Şimdi Ara

Vücut geliştiren işsizidir AÇIK ve NET!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
2
Favori
5.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm cesaretimi toplayıp vücut geliştirmeye başladım , 1 aydır gidiyorum ama artık canıma TAK ETTİ

Ne zaman çalışmaya geçsem sehpayı benden iri birisi kapıyor , önümden deli gibi hızlı geçiyorlar çekilmek zorunda kalıyorum

Saçma sapan konuşuyolar aralarında "kanka kaç basıyozzzzzzzzzzz" basmak nedir ya???

Fotoğraf çekiyorlar falan tam işsiz.. İşinde gücünde olan biri böyle işlerle uğraşmaz. Benim abim doktor o da kilolu zaten , adam gibi adam

Kaslı olup kendimi kasacağıma zayıf olurum ya da kilolu olurum ama samimi olurum

Protein alıp şişiyolar balon gibi işsizler ya sinirlendim yine

Küçük boylular zaten üçgen peynir.. Tamam sakinim dostlar

Siz ne düşünüyorsunuz

• eksiler bu taraftan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivilceli şişko asosyal ezilmiş konuşmayı bilmeyen en büyük dostu pc olan kişilerden daha doludurlar.

• Spor işsizin işidir.
  • tombiş abimiz kızmış
  • 1) Keko salonuna gidersen öyle tipler olması normal

2) Kas yapınca kendini kasma zorunluluğu gelmiyor, sen kasmayabilirsin

3) Daha yeni başlamışsın pek bilgin yok dolayısıyla verim alamayıp küsmüş ve bu konuyu açarak kendini tatmin ediyorsun

4) Aslanım benim

• Vücut geliştirme sabır işidir herkes yapamaz. Protein alıyorlar demişsin her vücudun proteine ihtiyacı var storeidle karıştırdın galiba. Amacın kas geliştirmek değil fit bir vücut yapmaksa kardional çalış. Yani yüzme koşu bisiklet gibi. Yağlı gıdalardan uzak dur, protein ağırlıklı beslen. Karbonhidratı tam kesme sağlıklılarına yönel. Vücut geliştirenlerede laf atma bu zevk meselesi. Buda bir spor dalıdır yapamıyorsanda saygı duy ben yapamıyorum de geç git. Bir alet doluysa ötekine geçersin. Kendi tükenmişliğini başkalarını bahane ederek saklamaya çalışma kendini kandırma

• Çoğu gösteriş için yapıyor, sağlık için değil.
  • Cok calis hayatta ezilmemek icin gidenlerin oldugu yerde ezmek icinde gidenler mevcut

• İşsizlik diyemem fakat çok zahmetli bir olay oldugunu gördüm. Salonda çalışmak beslenme, uyku düzeni ve bunlara ayrilan bütçe motivasyon ayni zamanda devamliligi saglayabilmek güç bir sey.Bu işe ayıracak vakit azim ve hırs lazim. Kisaca kizlara ya da bir baskasina hava atmak toplumda küçük egolar pesinde kosmak icin yapilacak bir is degil gibi duruyor.

• Tam bahsettiğim tipler toplanmış..
  • Çoğu kişinin gösteriş için yaptığı bir gerçek.ama emek isteyen bir ugraş.
    Keşke insanlar vücudunu gelistirmeye meraklı oldugu kadar beynini geliştirmeye de meraklı olsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir cahil cuhela yazısı olmuş. Dostum senin ağzın dilni yokmu? Gidip kardeşim değişmeli beraber çalışalım o sehpada diyemiyor musun? Asosyalsin anladık ama şimdi gelmiş bu spora emek veren herkese hakaret edemezsin.. Önce bi cesaretini topla insanlar ile konuşmayı dene sonra zaten sporunuda yapar sokağada çıkarsın. Dipnot: Protein de senin sandığın bişey değil şişirmez adamı korkma
  • bende hiç sevmem spor yapmayı. Spor salonundan spor salonuna değişmekle birlikte en pahalı yerler bile apaçi kaynıyor. Her önüne gelen tavsiye veriyor beynimi bulandırıyor.

Spor yapmak zaten büyük bir eziyet. Bazı hocalar cahil. Kol çalışıyorsun eve giderken direksiyonu tutamıyorsun uyuşmasından başlarım böyle spora.
  • Yapabiliyosan evde çalış hacı..bizim burda öyle güzel salonlar yok hep keko var..hergün kavga dövüş oldu 1 aylık gittiğimde..bende aldım sehpamı ağırlıklarımı evde uğraşıyorum..ha salondaki verimi elbet alamıyorum ama yine de gelişme var biraz..amacım zaten kilo almaktı benim yaptım onu..

• teşhisini yaptım hem cahillik hem özgüven eksikliği

• Benimle abimin gittiği salon hep Suriyeli ve keko doluydu. Ama onlara hiç ayak uydurmadık sohbet kurmadık abimle beraber takıldık çokta zevkli zamanlardı. Bence sen spor yapmak istemiyorsun kendi kendine bahane üretiyorsun.

• Vücut geliştiren birisi olarak önce beynin gelişimi önemli. Orada bir gelişme olmuyorsa salona gitmeyin.

Ben bu kafadaki insanlara hala anlam veremiyorum. Gitme canım benim, kedi-ciğer hesabı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm en boş konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • protein alıp şişiyor

blok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.