Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cant değiştiren arkadaşlar eski cant ve lastikleri nasıl değerlendiriyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rakibalikroka kullanıcısına yanıt
    Hangi alisveris sitewinden siparis ettiniz acaba? bagaj duzenleyici hediye edileni görmemiştim..

Birde volvo is takipcisine extra bir ucret verdiniz mi acaba bu maliye de size yardimci oldugu icin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 11 Temmuz 2020; 22:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Ben soylemistim. 2 kumanadali anahtar 1 adet aksiyon anahtari 4 adette metal anahtar. (Bu metal anahtarlarin 2 si kumanadali anahtarda,2 side ayri olarak veriliyor torpidoda yeri var oraya takiliyor bitanesi)

• elmariachi321 kullanıcısına yanıt
    Bildigim kdariyla artik vale anahtari verilmiyor. Aksiyon anahtarida opsiyonel olacakmis bir sonraki siparislerde

• Arkadaslar hepinize iyi geceler. Blis sistemi ile onceden cok tartisma yasamistik forumda(arac geldiginde serite tekrar araci sokuyor mu diye) yaklasik 1 saat ince farlari kapali bir arac cok yakinimdan hizla gecerken bende sag seride gececektim. Blis devreye girip aninda beni seride geri sokup olasi bir kazayi engelledi. Yani bizzat denemis olup blis sorround sistemde uyarinin disinda SERİDE GERİ SOKMA da var.

Volvo XC40 Kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: spkspk

Arkadaslar hepinize iyi geceler. Blis sistemi ile onceden cok tartisma yasamistik forumda(arac geldiginde serite tekrar araci sokuyor mu diye) yaklasik 1 saat ince farlari kapali bir arac cok yakinimdan hizla gecerken bende sag seride gececektim. Blis devreye girip aninda beni seride geri sokup olasi bir kazayi engelledi. Yani bizzat denemis olup blis sorround sistemde uyarinin disinda SERİDE GERİ SOKMA da var.

Süper 👍🏻

Geçmiş olsun, paylaşımınız belirleyici oldu.

Evet Takipçi arkadaşı bir parça motive etmek gerekti, ama en az bir hafta erkene aldı işlemi, değer yani...
    Hediyeli lan bagaj havuzunu N11’den aldım. Sanırım Gittigidiyorda da vardı, HB’da yoktu...

Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakibalikroka -- 11 Temmuz 2020; 23:50:55 >
  • Cümleten kazasiz belasiz kullanamak dilegiyle. Bu arada araci ilk kulanirken her gaza bastığında turbodan geldigini düşündüm pervane dönmesi sesi gibi bir ses geliyor. Daha once bu konuda bahseden arkadaslar olmustu. Araci 1 km kullandiktan sonra geri servise gelip ustayla test sürüsüne çıktık. O da normal olduğu eger bir sorun olsaydi aracin uyari verecegini soyledi. Bakalim alismaya çalışacağım.

Ayni sorun bende de var. Ben zamanla gececigini dusunuyorum

• spkspk S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun...Araci otv muafiyetli mi almistiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 12 Temmuz 2020; 0:34:45 >
    Tesekkur ederim. Tam otvli aldim.

Eğer zor olmayacaksa anahtarların topluca fotoğrafını paylaşır mısınız? Bana 5 anahtar verdiler. 4 değil 2 metal torpido gözü anahtarı...

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Kaldırmışlar hemen şikayetten dolayı

Ne yazıkki aracın 3 silindirli olmasından kanaklı pistonların senkronize çalışmaması nedeniyleymiş. Beni araçta tek rahatsız eden bu ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 12 Temmuz 2020; 9:49:46 >
  • rakibalikroka kullanıcısına yanıt
    Tabiki de paylasirim da. Diger iki metal anahtar, kumanadali anahtarinin kabinin icinde

Ahaa gördüm, gerek kapmadı 😂😂😂

Bende de bu ses var, bir ara ben de servise danışacağım.

• huseyyil kullanıcısına yanıt
    3 silindirli motorun karakteristik sesi...

Hocam ses yalitimini arastirdiniz mi. Kaputa kopuk sikiyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=YkwLq8pmwxc&feature=youtu.be

Burda 3 silindirli motorlar detaylı bir şekilde anlatılmış.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.