Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç tl’ye anlaştınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orry01 kullanıcısına yanıt
    Pebble gri bizimki. Her gören çok beğeniyor. Temizken parıl parıl parıldıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 12 Temmuz 2020; 9:50:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yasin Hapak Y kullanıcısına yanıt
    Şu araçta, r-design daki sedefli beyaz üzeri siyah renk dışında çift renk bu araca yakışmıypr bence. R design müthiş gerçekten ama o kadar tuhaf çift renk kombinasyonları yapmışlarki bakınca başıma ağtı giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Şu araçta, r-design daki sedefli beyaz üzeri siyah renk dışında çift renk bu araca yakışmıypr bence. R design müthiş gerçekten ama o kadar tuhaf çift renk kombinasyonları yapmışlarki bakınca başıma ağtı giriyor.
    Hocam ciplak gozle gormek katalogda gormek farkli olabiliyor. Ben cok begenmistim. En cok tercih edilen renk pebble griyi canli gormedigim icin karsilastiramiyorum. Ama bu kadar kisi begendiyse bosuna degildir

• Merhabalar bende arabamı bugün aldım . Ama bende bi sorun var . Usbde müzik dinlemek için kontağı kapatıp tekrar arabayı calıştırınca . Usb belleği görmüyor arabayı her calıştığımda usbyi yerinden cıkarıp takmam gerekiyorki calışsın?

• 417 bin TL ye anlaştık

• Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

• Waysee21 W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim

Hayırlı olsun, tekerine taş değmesin. Bende usb yi direk okuyor, çıkarıp takmaya gerek yok. Sizin flash ta sorun olmasın ?

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Sizin hangi bayi ? Ben de orayı arayıp bilgi almak istiyorum

• Arkadaslar araci 2 anahtar birde aksiyon anahtari ile teslim aldim. Kirmizi vale anahtarini alan var mi?

• elmariachi321 kullanıcısına yanıt
    Benim de sizinki ile aynı

• Crowny C kullanıcısına yanıt
    Bi siparişi vereyim detayları yazarım.. bayiyle iletişim kuramadım bugün henüz.

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Bu arada aracını alanlara halıbagajhavuzu.com dan halı bagaj havuzu önerebilirim. Ben bir alışveriş sitesinden 195 TL ye aldım kadıfemsi çok hoşuma gitti, birebir uydu. Eve gelince araştırdım üretici sitesinde 175 TL önerebilirim. Memnun kalırsınız.
    Volvo XC40 Kullanıcıları

• elmariachi321 kullanıcısına yanıt
    Gecen alan arkadaslardan biri 7 anahtarla teslim aldigini soylemisti

• Yeni araçlar hayırlı olsun.

Bir ricam olacak, biri benim aracın dış fotolarını kullanarak ilan vermiş. İlan büyük olasılıkla sahte, şikayet eder misiniz:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volvo-xc40-en-guzel-rengi-839862498/detay

• frydenbo F kullanıcısına yanıt
    İlqn görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Hayırlı olsun, tekerine taş değmesin. Bende usb yi direk okuyor, çıkarıp takmaya gerek yok. Sizin flash ta sorun olmasın ?
    Hayır 3 usb denedim aynı servise gittim yazılımda sorun yoktu dediler usb süketinden olabilir dediler. Ben tatile cıkacağım için döndükten sonra değiştirecekler .

• Bu arada 6 aydır sipariş verdim jantlarım daha gelmemiş arabayı teslim aldım ama jant yok☺️☺️ Üstünde gelen jantları kullanıyorum

• DenizŞimşek D kullanıcısına yanıt
    Xc40 çıkmıyor kendi sitesinde, ya da ben bulamadım. Ben de alışveriş sitesinden sipariş ettim. Bagajda eşya düzenleyici de hediye ediyorlarmış, gelince izlenimlerimi paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.