Teğmen
25 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yukarda dediğim gibi wifiye bağlıyken arayan ulaşamıyor fakat wifiyi kapattığında araya ulaşabiliyor
Arkadaşlar el basparmagims darbe geldi ilk gün zonklamadan felan uyutmadi 3 gundeyim tırnağın yarısından fazlası morardı + tırnağın özellikle kenerlsrinds şişlik var .. bunun çözümü felan varmı enfeksiyon felan nasıl anlaşılır bilmiyorum bilen birileri yardımcı olabilirmi ne yapabilirim ?
Arkadaşlar avizenin bağlanma şekli zincirle yani kabloyu içeriden gondercek şekilde değilde ben bu kabloyu gözükmeyen elektrik bağlanma yerine nasıl goturebilirim fikri olan varmı
USB ile bağlıyorum arabaya mi 8 lite telefonumu fakat sadece kendi müzik çalar uygulamasından açıyor bunun içinde şarkıyı indirmek lazım ben YouTube'dan veya spotifyden açamadım sizce neden oluyor neyi yapamıyorum yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar bu şehri veyahutta başka şehirleri internetten ayrıntılı izleme görmek istiyorum
Fakat düzgün bir video veya kanal bulamadım ?
Bu konuda bilgisi önerisi olacak olan varmı ?
Bileğimde bu şişlik oluştu baya sert birsey sizce ne olabilir bu ? ir
Soru yukarda telefonumdaki dosyaya imza atip kaydedebilirmiyim ?
İyi günler herkese

İlk sorum sizce araba fiyatları yaza doğru dusermi yoksa hemen hemen aynı fiyatlarda sürümü ?

İkinci sorum 30-40 bin TL'lik araba sizce neler alınabilir , ve bu fiyatlarda araba alırsam problem felan yaratirmi ? Ve yahutta hiç uğraşma 60 bin bandında araba al mı dersiniz ?

Çünkü ilk defa araba sahibi olacağım

Üçüncü sorum hangi arabaları tavsiye ederseniz? Ve nedenlerinide yazabilirmisinkz ?

Arkadaşlar egzama gibi kuru şeyler çıktı sizce nedir bu arada orayı ben kasidigim için ufak yaralar oldu ?
150-160 cm lik televizyon almak istiyorum. Bunun için ne tavsiye edersiniz ?
Hakkında
Meslek: ögrenci
Hakkımda:
Bu imzada resim ve smiley kullanılmamaktadır
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.499
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 386 (Bu ay: 1.246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 204 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.