Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tanergode

Cevap: VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (73 �ye)

bunu birimiz yapıyor

Tekrar programcı arkadaşlardan düzeltme rica ettim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • öncelikle selamlar tanergöde 2.el temiz 1.4 tsi 122 hplik passat variantın fiyatı ne kdr olur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: driftci67

öncelikle selamlar tanergöde 2.el temiz 1.4 tsi 122 hplik passat variantın fiyatı ne kdr olur ?

http://www.sahibinden.com/2008_sifir_highline_pasat_43000_euro_bu_fiyata_baska_yokkkWQQaXQQ6648497WQQpXQQdisplayitem
    Deri döşemeler exclusıve jantlar comfortline.
  • Valla benim hiç arabam olmadı. Hiç böyle bir keyfim de yok. Araba sürmeyi sevmem. Arabaları sevmem. 12 senedir ehliyetim var. Araba sürme deneyimim hiç yok. Ha, Adana'da köyde bomboş bir arazida bana emanet ettikleri küpkülüstür bir arabanın direksiyonuna geçtiğimde 70'lik kayınbabamı tek katlı evinin kapısına yapıştırmak üzereyken (ki son 15 salisede durumu fark edip ürküp fırlayıp kalkmıştı ihtiyar), son anda ayağıma basan bacanağın kuvvetiyle gaza basmıştım. Ben ehliyet alırken sınavda arkaya bir denetmen oturturlardı. Adam meslektaş çıktı. Git-gel boyunca sohbet ettik. Vallah vites bile değiştirmedim. Anca direksiyon tuttum, kıvırdım. Ee, memleket meseleleri böyle işte. Bu durumda, trafiğe çıkmakta özgürüm. Dua edin ki trafik-motor-araba bana göre değil. Hele bu benzin fiyatlarıyla, asla. Oturduğum siteye 5 sene önce geldiğimde sadece benim arabam yoktu (kapıcıların bile var idi). Şimdi bu oran yaklaşık %15'e çıktı. Sözümona, ekonomi çöktü. Zaten ülkemizde toplu ulaşım bir başka rezalet. O nedenle toplu ulaşım kullanan vatandaşlara 3ncü sınıf insan gözüyle bakarız biz. Avrupa'da metroya binen, bisiklet kullanan bürokratları, vekilleri anlamayız, anlayamayız. Yargı ikiye bölünür, biri %50 oy alan iktidar partisini kapatır, diğer yarısı da onları terörist der tutuklar ve yargılar. Neyse, fazla derinlere inmeyelim. Yaşasın tabanvay ve insanın fizik kuvveti. Yaşasın Türkiye..
    Not: haydarım yok.

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • Arkadaşlar bazı testlerde olsun burda bazı arkadaşlarımız olsun passat'ın süspansiyon sistemine yumuşak diyorlar.Comfortline'yle highline arasında süspansiyon farkı varmı?Ben yok biliyorum.
  • quote:

öncelikle selamlar tanergöde 2.el temiz 1.4 tsi 122 hplik passat variantın fiyatı ne kdr olur ?

Selamlar, VW PASSAT VARIANT 1.4. TSI 122 HP henüz piyasaya çok yeni çıkmış bir araç. Sahiplerinin böyle bir aracı bu kadar çabuk satmak için satın aldıklarını sanmıyorum. Sıkışmış veya ailevi durumlardan ötürü satmak zorunda kalanlar olmuş olabilir elbette. Halen Doğuş Otomotiv elindeki 1.6 FSI motorlu Comfortline donanımlı VW PASSAT VARIANT araçları elden çıkarmaya çalışıyor ki kritik süre de başlamış, araçların bir kısmı 1 yıla yakın depoda beklemeye başlamıştır.

VW PASSAT 1.4 TSI 122 HP COMFORTLINE aracın 2008 modeli indirimli ortalama 52.500 YTL'ye alınabiliyorsa ve VARIANT da aynı fiyata satılıyorsa, sanırım 50.000 YTL'den daha ucuz bir fiyat ortaya çıkmayacaktır. Bu araçların ikinci el değerleri, motoru nedeni ile, çok yüksektir ve bence de yüksek kalacaktır.

Saygılarımla,

Taner Göde
  • VOLKSWAGEN
    PASSAT
    VARIANT
    COMFORTLINE
    1.4 TSI 122 HP
    7-DSG

http://forum.donanimhaber.com/m_23720618/mpage_3/tm.htm

quote:

Orjinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

Orjinalden alıntı: munans

Cumartesi günü arabamı bakım için VW servisine götürdüm. Satış kısmına da uğradım ve Sedan ve Variant 1.4 TSI+7-DSG hakkında bilgi almak istedim. Satış temsilcisi bu modelin muhtemelen Aralık ayında geleceğini söyledi. Ben kendimi Eylül 15'e hazırlıyordum, biraz moral bozucu oldu benim için.

bizde c.tesi günü anneme araba bakmaya ggittk ve bende sedan passat 1.4 TSİ+7DSG yi sordum..adam ne zmn gelıcek belli değil dedi..sonra pazarlık için masasına geçtiğimizde bilgisayara bakarken gümrükte yeni giriş yapmış 1 tane siyah renk sedan passat 1.4 TSİ+7DSG comfortline olduğunu söyledi ve p.tesi günü aldık arabayıda perşembe ya da cuma günü teslim alıcaz inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 10 Temmuz 2008; 15:29:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Arkadaşlar bazı testlerde olsun burda bazı arkadaşlarımız olsun passat'ın süspansiyon sistemine yumuşak diyorlar.Comfortline'yle highline arasında süspansiyon farkı varmı?Ben yok biliyorum.

