Şimdi Ara

w810i mi w880i mi????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar w810i ile w880i arasında kararsız kaldım. w880i nin kamerası w810i den daha kötü zannedersem ole izledim tanıtım vidyolarından otofocus ve flas da cabası. w880i nin dışa ses verirken tiz olduğunu gördüm rock telefonu gibi lanse edildi zaten, radyo eksiği de gözden kaçmıyor ama dış görnüş olarak da gayet hoş ve ince. w810i ise herşeyi tam foto mak olsun müzik olsun yalnız oda eski bi telefon olması bi eksi gibi . birde 3g var aslında önemsiz bence gelse de pek kullanacağımı zannetmiyorum w880i nin 2. kamerası sadeece görüşme için kullanılabiliyor o yüzden bu 3G ve 2. kamera pek de büyük bi artı sağlamıyor sanki w880i ye. sonuç olarak arada kalmıs durumdayım hangisini alsam karar veremedim sizin önerilerinizi bekliyorum.

• W810i
  • w880 inin tuşlarıda kullanışsız bende almayı düşündüm ama inceleyince vazgeçtim
  • kameraya önem vermiyorsan w880i çok estetik bir telefon.

ama w810i kamera ışığı,otofokus,hoparlör anlamında komple bir telefon.
  • w880i
  • quote:

Orjinalden alıntı: esesli1975

w880i

• W810i kullananlar çok memnun
  • W810 u tavsiye ederim.
    W880 nin tuşları çok kullanışsız.
    Auto Focus,Daha iyi Batarya,Çiftled Flaş,Kullanışlı tuşlar.Bu unsurlar göz önüne alındığında w810 tercih edilmeli.
  • W810i
  • w810
  • w810i bahanesi çok
  • w810i derim
  • w810i
  • w880 daha yeni ve estetik bir telefon ama çok eksiği var...radyo yok,kamerada af yok, flaş yok ,makro yok,tuşlar ince,şarj az gidiyo,sesi az çıkıyo ws ws..

eğer senin için estetik önemli değilse w810i den şaşma...
  • w610 var onu dene istersen bide siyahı hoş
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolverine55

w610 var onu dene istersen bide siyahı hoş

w810i yi w610i den daha cazip buluyorum özellikleri aynı sayılır fiyat olarak w810i daha makul geliyor. aslında w880i ile w810i arasında kalmış birisine önerilecek en iyi telefon ama dediğim gibi w810i daha cazip w610i den . şu an w810i daha cekici geliyor kamera sürücüleri falan ykleyebiliyoruz ama w880i nin kasası da da süper , w880i nin kamerası için daha detaylı bilgi verebiilecek arkadaş var mı?? tşk.
  • bende bu iki tel arasında kalmış durumdayım
    ama 880i yi bikaç gün önce deneme fırsatım oldu.
    tuşları çok kullanışsız kulaklık sesi iyi fakat dışarı verdiği sesi beğenmedim.

bu iki telide deneme imkanı olan varsa şunu sormak istiyorum
    810i nin dışarı verdiği ses kalitesi ve yüksekliği 880i ye göre nasıldır?

yada yaklaşık 810i fiyatına 810i den daha iyi bir telefon varmıdır??

benim için önemli olan müzik dinlemek hem kulaklık ile hemde hoparlöründen ve hoş görünüm
    geri kalan özellikler çok önemli değil foto makinam var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi örümcek10 -- 9 Temmuz 2008; 20:41:59 >
  •  w810i mi w880i mi????

Bencede

(w810i daha estetik bence.)
  • arkadaşlar galiba w810i alacağım hangi versiyonu almamı tavsiye edersiniz gerçi zaman itibariyle genelde tek versiyonla karşılaşırım ama; cid49 -005 midir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: jorki

quote:

Orjinalden alıntı: wolverine55

w610 var onu dene istersen bide siyahı hoş

w810i yi w610i den daha cazip buluyorum özellikleri aynı sayılır fiyat olarak w810i daha makul geliyor. aslında w880i ile w810i arasında kalmış birisine önerilecek en iyi telefon ama dediğim gibi w810i daha cazip w610i den . şu an w810i daha cekici geliyor kamera sürücüleri falan ykleyebiliyoruz ama w880i nin kasası da da süper , w880i nin kamerası için daha detaylı bilgi verebiilecek arkadaş var mı?? tşk.

ama w610i daha yeni bir model
    walkman menü 2.0 var
    işlemcisi hızlı
    64 mb dahili hafıza
    1 gb hafıza kartı ile satılıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.