Şimdi Ara

Vücut yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaşım 16 vücut yapmak istiyorum boyum kısa ama böyle kalacak gibi 1 seneden beri hiç uzamadım nerdeyse özellikle karın ve bilek-biceps kaslarını geliştirmek istiyorum mesela damarlarım biraz belli ama daha fazla belli olsa fena olmaz yani şınav-barfix falan çeksem boyumun uzaması durar mı ? bana öneri verebilecek olan varmı biraz güç kazanmak istiyorum
    boy-166
    kilo-52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURTCCC -- 14 Haziran 2013; 15:57:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MertcanxXx

Arkadaşlar yaşım 16 vücut yapmak istiyorum boyum kısa ama böyle kacalk gibi 1 seneden beri hiç uzamadım nerdeyse özellikle karın ve bilek-biceps kaslarını geliştirmek istiyorum mesela damarlarım biraz belli ama daha fazla belli olsa fena olmaz yani şınav-barfix falan çeksem boyumun uzaması durar mı ? bana öneri verebilecek olan varmı biraz güç kazanmak istiyorum

20 yaşında kuzenim var şuan boyu 1,81... bundan 3 sene ceki boyuda 1,73 , 1,74 filan dı sana tavsiyem biraz daha bekle. yada vucut yapicam diyorsan illa. yüzmeye git yada kickboks yap.
  • 1.66 boyla erkek olmaya devam etme bence ya cinsiyet değiştir ya boy uzatıcı ameliyat ol
  • BradPitt gibi olsam diyorsan fazla uğraşma Bazı arkadaşlar tadını kaçırıp arnold oluyorlar, itici görünüyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kherp

1.66 boyla erkek olmaya devam etme bence ya cinsiyet değiştir ya boy uzatıcı ameliyat ol

Sen öyle yaptın gibi nasıl bir duygu biraz anlatırmısın
  • 16 yaş çok erken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.66 boyla erkek olmaya devam etme bence ya cinsiyet değiştir ya boy uzatıcı ameliyat ol

oooo manyak laf manyakkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostos01

quote:

Arkadaşlar yaşım 16 vücut yapmak istiyorum boyum kısa ama böyle kacalk gibi 1 seneden beri hiç uzamadım nerdeyse özellikle karın ve bilek-biceps kaslarını geliştirmek istiyorum mesela damarlarım biraz belli ama daha fazla belli olsa fena olmaz yani şınav-barfix falan çeksem boyumun uzaması durar mı ? bana öneri verebilecek olan varmı biraz güç kazanmak istiyorum

20 yaşında kuzenim var şuan boyu 1,81... bundan 3 sene ceki boyuda 1,73 , 1,74 filan dı sana tavsiyem biraz daha bekle. yada vucut yapicam diyorsan illa. yüzmeye git yada kickboks yap.

o zaman biraz geç kalmıyormuyum yani benim ailede hiç uzun yok o yüzden o boy benim için biraz imkansız

• durar mı
    urar mı
    rar mı
    ar mı
    r mı

ı

r mı
    ar mı
    rar mı
    urar mı
    durar mı

• 1.66 boyla vücut yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: AngryGamer

1.66 boyla vücut yapma

niye
  • yaşın genç daha.Ağırlık altına giripte boyunun uzamasını engelleme..Basketbol oyna ,yüz.Kısa boylu adamlarda çok eğreti duruyor kas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE10 -- 14 Haziran 2013; 17:07:04 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AngryGamer

1.66 boyla vücut yapma

niye

kötü durur
  • quote:

quote:

Sen öyle yaptın gibi nasıl bir duygu biraz anlatırmısın

Hayattan soğuttuğun için sağol
  • bizde istiyozda
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

bizde istiyozda

zor iş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.