Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.766
Cevap
132
Favori
556.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Raporum eski barkodsuz ama e nabız da görünüyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dgnoztrk D kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız hayırlısı bizim pazartesi işlemlere başlandı

• Bana bugün bayiden İnscription ön panjur ve krom çıtalar için 2325 tl panjur, 3040 lira kadarda çıtalar için fiyat verildi. Bu fiyatlara işçilik dahil değil. Çıtalar için işçilik çıkmaz ama panjur için çıkar dedi bayideki arkadaş.

Onay verirsem yurtdışından sipariş edecekler.

Ne diyorsunuz, alınırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 9 Temmuz 2020; 15:42:47 >
  • drserti D kullanıcısına yanıt
    Alınır fiyat iyi malul....bende düşündüm

Pencere çıtaları krom mu olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hangi bayi acaba bu fiyatlari veren ?

• Öncelikle merhaba. Bende kendi aracımı sattım ve arayış içerisindeyim. Şu anda elimde bir araç daha olduğu için acele etme gereği duymuyorum. Ailemiz genişleyeceği için suv tarzı araç düşünüyorum. Sizce volvo xc40 2 çocuklu bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayabilir mi? Bagaj eski aracımdan (audi a4) biraz daha küçük ama daha pratikmiş gibi geldi. Yakın zamanda fiyat alan var mı aranızda?

• ds4 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben a5 kullaniyorum. Bir cocugumuz var esim icin mayis ayinda agustos teslim 389000₺ olarak siparis verdim. İkinci cocuk olursadq ihtiyacimizi karsilayacagini dusunuyorum

• Crowny C kullanıcısına yanıt
    Yüzde yüz uyumlu olurmu emin olamadılar,çünkü parça ellerinde yok, yurtdışından sipariş edecekler, alıpta uyumlu olmazsa diye, ben yurtdışı forumlarında da araştıma amacıyla beklettim. Uyumkuysa ve Talep edilirse her bayi siparil verebilir diye düşünüyorum. Biraz araştırıp, sıkıntı yoksa sipariş vereceğim.

• alperen antalya kullanıcısına yanıt
    uyumlu olduğundan emin olunca, panjuru alacağım. Ama çıtalar için fiyat biraz fazla gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Yüzde yüz uyumlu olurmu emin olamadılar,çünkü parça ellerinde yok, yurtdışından sipariş edecekler, alıpta uyumlu olmazsa diye, ben yurtdışı forumlarında da araştıma amacıyla beklettim. Uyumkuysa ve Talep edilirse her bayi siparil verebilir diye düşünüyorum. Biraz araştırıp, sıkıntı yoksa sipariş vereceğim.
    Merhabalar, Bende dün aracımı alırken sordum. Servis yedek parçaların şasi numarası ile sipariş edildiğini momentum donanım için inscription parçalarının sipariş verilemeyeceğini söyledi.
    Eğer verilebiliyorsa bende almak isterim. Ön panjurda sorun olacağını düşünmüyorum. Cam krom çıtaları geçme oluyor. Şu anki plastik sökülüp yeni plastik üzerine yuvalara oturması lazım. O sebeble fiyat yüksek olabilir. Konuyu netleştirirseniz alacak arkadaşlar olabilir diye düşünüyorum.
  • Ön panjur olayı uyumluysa ben de yaptırmak isterim. Takipteyim.

Ben konya bayisine sordum yapmiyiruz dediler her 2 si icinde...panjur ve cita ayri ayri mi fiyat yazdiniz ? Yani sadece pencere kenari citalara 3000 mi istediler yoksa panjur ve citalar mi 3000? Ayrica size bir onerim eger citalar 3000 lira ise aliexpresste 600 700 tlye alabiliyorsunuz...ama panjuru bulmaniz mumkun degil ben cok arastirdim..panjur alinir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 9 Temmuz 2020; 18:54:20 >
  • Direksiyon kitlenmesinden sonra daha töbe :)

• alperen antalya kullanıcısına yanıt
    Fiyat bilgisi yeni geldi. !9 bin dediler. Ama ben yanlış anladıklarını düşünüyorum. Yarın gidince soracağım tekrar. Yani 19 inç lastik ve jant komple 14bin iken, sadece j 18 inç jantın 19 bin olması mümkün mü ? Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakibalikroka -- 10 Temmuz 2020; 19:17:37 >
  • rakibalikroka kullanıcısına yanıt
    Malesef tek olunca mumkun

• Dostlar bizde eşim için ekim teslimat araca kapora verdik ama iki renk arasında kaldık
    Pebble gri ve thunder gri arasında. Siz ne düşünürsünüz? Hangi renk daha şık? İçi bej olacak

• orry01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana sans verseler kirmizi ustu beyaz alirdim harika duruyor. Gecen hafta istemsiz olarak kendime alamadim pesine takildim solugu petrolde aldim. 100 liralik mazot doldur dedim. Araca baktim sahibi bayan aractan inmedi. Erkek olsa aractan inmis olsa memnuniyetini soracaktim.bayan yanlis anlasilir diye aldim mazotuma bastim gaza gittim.

• Ama cogunluk pebble griyi tercih ediyor.en revajtaki o

• https://www.youtube.com/watch?v=orkRgHwq1vY&feature=youtu.be

Bu videoya göre uyumda bir problem yok. Yarın sipariş için servise yazacağım, kazasız belasız sağ salim takarsam yazarım.

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.