origin, Steam gibi bir platform.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim cevap için.
  • Epic games den alınca yama çalışıyor mu bilgisi olan deneyen var mı? Ona göre oyunu satın alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık yama için teşekkürlerde ilk oyunu çeviren bi arkadaş vardı noldu? Bunu biraz oynadımda sarmadı pek ya sanki ilk oyun daha iyiydi diye duydum ama yamasını göremedim. Çevirme düşünceniz var mı?

• kkuirrsaalti K kullanıcısına yanıt
    Epicten aldım indirdim ama dosya sistemi farklı olduğu için yapamadım yamayı ama yukarıda arkadaş uplay hesabından yaparsanız olur dedi. Şimdi uplayden indiriyorum. İndirince deneyip haber veririm.
  • kkuirrsaalti K kullanıcısına yanıt
    Uplayden indirince oldu.
  • dirty_y kullanıcısına yanıt
    MrMetto kullanıcısına yanıt
    Keşke direk Uplay'den indirseydiniz, internetiniz hızlıymış demek ki. Bu arada Uplay üzerinden dosya doğrulama yaparak Epic'ten indirilen oyun kullanılabiliyormuş. Arkadaşım öyle yapmıştı.

@MrMetto,

Başka grup(u-crew) tarafından yama çıkarıldı.
  • MrMetto kullanıcısına yanıt
    Bitirdim hocam, yayınlandı :) U-Crew'in sitesinde bulabilirsiniz.
    Bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum :) Hatta epicten alınan oyunu uplay hesabından direkt olarak oynanabileceğini de bilmiyordum. Red dead redemption 2 için denemiştim olmamıştı. Firmadan firmaya farklı demek ki
    Dediğim gibi güncel bir bilgi değil verdiğim. RDR2 için de aynısı denmişti sanki, düzeltmişler demek ki.
    Çok teşekkürler.

• bunun bir çözümü yok mu acaba bir daha mı indireceğiz :(
  • Gazef kullanıcısına yanıt
    Epic'ten indirdiyseniz şu adımları bir dener misiniz.

Uplay üzerinde Kütüphanenizde oyuna sağ tıklayıp Oyun Detaylarını görüntüle'yi seçin. Ardından İndir butonun hemen altındaki Yüklenmiş oyunları bul seçeneğinden Epic'in oyunu kurduğu klasörü seçin. Kendim şahsen denemedim fakat bu şekilde oluyor diye biliyorum.

Edit ;

Tabii bu şekilde yapınca Uplay üzerinden oyuna girebiliyor olmanız gerek. Ama o kısma Yama'yı kurunca çalışacak mıdır bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 28 Mayıs 2020; 16:8:14 >
    yazdığınız şey çok çetrefilli ki uplay zaten ingilizce yine anlamadım yani nerden ne yapacağımı

edit: hallettim mükemmel bir şekilde çalışıyor teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 28 Mayıs 2020; 18:25:20 >
  • hocam türkçe yamayı kurunca online çalışmıyor oyun bu sorunu çözermisiniz
  • Gazef kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Kuponla bende mi alsam diye düşünüyorum. Yine de en iyisi Steam indirimlerini beklemek.
  • Parsalihan kullanıcısına yanıt
    online modda hemen hemen her oyun sıkıntılı maalesef
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.