Şimdi Ara

Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
8.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2x sea giantınız varsa al akir gereksiz bi kart sea giant destesi daha iyi bence bende shaman çok oynadım al akire normal destelerde ihtiyaç duyuluyor.Ama dediğim destede gerek yok
  • Murloc destesi nasıldır çok eğlenceli gibi görünüyo dışardan zoo dan kötü müdür aynı gibiler aslında
  • Böyle bi handlock yaptım, ne değiştirebilirim destede veya iyi mi sizce deste ?
     Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz
  • MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    Ben mortal coil kullanmıyordum onun yerine hellfire2x shadowflame 2x kullanıyordum çünkü gelmeme ihtimalinde aggrolara karşı hiç bişey yapamıyosunuz hellfire kesinlikle 2x olmalı zaten shadowflamede ancient wacther 2.turn sonrasında shadowflame dahada işe yarıyor ama dediğim gibi sizde 1 er tane var gelmeme ihtimali çok fazla.Mortalcoil her ne kadar kart çektirse handlock deckine uyuyor gibi görünsede hellfire sizi kurtarır aggrolara karşı mortalcoil kurtarmaz.
  • warlock oynamayı düşünüyorum elimde ragnaros ve 150 dust var(ragnarosun oyun stilini sevmedim) ragnarosu craftlayıp yada craftlamayıp hangi deckleri önerirsiniz?
  • Sercco S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Ragnaros kaliteli bir kart, her halükarda elinizde kalsın. Sakın bozdurmayın.

Warlock oynamak istiyorsanız; ucuz ve etkili bir deck olan Zoo ile başlayabilirsiniz. Zamanla, Handlock deckini tamamladıkça; Handlock'la devam edersiniz.
  • Bu handlockta watcher mı kullanmaliyım yoksa ogre brutemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d.law kullanıcısına yanıt
    Watcher.
  • imkanlar dahilinde bunu yapabildim, önerileriniz olur mu?

Yakinda Naxx alacagim..
    Creeper, Egg, Undertaker, Belcher, Loatheb, Zombie, Mad Scientist, Ooze, eklemeyi düsündüklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Ocak 2015; 23:13:38 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Kendi imkanlarınızla iyi bir deck olmuş blood imp gereksiz burda 2x shadow boltta fazla ravenhodlt assasin yerine belki ogre stormind champion olabilir.Ayrıca power of helmingde iyi gidebilir gerek shadow flame ile kombosu gerek finisher gerekse küçük bir minyonla büyük bir minyonu indirmek için.Ayrıca ben burda twiling drakeleri çok verimli kullanamıcağınızı düşünüyorum ama verim alıyorsanız tabi önemli olan o
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Kendi imkanlarınızla iyi bir deck olmuş blood imp gereksiz burda 2x shadow boltta fazla ravenhodlt assasin yerine belki ogre stormind champion olabilir.Ayrıca power of helmingde iyi gidebilir gerek shadow flame ile kombosu gerek finisher gerekse küçük bir minyonla büyük bir minyonu indirmek için.Ayrıca ben burda twiling drakeleri çok verimli kullanamıcağınızı düşünüyorum ama verim alıyorsanız tabi önemli olan o

Teşekkür ederim.
    Imp sinir bozucu bir kart, sürekli heal vermesi faydalı ama steal olmasına rağmen spell ile ölüyor galiba. Imp' i kaldırayım o zaman.
    Ravenhodlt gizli diye düşünmüştüm ama dediğiniz gibi stormwind hem daha güçlü hemde +1/+1 gibi bir avantajı var, onu da değiştireyim o halde.
    Bu kartı ve combosunu bilmiyordum, hemen 1 tane ekliyorum desteme.
    Drakeler den verim alıyorum, elimde fazla kart varken sürüdüğümde, taunt hale getirdiğimde oldukça iş görür kartlar.

Blood İmp x
    Shadow Bolt 1
    Stormwin Champion / Ravenholdt
    Power Overwhelming 1

Kalan bir boşluğa Ogre mi koyayım yoksa Azure Drake olur mu?

Elimde olsa bir siphon soul eklemek istiyorum. Ancient Watcher ' da eklemeyi düşündüğüm kartlardan ama bunu koyduğumda ironbeak owl' u da 2 yapmam lazım sanırım. Bu arada hedefim Handlock ama alex, boom, molten, giant gibi dev kartlar olmadan ne kadar iş yapar tartışılır.

