Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (339. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
Giriş

Telefon iOS işletim sistemli ben telefonu araca bağladım konuşmada, CarPlay kullanmada hiç bir sorunum yok.

• deli07 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2024 model XC40 T2 modellerde navigasyon, CarPlay / Android Auto standart olarak geliyor. Sadece Navigasyon sisteminin araca bir usb yardımı ile entegre edilmesi gerekiyor. Bunu göndermiş olduğum linkten indirip bir usb yardımı ile aracınıza yükleyebilirsiniz.

https://www.volvocars.com/tr/support/downloads/maps/spa
  • Bugün 1.yıl bakımı için servisteydim.

Yeni iphonelardaki type c usb girişi ile beraber carplay kullanamadığımı söyledim. Android telefonlar için bir ucu usb A diğer ucu usb C olan kablolarla çalışacağını söylediler. Pek emin olamadım ama ordan bir samsung kablosu bulup denedik ve çalıştı gerçekten. Yine de 2024 senesinde artık clioların egeaların bile kablosuz carplay kullanırken volvonun hala kabloyla carplaye bağlanmasının çok saçma olduğunu söyledim.

Frene basarken bir ötme yapmaya başlamıştı. Balataları temizlemişler, ses kesilmiş durumda şu an.

Araba biraz kirliydi. Yıkayıp temizlemişler.

Volvo car uygulaması ile ilgili olarak ise araçta e-sim olduğunu ama türkiyeden bir şirketle anlaşma olmadığı için kullanılamadığını söylediler. Diğer modellerdeki e-sim fabrika çıkışı olarak vodafone türkiye ile çalışacak şekilde geliyormuş. Ülke kanunları gereği yerel bir operatör olması gerekiyormuş, bilgilerimizin yurtdışına gitmesine yasal olarak izin verilmiyormuş. İlerde bir anlaşma yapılır mı dediğimde pek sanmıyoruz dediler. Bizler için volvocar uygulaması yalan olacak gibi yani. Pek ümitlenmeyelim boşuna.

Standart bakıma ek olarak motor temizleme-koruma (1500 tl) ve koltuklar için deri bakımı (1800 tl) yapıldı. Bu ikisi opsiyonel. Bunlarda da dahil toplam 17500 lira fatura çıktı.

Yakın zamanda servise gidecek olanlar için güncel bilgi vermek istedim.

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

• Arkadaşlar yakın zamansa xc40 için fiyat alan varsa yardımcı olabilir mi? Bayiilerde araç var mı? Mart ayı için hangi rakamları teklif ediyorlar?
  • Bugün elektrikli tek motorlu model için 2435 bin tl fiyat verdiler

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.