Şimdi Ara

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
29.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

Korsanda çalışacakmış yama neyse ücreti vereceğim helali hoş olsun, kazanacaksa biri buradaki emektar genç kardeşlerim kazansın.
    Hem emek diyorsunuz hem de yama korsanda çalışsın diyorsunuz

Watch Dogs 2 %100 Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYINLANDI (Anonymous Çeviri)

• sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Evet, tahmin edebiliyorum, beklemek en zoru ama biz de elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagertha_lothbrok

Evet, tahmin edebiliyorum, beklemek en zoru ama biz de elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz...
    Bayrama yetişir mi acaba :)
  • Agustosun 8 i gibi çıkarsa iyi olur zaten bayramda bankalar çalışmaz yamayı almak için eft göndermek sıkıntı olur bunu da unutmayalım..

Bayram dan geçilmiyor zaten ülkede sürekli tatil var. Çakal otelcilerde tatil uzatılsın diyor tabi. Bu kafa olduğu sürece düzelmez bu ülke düzelsede benim yaşımdakiler göremez heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDiffere

Hem emek diyorsunuz hem de yama korsanda çalışsın diyorsunuz

Alıntıları Göster
    Ben oyunu orjinal aldım ama nedense emek diye savunduğun firma senden hem paranı alıp hemde dil desteğini vermiyor. Senin sırtından kazananlar sen emek vererek o parayı kazanırken senden o paraları çatır çatır alırken sana saygı duyuyorlar mı ? O yüzden bu yargını bir kenarı bırak.

• alptunga22 kullanıcısına yanıt
    Dilinize destek verip eklemiyorlar diye saygısızlık yaptıklarını düşünüyorsanız oyunu almazsınız olur biter. Dünya'nın sonu değil. Tepkinizi korsanı savunarak değilde oyunu oynamayarak yapın bir zahmet.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Yetişmesi için uğraşıyoruz :)
  • Saygısızlık değil haksızlık hakkımız olan bir şeyi parasını verdiğimiz halde alamıyoruz bence siz buna avukatlık yapmayın çünkü ubisoft savunulacak en son firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagertha_lothbrok

Yetişmesi için uğraşıyoruz :)
    Hadi inşallah kolay gelsin.
  • alptunga22 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte haksızlık yaptığını düşünüyorsanız satın almazsınız, oynamazsınız. Kimseyi savunduğum yok, sadece korsanı meşrulaştırmayın.
  • Proje %85'de!! Son gaz devam! Sona yaklaştık!
  • Haydi bastırın beyler bayramdan önce başlayalım Türkçe olarak, oyunu çektim netten yamayı bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizlere güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz.@Aslanleo75 @Witcher3 Lakin bir açık dünya oyunu çevirdiğimizi hatırlatmak isterim. Çeviriyi o süreye kadar bitirmek amacımız zaten, ama test süreci biraz uzun ve meşakkatli olacak. Takdir edersiniz ki size en kaliteli yamayı sunmak en büyük ilkemiz :) O yüzden biraz sabır rica ediyoruz :)

Destekleriniz için teşekkürler :)
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Dostum Mad Max'i ne zaman duyuracaksınız beklemekten ciğerimiz soldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 30 Temmuz 2019; 20:53:39 >
  • EmRe-92 E kullanıcısına yanıt
    :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görkem hocam seri çeviri getir, kuruduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 30 Temmuz 2019; 21:28:30 >
  • Gerek Heavy Rain gerekse bu çeviri, nazar değmesin gerçekten çok hızlısınız. Bana göre bu ivmeyle maddi manevi desteği sonuna kadar hak ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 30 Temmuz 2019; 21:36:59 >
  • Adamların hızı mükemmel. Kaliteleri de öyle. Pamuk eller cebe destekte bulunmak şart.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.