---------------

bu arada bir soru daha sorayım, naxx mı açayım, 15 pack mi alayım, ne dersiniz? Naxx ' da deck için çok güzel kartlar var, pack ise kumar gibi biraz.a

Bu haliyle daha iyi olur.Bence ogre koyun kart drawda probleminiz yok spell power içinde çok kullanışlı spelleriniz yok zaten.Kesinlikle naxx açın sludge belcer loatheb undertaker kel thuzad gibi çok önemli ve garanti kartlar var 15 packte 0 legend çıkma ihtimali çok yüksek.Ayrıca undertaker gelirse zoo deckide yapabilirsiniz warlock için.Handlock pahalı bir deck giantlar lazım en başından çünkü destenin temel taşıdır giantlar umarım yavaş yavaş tamamlarsınız.Ayrıca naxx ta sludge belcer handlockta kullanılan bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Bu haliyle daha iyi olur.Bence ogre koyun kart drawda probleminiz yok spell power içinde çok kullanışlı spelleriniz yok zaten.Kesinlikle naxx açın sludge belcer loatheb undertaker kel thuzad gibi çok önemli ve garanti kartlar var 15 packte 0 legend çıkma ihtimali çok yüksek.Ayrıca undertaker gelirse zoo deckide yapabilirsiniz warlock için.Handlock pahalı bir deck giantlar lazım en başından çünkü destenin temel taşıdır giantlar umarım yavaş yavaş tamamlarsınız.Ayrıca naxx ta sludge belcer handlockta kullanılan bir kart.

Anladım, teşekkür ederim.
    Geçen GOLD Sea Giant açmıştım, 1 pack' te, çok kum ettiğinden bozdurmuştum, keşke dursa mıydı acaba.
    Peki zombi chow ile leper gnome aynı deckte olur mu? 2x2 şeklinde.

Benim deckim zoo/handlock karışımı gibi birşey olmuş galiba. Bu arada handlock ve zoo deck' in amacı, oynanışı nasıldır?

naxx kartlarını elde edince yeniden rahatsız ederim sizi.

şu zoo nasıldır acaba?
    http://www.hearthhead.com/deck=67639/trumps-zoo-lock-warlock-deck-at-hyperx-invitational

Zoo ve handlock içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_100566706/tm.htm hazır konum var deckleri tanıttığım ordan bakabilirsiniz.Sea giant önemli bir kart bozdurmasanız daha iyiymiş.Tabi kullanılabilir zombie chow ile leeper ama zombie chow bence gereksiz oluyor aggro oynayan birisi karşıya 5 hp verirse onun zararına olur oyun başı gelmez ise.O gösterdiğiniz zoo güncel deil şu anda sea giantlı bi versiyonu sıkça oynanıyor.
  • Packten Gold kart çıktı, 1600 toz ediyor, 2 molten, 2 giant nasıl olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 8 Ocak 2015; 19:16:23 >
    Kart nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Kart nedir?

pardon.

Main Hunter oynamıyorsanız (ki oynuyorsanız bile genel olarak decklerde bulunan bir kart değil) dustlamaktan çekinmeyin ki kart golden. Molten Giantlar gerçekten etkili kartlar, craftlayın derim lakin Sea Giantlar konusunda kararsızım açıkçası. Zamanın Craftlamıştım lakin ciddi manada verim alamadım. Handlock decklerinde yer bulan bir kart değil zaten. Artan 800 dust, çok daha verimli şekilde değerlendirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Main Hunter oynamıyorsanız (ki oynuyorsanız bile genel olarak decklerde bulunan bir kart değil) dustlamaktan çekinmeyin ki kart golden. Molten Giantlar gerçekten etkili kartlar, craftlayın derim lakin Sea Giantlar konusunda kararsızım açıkçası. Zamanın Craftlamıştım lakin ciddi manada verim alamadım. Handlock decklerinde yer bulan bir kart değil zaten. Artan 800 dust, çok daha verimli şekilde değerlendirilebilir.
    quote:

Orijinalden alynty: ANDREI

Main Hunter oynamyyorsanyz (ki oynuyorsanyz bile genel olarak decklerde bulunan bir kart de?il) dustlamaktan çekinmeyin ki kart golden. Molten Giantlar gerçekten etkili kartlar, craftlayyn derim lakin Sea Giantlar konusunda kararsyzym açykçasy. Zamanyn Craftlamy?tym lakin ciddi manada verim alamadym. Handlock decklerinde yer bulan bir kart de?il zaten. Artan 800 dust, çok daha verimli ?ekilde de?erlendirilebilir.

Hunter 0 level hocam.
    Sea crafty düsünmüyorum hocam, asagidakilerden 2 ser tane Handlock rüyami gerçege çevirir.

veya 2 mountain, kalan 800 ile de baska seyler.

yada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 8 Ocak 2015; 19:33:40 >

Dr. Boom etkili bir kart, çoğu decke gider lakin Handlock oynamayı da bu derece istiyorsanız; 2x Mountain + 2x Molten'ı çekinmeden craftlayın. Molten'sız Handlock olmaz, en az Mountain Giant'lar kadar kilit kartlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.