Yüzbaşı
15 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
RP alımı çalışıyor mu acaba sizce? **** den kod aldım ne onlar kodu kontrol edebiliyor ne ben RP yükleyebiliyorum acaba bizde mi sorun genel mi :S
Abi şu noob takımınıza gelirse direk dodgelayın kazanma şansınız çok az. Ne farm yapabiliyor ne adc mekaniği biliyor, cinsiyet kadın diye boostlamış birisi bunu inanilmaz kötü bir oyuncu. Fizz almışım güzel de kastım, adc farkından oyun verdik çok sinirliyim. Ne işi var minaplayz gibi bir noobun dia eloda ya
Dersimi aldım, bir daha asla hafta sonu TR serverinda ranked oynamam. Dia5 elohell eyvallahta bu kadar da olmaz. Hafta içi kaliteli oyunlar olurken hafta sonu afkler,0/15 ryzelar heryer eloboost kaynıyor kalanı da flamer afk vs.

İçimi dökeyim dedim
Selam başlık açık, 600tl ye kadar netbook arıyoruz Lenovo Flex A10 bulduk ama iyi midir kötü mü bilemedim.

Elimizde Samsung N150 Plus var ağır çalışmaya başladı niyeyse, kısaca upgrade olucak birşeylerbkaıyoruz teşekkürler
Selam arkadaşlar yeni ekran kartı almayı düşünüyorum, yaz aylarında r9 280x r9 290 arası gidip geliyordum fakat bu gtx970/980 lerin çıkmasıyla kafam iyice karıştı.
r9 serisi ile trx970/980 arasında ne gibi farklar var? Hangisini tercih etmeliyim? Mevcut ekran kartım iş görmez oldu acilen bir upgrade ihtiyacım var
Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, yıldırım düştükten sonra masaüstü bilgisayarım ethernet kablosu ile modeme bağlanamıyor. Sanırım modemde bir sorun yok zira telefonumdan internete girebiliyorum, ne yazıkki bilgisayarımda wifi olmadığı için tek yol ethernet kablosu ile bağlanmak.

Kablo hasar görmüştür diye düşünüp 2 farkli kablo ile denedim ama hiçbir şekilde görmüyor kablo ile.
Şu tarz bir parça işimi görür mü wireless ile bağlanmak için ?

http://www.amazon.com/Edimax-EW-7811Un-Adapter-Raspberry-Supports/dp/B003MTTJOY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1408613913&sr=8-2&keywords=wifi+usb
Selamlar, nttgame serverlarında tekrar oynamayı düşünüyorum KO yu, lakin client indirdikten sonra chrome zararlı içerik diyor.
Arkadaşım firefoxla indirdi sanırım kurdu clienti ama benim aklıma takildi yine neden zararlı içerik uyarısı veriyor chrome işkillenmedim değil.

2. sorun arkadaş oyuna girmeye calisti bu mobil güvenlik sistemi gelmiş,tüm adımları takip ettim dedi telefonuna tek kullanımlık kod gelmiş ama kodu giricek kutucuk çıkmıyor diyor bunu nasil çözebiliriz.
Merhabalar,

Yeni açılan 4 aylık liglerdeki orblarını satmak isteyenler OM ile iletişime geçebilirler, nakitim olduğu sürece almayı düşünüyorum.
Hangi orbdan kaçar tane satmak istediğinizi yazın fiyatta anlaşalım.

Güven problemi olanlar için, forumda 2 arkadaştan yüklü miktarda orb aldım yakın geçmişte.
Oyunu bıraktığım için satıyorum arkadaşlar.
Tüm glpyhleri,crystalleri mevcut. Steadfast seti mevcut silah +9 , Zırhlar +6 şu anda onları +9 yapip WHHM girebilirsiniz.
Uygun bir teklif veren arkadaşa satmayı düşünüyorum.
Fiyat 100 TL arkadaşlar 70k gold almaya kalksaız 95-100tl ediyor zaten

Karakterin içinde ;
14 Coveted Glyph Box alacak kadar Velika Credit.
9 MES
185 MWA
225 Refined Alkahest
4 Pearl
34 Ruby
39 Amethyst
2 Instance Reset Scroll
17 Village Atlas
28 Divine Infusion
169 Spell Bind
2 Veteran Dye
3 Emerald
6 %50 Exp Boos 1 saatlik
1 %100 Reputation Boost 1 günlük
2 Sapphire
3 Goddess Blessing
6 Extensive Alkhaest
20-30 Adet t14 fodder
Ve çeşitli NPC summon kağıtları mevcut.
Toplam 70k falan gold yapıyor sanırım üstteki eşyalar belki daha fazla.
Selam arkadaşlar, client sürekli kapanıyor 5-10 dakika arayla. Daha önce böyle hiç sorun yaşamamıştım, nedenini bilen var mı acaba?Hata raporu falan da yok direk oyun kapanıyor.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 553
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 11.912 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.