Şimdi Ara

Kolunuz kaç cm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
145
Cevap
3
Favori
193.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vücut geliştirmeye başlamadanki kol ölçülerinizle şu an ki kol ölçüleriniz arasında ne gibi farklar var? Kaç ayda ne kadar gelişme kat ettiniz? Biceps triceps hakkında faydalı antrenmanlar vb. şeyleri paylaşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: sick kunt

Kol kaç cm sorulari hala açiliyormu burada ya . Üzüldüm.

Kac cm degildir. Onemli olan sen shredded olduktan sonra o kol nasil duruyor, bicepsin duz durusta nasil gosteriyor kendini, dis biceps ic biceps vs.

Su cm olayina takilmayin.

Cm olayina aciklik getireyim, peak’i fazla olan adamin kol CM si fazla olur.

Bkz: Kai greene.

peak shredded ne dostum türkçene yabancı kelimeler katarak neden dilimizi bozuyorsun
    Guest-35D1D8426 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-35D1D8426 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Rusty Ryan

92 kiloyum . 6 aydır spor yapmıyorum .adam gibi . haftada 2 saat beden eğitimi hariç . dün halı saha yaptım sadece .
    kolu şimdi ölçüyorum .
    35 çıktı

Şimdi bi 35cm yağlı kol var, bi de 35cm parçalanmış kaslı kol var, ikisini yan yana koy dünya kadar fark var, senin kol kilodan mı kastan mı onuda belirtseydin
  • 6 ayda 32 den 36 soğuk

tricepsim çok inatçı çıktı arka tri fena degil öndeki kolu ters çevirince çıkan belirgin ve sert en en zoru olan alttaki kıvrım kendini göstermeye başladı çok mutlu oldum:)
    edit
    36 yerine 38 yazmışım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScreamEagles -- 4 Haziran 2013; 13:02:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gelişim göstermişsin dostum

• başlamadan önce 31,5 cm şuanda 34cm, sağ kol 32 (sağ kol başlamadan önce 30 falandı hatırlamıyorum.)

Bu arada bende şöyle bir sıkıntı var sol kol 20 günde tam 2 cm attı.32di 34 oldu.Şeye b ağlıyorum herhalde hep kasları yaktım koştum falan ya ondan sonra cardioyu bırakıp bi anda hacime yöneldim çok yemeye başladım ondan kaynaklanıyor olabilir yoksa 20 günde 2cm imkansız neredeyse :D ilginç birşey yanlış ölçüyormuyum diye tekrar tekrar ölçtüm ama yok yani kesinlikle yanlışlık yok triceps bombesinden bicepsi ölçtüm işte.

süre zarfı: adam akıllı,cardiosuz 1 ay oldu.ve böyle devam edicem bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sick kunt -- 4 Haziran 2013; 14:00:32 >
  • Komşu annemin kolu 65 cm.
  • Başlarken 27cm idi 6 ayda soğuk 36 cm ulaştı. Ilk 3 ay çok hızlı geliştim artık yavaş ilerliyor. Tricepslerim bicepslere göre çok daha iyi. Suplement kullanmıyorum.

• 32 cm idi ama kas hiç yağ yok zayıfım
  • Bu arada benimki de son ölçtüğümde 3 ay önce 39.5 cm idi, şu an 41 olmuştur sanırım, bende supplement kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aratorn Oglu Aragorn -- 4 Haziran 2013; 20:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

Komşu annemin kolu 65 cm.

güldürdün knk
  • boy 1.80 kilo 73 bunlara oranla şuan 36 ama 1 sene gibi bir zaman aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner_druid

boy 1.80 kilo 73 bunlara oranla şuan 36 ama 1 sene gibi bir zaman aldı.

yani kaç cm den 36 oldu?
  • boy 1.75 çalışmaya başladıktan bir-bir buçuk yıl sonunda 40 vardı. başladığımda yaş 14-15 civarıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_tecimer

quote:

yani kaç cm den 36 oldu?

başladığımda 27-28 civarıydı 1 yıl gibi bir sürede 36 ya ulaştı bu süreçte hiç supplement kullanmadım ancak beslenmeye çok dikkat ettim..bunun dışında 36 da takıldım kaldım daha üstüne çıkamıyorum aylardır..antremanları da değiştiriyorum ama nafile bir de benim tricepsler çok inatçı gelişmiyor bir türlü.. her şeye rağmen devam diyoruz tabi ki

• Cm büyüdükçe gelişmesi de zorlaşıyor doğal olarak
  • quote:

Cm büyüdükçe gelişmesi de zorlaşıyor doğal olarak

Kesinlikle çok haklısınız
  • quote:

Cm büyüdükçe gelişmesi de zorlaşıyor doğal olarak

şimdi benim kol 34cm 32den 34e 1 ay içinde geldi 36 olunca benimkidemi duracak ? ekto-endo-mezo vücut tiplerine görede değişmezmi ? arkadaş 27cm ile başlamış muhetmelen ekto bir yapıya sahip olabilir.Şimdi 36cm kolum olunca bendemi aylarca uğraşıcam ?
  • Tabi ki vücut tipine göre değişir ama 36 cm yağsız bir kol için küçümsenecek bir rakam değil, 25 cm bir kolu 30 cm yapmak ile 35 cm bir kolu 40 cm yapmak arasında tabi ki zaman açısından fark olucak olmalı da zaten
  • 6 ayda 26dan 32cm kilo 65
  • quote:

quote:

quote:

yani kaç cm den 36 oldu?

başladığımda 27-28 civarıydı 1 yıl gibi bir sürede 36 ya ulaştı bu süreçte hiç supplement kullanmadım ancak beslenmeye çok dikkat ettim..bunun dışında 36 da takıldım kaldım daha üstüne çıkamıyorum aylardır..antremanları da değiştiriyorum ama nafile bir de benim tricepsler çok inatçı gelişmiyor bir türlü.. her şeye rağmen devam diyoruz tabi ki

Ağır çalışacaksın ve her hareketinde kasları yakmaya çalış. Örneğin hareketi yaparken yanacak pozisyonda beklet kolunu, harekete değilde yanmalara odaklan. Spordan sonraki günler ağrı yoksa çalışman yetersiz demektir gelişmez. Eğer olupda gelismiyorsan beslenem yetersiz olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hissetme

quote:

quote:

quote:

yani kaç cm den 36 oldu?

Ağır çalışacaksın ve her hareketinde kasları yakmaya çalış. Örneğin hareketi yaparken yanacak pozisyonda beklet kolunu, harekete değilde yanmalara odaklan. Spordan sonraki günler ağrı yoksa çalışman yetersiz demektir gelişmez. Eğer olupda gelismiyorsan beslenem yetersiz olabilir.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim hepsini dikkate alıcam dedikleriniz çok mantıklı geliyor.. hatta şuan ben de bunu sağlamaya çalışıyorum ve en büyük sorunum o yanmalara katlanmak zaten ve dediğiniz doğrudur yani spordan sonraki dinlenme günlerimde kas ağrım olmuyor..beslenme de sıkıntı yok çok dikkat ediyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.