Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.724
Cevap
132
Favori
4.505.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diğer konular;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 13 Ekim 2013; 16:40:30 >
  • Arkadaşlar 2019 makyajlı kasa passatı inceleme şansım oldu. İlk gözüme çarpan her donanım seviyesinde kırpmalar var. Birkaç örnek vereceğim:
    * Eskiden baz modelde bile standart olan orta konsoldaki analog saat artık yok. Orada sadece passat yazısı var.

* Eski comfortline yeni adı business donanımda kapı alt ve ön-arka tampon krom çıtaları yok. Buraları gövde rengi boyamışlar. Sadece eski adı highline yeni adı elegance olan donanımda krom çıtalar var. Eskiden trendline araçta bile standart olan yan cam krom çerçeveleri de artık yok. Araç jetta gibi bir alt sınıf (C segment) araca benzemiş. D sınıfı imajı zedelenmiş.

* Elegance araçta bile hayalet gösterge yok. Opsiyonel donanım.

* Arka tamponun bir kısmı baz ve orta versiyonda boyasız siyah bırakılmış. En üst versiyonda güncel golfe benzer krom egzoz difüzör görünümü var. Yalnız o kısım boyasız olduğu için çok çirkin duruyor. (Yine C segmente düşmüş.)

* Tüm donanım seviyelerinde jant model ve ölçüleri aynı. Yalnız eskiden opsiyon olan London jant orta donanımda standart olmuş ve İstanbul jant kalkmış.

Genel olarak ben aracı beğenmedim. Sadece göz boyama amacıyla donanım seviyelerinde led farlar ve app connect standart olmuş. Eskiden app connecti aktif etmek için 2.000 TL. isteniyordu. Led far highline hariç opsiyoneldi.
    Şu an kullandığım 2016 B8 kasa passatımı yenileyecek bir değişiklik göremedim. Yorum olarak da şunu söyleyebilirim: Tüm markalar yeterince araç satamadıkları için bu tip tasarruflara giderek, araç maaliyetlerini azaltıp zarardan bir ölçü kurtulmak istiyorlar.
    Kısacası şu an B8 i olan birinin satıp bu yeni modeli alması saçmalık olur. B9 u beklemenizi tavsiye ediyorum. Ben de öyle yapacağım.
    İyi günler dilerim...
  • Silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 19 Ağustos 2010; 9:58:51 >
  • Yeni topiğiniz hayırlı uğurlu olsun meke abi

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • topiğiniz hayırlı olsun.
    gerçekden güzel bir ilk sayfa yapmışsın.
    üye araçlarıda maşallah hep modelli.
  • hayırlı olsun arkadaşlar ama 100 sayfalık topik bitti mi..
  • Yeni yuvamız hayırlı olsun......
  • ilk mesajda orjinal konu olarak link koydum.

zaten son 50 sayfada neredeyse kimse eski sayfaları okumadan mesaj yazar olmuştu, eski mesajları okumak için link her zaman mevcut olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak7777

hayırlı olsun arkadaşlar ama 100 sayfalık topik bitti mi..

115
  • başlangıç sayfanız çok güzel olmuş, tekrar hayırlı olsun
  • Masallah,nazar degmesin Yeni sayfamiz eskisi kadar mükemmel olur isallah
  • Selamlar

Ben de geldim. Topiğimize burada devam ediyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Sanırım bu da yılbaşına doğru 150 sayfayı bulur.

Taner Göde
  • yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun.nice yüz sayfalara inşallah.mulligun'un annesinden haber varmı arkadaşlar.herkese selamlar
  • mevcut bilgi güncelleme kısmen tamamlandı.

üyelerin bilgilerini bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar.
    @meke ellerin dert görmesin güzel bir çalışma olmuş.Artık burdan devam ederiz.
    Selam ile...
  • Sanırım atlanmısım imzamda bile var yavv:)

2005 model Passat 1.6 FSI 115 BG Manuel Comfortline MOCCA ANTRASIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat27 -- 9 Temmuz 2008; 12:33:51 >
  • taner hekimevinden yer ayırttırdım;siz hangisini tavsiye edersiniz üc kat fiyat farkı var arada.mavi sürmeliyi iptal ettirsek mi?ne dersiniz?slmlar

ycg61 bu arada çok teşekkür ederim.slmlar

meke slm;eline sağlık.araç bilgilerim güncelleme için;2008 vw passat 1.4 tsi 122 hp comfortline refleks gümüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_ozi -- 9 Temmuz 2008; 12:41:12 >
  • MEKE !! Emegine saglik dostum
  • Sevgili Oğuzhan,

Tabii ki hekimevi derim. Mavi Sürmeli şehrin ama tam ortasında, ses ve kalabalık, hekimevi nehir kenarında, Çamlık manzaralı. Tavsiye ederim. İptal edebilrisin. Hiç sorun olmaz.

Taner Göde
  • Hayırlı olsun arkadaşlar, umarım paylaşımlarımız daha da artar.
  • Bu araç SPORTLINE olarak satılıyor.

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=223398

Doğuş getirmiş olabilir mi? Sportline yoktu diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.