Şimdi Ara

vücut geliştirme hakkında sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
50
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler boy 170 kilo 56 dışarda boks yapıp evde biraz görünüm için kas yapmak istiyorum yapabilirmiyim?
    Üst vücut için barfiks ve şınav alt taraf için ip ve squat .. bu hareketler yeterli olurmu?
    Ayrıyeten kilo alımını nasıl yapabilirim.
    Spor yaparken nasıl beslenmeliyim.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• up
  • Evde biraz görünüm için kas yapmak istiyorum yapabilirmiyim?
    Üst vücut için barfiks ve şınav alt taraf için ip ve squat .. bu hareketler yeterli olurmu?
    Ayrıyeten kilo alımını nasıl yapabilirim.
    Spor yaparken nasıl beslenmeliyim.

Merhabalar hocam, dışarıda boks antremanı yapıp, evde de çalışırsan çift antremana girebilir, çok sağlam beslenmeniz gerekir. Hazır dışarıda boks yapmışken boksun öncesinde veya sonrasında şınav ve barfiks yapsanız çok iyi olur. Mesela haftada 4 gün boks yapacaksanız 2 gününde barfiks şınav dips yaparsınız, diğer 2 günde de kol omuz bacak çalışırsınız. En azından başlangıç için iyi olur kaslarınız alışır.

Beslenme olarak kompleks karbonhidratlara ağırlık verin. Çok önemli değil, yağlansam da kilo alayım derseniz ne bulursanız yiyin, benim spor hocam yatmadan önce yarım ekmeğe kaşarı koyup ye derdi çok zayıf üyelere:)

Beslenmeyle vakti olmayan sporcular genelde yağlanma riskini azaltmak için, düşük şeker ve yağ oranı içeren mass gainer'ler kullanırlar.

https://www.fitbull.com/bigjoy-big-mass-5000-gr.html

kolay gelsin hocam

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    yorumunuz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.