Selam, ben hiçbir zaman yumuşak demedim, aksine dangır dungur gitmek zorunda kalınca sinirleniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

quote:

Arkadaşlar bazı testlerde olsun burda bazı arkadaşlarımız olsun passat'ın süspansiyon sistemine yumuşak diyorlar.Comfortline'yle highline arasında süspansiyon farkı varmı?Ben yok biliyorum.

Selam, ben hiçbir zaman yumuşak demedim, aksine dangır dungur gitmek zorunda kalınca sinirleniyorum

Evet passat'ın süspansiyon sistemi sert yapılmış.Auto motor sport dergisinde ve forumdan over arkadaşımız yumuşak süspansiyon sistemine sahip demiş.
    Arkadaşlar bizim passat'larımıza en sessiz,en çok yolu tutan vede en konforlu lastik hangisi olur?
  • http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=221656işte bu araç tanergode incelersen sevinirim
  • quote:

Arkadaşlar bizim passat'larımıza en sessiz,en çok yolu tutan vede en konforlu lastik hangisi olur?

Ben Honda için P6000 kullanmıştım, performansı süperdi. Sonra P6 aldım o da çok sessizdi, P7 hayal bile edemiyorum.

Şu an Michelin Primacy HP var bende, eskidiği zaman P7 alacağım
  • driftci67 öncelikle hoşgeldin.
    http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=221656 bu araç bana test aracı gibi geliyor kapılardaki passat yazılarına dikkat
  • meke P7 dediğin michelline mi?biraz açarmısın?ebatları nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr_ozi

meke P7 dediğin michelline mi?biraz açarmısın?ebatları nedir?

Pirelli..

http://www.pirelli.com.tr/web/catalog/car-suv-van/catalogo_desc.page?categoria=/catalog/car-suv-van/car/summer&uri=/pirellityre/tr_TR/browser/xml/catalog/car-suv-van/CAR_P7_SUMMER.xml&prodotto=12451&vehicleType=CAR-SUV-VAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİTEON -- 10 Temmuz 2008; 16:22:35 >
  • quote:

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=221656işte bu araç tanergode incelersen sevinirim

Dostum, bence bunu kaçırma! 46.500 yazmış. İndirim yapıyorlarsa hakikaten ucuz ve süper bir otomobil. Hayretler içerisinde kaldım. Bu fiyata

2008
    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    VARIANT
    1.4 TSI 122 HP
    COMFORTLINE
    6-SPEED

çok ama çok nadiren bulunabilecek bir araç. Tebrikler şayet ilgileniyorsanız ve satın almayı düşünüyorsanız. Bence ya şu anda veya şimdiye kadar satılmıştır. Acele ediniz.

Not: Aracın temizliğini ve iç rengini fark ettiniz mi?

Taner Göde

• quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

quote:

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=221656işte bu araç tanergode incelersen sevinirim

Dostum, bence bunu kaçırma! 46.500 yazmış. İndirim yapıyorlarsa hakikaten ucuz ve süper bir otomobil. Hayretler içerisinde kaldım. Bu fiyata

2008
    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    VARIANT
    1.4 TSI 122 HP
    COMFORTLINE
    6-SPEED

çok ama çok nadiren bulunabilecek bir araç. Tebrikler şayet ilgileniyorsanız ve satın almayı düşünüyorsanız. Bence ya şu anda veya şimdiye kadar satılmıştır. Acele ediniz.

Not: Aracın temizliğini ve iç rengini fark ettiniz mi?

Taner Göde

Taner bu araç bana kalırsa test aracı
  • Lastik performansları ve sesleri arabadan arabaya değişiyor gibi geliyor bana.
    Bende Pirelli lastikleri hep hayal kırıklığı yaratmıştır. Michelin ise bir o kadar yumuşak ve sessiz.

Zeki Topçu
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeki-

Lastik performansları ve sesleri arabadan arabaya değişiyor gibi geliyor bana.
    Bende Pirelli lastikleri hep hayal kırıklığı yaratmıştır. Michelin ise bir o kadar yumuşak ve sessiz.

Zeki Topçu

Pirelli'ler benim bildiğim hep sert lastikdir michelin'se bi o kadar yumuşakdır pirelli'ye göre.Good year'larda yumuşak eski good year'lardan herkez şikayet ediyordu dayanıklı değildi ama şimdi sağlamlaştırmışlar dergiden okuduğum habere göre.
  • Sevgili LİTEON abi,

Test aracı olmasında bence bir sakınca yok. Neticede VW Bayinin garajında ve gözetiminde duran, bakımı yapılan ve korunan bir araç. Bu aracı 46.500 YTL'ye vermeleri, hatta belki de 45.000 YTL'ye kadar indemeleri mümkün olabilir. İçine bayıldım. Rengi çok hoş.

Bazen Zeki Topçu abimizin aldığı dışı beyaz PASSAT ile bu Variant'ın içi beyaz döşeme birleşse, içi de dışı da bembeyaz, acaip havalı ve etkileyici bir PASSAT olurdu. Ama VW bayide dedikleri gibi dış renk ve iç renk hep zıt oluyor.

1985'te tamirhanede çalışırken bir MERCEDES-BENZ 560 SEC görmüştüm, dışı granit yeşili, içi bembeyaz deri döşeme ve camları da turkuaz dengindeydi. Aracı hafızama kazımak için arkasından koşmuştum... O zaman bu zaman bu tür lüks araçlara hastayım.

PASSAT'ıma da aynen
  • DOD ta satılan Variant bence Variant sevenler için kaçırılmaz bir fırsat.
    46.500 YTL den en az 500 YTL indirim yaparlar. Israr ederseniz 1000 YTL bile indirim alabilirsiniz.

Yalnız Liteon'un bahsettiği gibi bu araç bir test aracı. Ne gibi dezavantajları var onu iyi araştırmak lazım.

Zeki Topçu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.