Yüzbaşı
19 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar bu oyunu oynayan var mı ? Oyunu tesadüfen gördüm ve yükledim çok hoşuma gitti güzel bir kart oyunu ancak 5 yıldızlı kartlardan elde edemiyorum Thalassa var onu da kartları birleştirerek yaptım Adventure'lerde zorlanıyorum. Oyun hakkında sohbet edebiliriz bu konu altında oynayan varsa.
Beyler bugün HKT'dan gelen 3600 RP ile Spirit Guard Udyr aldım ve ranked girdim 3 maç win streak yaptım ve 3 maçtada takımı taşıyan isim bendim hatta bir maçta bizim takımdaki oyuncular bu maçta rahat rahat oyun oynuyorsak senin sayende dedi. Sorun şu ki bu kostümü almadan önce hiç de iç açıcı bir görüntü sergilemiyordum udyr oyunlarımda. Bu kostüm ya insanları gaza getiriyor ada psikolojik olarak bir artısı var. Sizde de böyle olduğu oluyor mu ?
Evet beyler yeni gelen güncelleme ile hangi şampiyon popüler olur hangi şampiyon kaderine terk edilir ?

Sivir in , Corki out
Ne zaman oldu bu gelişme ? Sevindim açıkçası.
Bilirsiniz belki main herom Vladimir'dir. Westten TR sunucusuna geçtim ve Vladimir sayesinde epey yükselme gösterdim. Aldığım ilk item olan Hayalet İfritin Ruhu yüzünden tr sunucusundaki pro oyuncular (!) sürekli benimle dalga geçiyorlardı vladimir'e jungle itemi alıyor diye adamların oyundan haberi yok..

http://www.probuilds.net/champions/Vladimir bu da pro oyuncuların son vladimir oyunları. 15 kişinin 13'ü almış gördüğünüz gibi.
Hatırlarsanız yakın bir tarihte 5-6 tane belki daha fazla 6300'lük hero'nun değeri 4800'e düşürüldü ve yeni gelecek her hero 7800 IP ile geleceği söylendi.

Yalnız söylenen ama pratikte gerçekleşmeyen diğer durum ise her yeni gelen heroyla birlikte çıkış tarihi eski olan bir heronun IP klasmanında bir alt kademeye düşürüleceği yönündeydi. Ne yazık ki bu gerçekleşmedi. Umarım Riot yakın zamanda bu durumu düzeltecek hamlelere başvurur.
Beyler Pulsefire Ezreal skini için +3k RP verecek güçte değilim. Bilgisi olan varsa tekrar 1820 RP indirimi olacak mı ? Olacaksa ne zaman olur ?
Beyler benim ap heroları için kullandığım rune sayfası Vladimir'e özeldi. Bu aralar ranked'da mid oynadığımda her zaman Vlad oynayamıyorum ve diğer herolarla biraz etkisiz kalıyorum. Bu yüzdende sizden öneri bekliyorum her ap carry'e gidecek şekilde bir rune sayfası oluşturacağım :)

Vladimus Rune Sayfam ;

9x Mavi - Ap per level
9x Kırmızı - Magic Penetration
9x Sarı - Normal Ability Power
2x Quint. - Ability Power
1x Quint. - Health

Not : Öneri verirken kırmızı , mavi şeklinde belirtirseniz çok sevinirim :)
TR serverinde smurf acc açıp bi 5-6 oyun attım her maç aynı nickli oyuncularla oynadım. Ayrıca solo'da en az 2 dk sonra maç buluyor. Oyuncu kıtlığı had safhada :/

https://store.donanimhaber.com/9f/75/b6/9f75b6ff810a892830bb1a32bbb8227e.jpg

Hepsi mid game bu arada. 2'sinde evelynn , 1 kayle , 1 cassiopeia , 1 annie , 1 malzahar , 1 ryze ile karşılıklı oynadık. Vlad eve'nin counter'i hiçbişey yapamıyor. Annie çok acayip dmg atıyor zaten onunda stunlarından w sayesinde kurtulup yardırdık. Tek kötü sonuç 3-6 oynadığım maçtı onda 12 asistim var hep killerime last hit atıldı :). Devamı gelir inşallah :) tekrar +1250 olduk.

http://www.lolking.net/summoner/euw/23494954#history burada da farmlar buildler var.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 773
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.493 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.