Şimdi Ara

Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
8.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanmakta olduğunuz Warlock Deck ve oynanış stillerinizi paylaşarak; gerek güzel bir deck database'i oluşturabilir, gerekse en kullanışlı Warlock Deck ve stratejisini yorumlayabiliriz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

•  Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz

Kullandığım deck bu. Giantlar yok elimde o yüzden onların çıkmasını bekleyene kadar yada dust 400 olana kadar bu decki oynarım gibi. Önerilerinize açığım.
  • Handlock denilen deck'i seviyorum bende en çok warlock'la. Henüz tamamlayamadım Ysera yerine Jaraxxus koymam lazım ama onun içinde dust lazım uzun zamandır biriktiriyorum ama birikecek gibi değil. Onun haricinde zoo ve murloc deckleride denedim ama handlock kadar sarmadı açıkcası. 0 Costa 2 tane molten giant atip argus'la taunt vermenin yaşattığı zevki ne zoo'da alabildim ne murloc'larla. Bu arada mountain giant'ı (tiny'i) molten kadar etkili kullanamıyorsunuz. Şu ara rush decklerin moda olmasından ötür olsa gerek siz oyun başı sürekli kart çekmeniz gerekiyor ama rakibiniz sürekli kart oynadığı için elinizde aoe damage yoksa giantları bekleyemeden karşılık vermeniz gerekiyor. Eğer beklerseniz siz 4 manada giant oynadığınızda 5 manada oyun bitmiş olabiliyor yada oynadığınız giant'ı rakibiniz çok kolay alabiliyor. Ama karşıda rush yoksa rakibinizi öldürmek için 3 kart harcamasına sebep olabilirsiniz yada öldüremezse, peşpeşe 8'er damage vurarak oyunu çok hızlı bitirebilirsiniz. Uyarı bu arada rakibiniz shaman yada mage'ise giant'a hex yada polymorph atip sizi üzebilir. elinizde ikinci giant varsa peş peşe ikisini oynayabilirsiniz.( Biriniciyi hex'ler ikinciye büyük ihtimal birşey yapamaz.) Yada ben önce drakelerden birini 9-10 canlı olarak atmayı tavsiye ediyorum genelde 9-10 canı görünce hex'i drake'e atıyorlar sizde daha rahat bir board'a mountain giantlarınızı atabiliyorsunuz. Bu arada karşıdaki shaman drake'e earth shock atarsa çok üzebiliyor söyleyeyim.

Edit:Kullandığım deck: http://imgur.com/g00say0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 23 Nisan 2014; 5:26:53 >

• elinde cok fazla dust costu olmayan rush deck olan ve paylaşabilcek kimse cok sevinirim hunterda denedim eglenceli geldi warlockta denemek istiyorum, günlük gorevler icin iyi oluyorlar:)
  • Warlock oynamam diye oyuna başladığımda çıkan Jaraxxus'u Faceless açmak için dustlamıştım şu an acayip pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur

Warlock oynamam diye oyuna başladığımda çıkan Jaraxxus'u Faceless açmak için dustlamıştım şu an acayip pişmanım

Çok hata yapan gordum de boylesini ilk defa goruyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLyMasteR

elinde cok fazla dust costu olmayan rush deck olan ve paylaşabilcek kimse cok sevinirim hunterda denedim eglenceli geldi warlockta denemek istiyorum, günlük gorevler icin iyi oluyorlar:)

Murlock yapabilirsin yada Normal Zoo heryerde var decklist, biraz dustun yada blood knightın varsa divine zoo yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

quote:

Warlock oynamam diye oyuna başladığımda çıkan Jaraxxus'u Faceless açmak için dustlamıştım şu an acayip pişmanım

Çok hata yapan gordum de boylesini ilk defa goruyom

Hata da değil bilinçliydi

• quote:

Eski hesabımda deste toplarmak için golden trinmaster ve golden jaraxxus dustlamıştım bende pişmanım
  • Yeni oluşturduğum deste. Poweroverwhelming'i minyona verip rakipla trade'e girmek için veya rakip heroya vurduktan sonra voidterror'u kullanırsanız devasa bir minyon oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 4 Mayıs 2014; 20:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Yeni oluşturduğum deste. Poweroverwhelming'i minyona verip rakipla trade'e girmek için veya rakip heroya vurduktan sonra voidterror'u kullanırsanız devasa bir minyon oluşuyor.

2 adet Blood Knight iyi gider.

Yanlış anlamayın ama bilinen bir deste bu

• 5 aydır bu oyunu oynuyorum, zoolockta voidterror kullanan ne rakibim oldu nede twitchte gördüm. Blood knightta iyi olur ama voidterrorle aynı destede kullanılmaz.
    @Lightning Returns
  • quote:

5 aydır bu oyunu oynuyorum, zoolockta voidterror kullanan ne rakibim oldu nede twitchte gördüm. Blood knightta iyi olur ama voidterrorle aynı destede kullanılmaz.
    @Lightning Returns

Haha,kullanılmazmış evet haklısın.
  • Sizin amacınız belli... block
    @Lightning Returns
  • quote:

quote:

Eski hesabımda deste toplarmak için golden trinmaster ve golden jaraxxus dustlamıştım bende pişmanım

Yeni hesap açasım var benimde çünkü çok hatalar yaptım bunda.
  • quote:

Sizin amacınız belli... block
    @Lightning Returns

Lightning denen çocuk seviyesini düşürmeye başladı burasının. Mesajlarını görmemek için giresim gelmiyor. Anderi'nin el atması lazım duruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Sizin amacınız belli... block
    @Lightning Returns

Lightning denen çocuk seviyesini düşürmeye başladı burasının. Mesajlarını görmemek için giresim gelmiyor. Anderi'nin el atması lazım duruma

Blockladım geçtim, başka yapılacak birşey yok gibi.
  • Ben murloc kullanıyorum Warlock ile, oldukça keyifli)
  •  Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz

Yukarıda gördüğün deste sizce nasıl ? Ben bu deste ile tamamiyle şansa maçlar alıyorum. Early game'de karşı tarafa güzel kartlar gelmezse, maçı alma ihtimalim hayli yüksek. Gelirse de gerçekten herşey şansa kalıyor. Sizce neler ekleyip çıkarmam gerekli bu desteye ? Resmi göremeyenler için link

• rush dekler olmadığı surece zorlanmıyorum alex olmadığı için su an jaraxla ilerliyorum oyunları genelde kazanırım sıkıntı olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 12 Haziran 2014; 10:06:35 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.