Şimdi Ara

nasir bandi kullananlar az beni bilgilendirir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
86.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar eczaya gidip nasir bandi aldim, nasirli yeri iyice yika yapistir ucgun beklesin cek al dedi ama son kismi anlamadim. nasil yani nasir uc veriyor bizde cekip kurtuluyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu sabah aldım bir tane yapıştırdım.3 Gün bekle o kendisi düşer dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Bende bu sabah aldım bir tane yapıştırdım.3 Gün bekle o kendisi düşer dediler

bant mi dusecekmis hocam?

• nasir bandinin mantigi nedir?

• arkadaşım benim de ayak parmağımda vardı ve kullandım. Nasır bandının yapısı halka şeklindedir ve ortasındaki boşluk nasırın tam üzerine gelecek şekilde yapıştırmalı ve süre sonuna kadar kesinlikle oynatmamalısın nedenine gelince nasır bandının halka şeklindeki yapısında halkanın olduğu yerlerde nasırın etrafını eriten bir madde var ve nasırın sökülmesini sağlıyor. Eğer eritme sürecinde yerinden oynarsa sağlam eti eriteceğinden acı verebiliyor. Oynatmazsan iki üç günde sert bir parçayı eline alırsın...

• Nasırlı bölgeyi uyuşturuyor. Aynı zamanda etten ayrılmasını sağlıyor. 3 gün sonra görürsün
  • bende kullanmıştım ama pek işe yaramadı çünkü nasıl çıktıktan 5-6 ay sonra kullandım sonra nasır asidi aldım erittim oyarak çıkardım rahatladım
  • arkadaslar bandi cikardim biraz yanini yoresini kaldirarak deriyi aldim ancak nasirin oldugu bolge kalkmadi zorlamadim, bi kac gun gecti baktim deri kalkmaya basladi bende kaldirdim ama nasir geri kaldi ucu disardaydi kaldirayim dedim feci agri verdi kaldirmaya devam ettim alti bos :-) neysr devam ettim az kan geldi durdum.napmaliyim simdi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.