Şimdi Ara

volvo s80 kasa degiştirecekmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
7.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze merhaba arkadaşlar . çok yakın bir arkadaşım volvo s80 alıcak hatta anlastı ıs sadece karara kaldı . s80 d4 motorlu advandce paketlı bır arac alıcak ama kafamızda soru ısaretı var . s80 kasa degıstırecek dedıler . su anda guncel kasa kac senedır kullanılıyor bır bılgısı olan varmı ? bu aracın kasa degıstırmesı gıbı bısey soz konusumu kısa surede bılgınız varmı ?

• Volvo'nun su an basta gelen calismasi s80 ve xc90 uzerine diye forumda okudum. Bunun ne zaman olacagi konusunda net bilgim yok ama alinip da 1 sene bile olmadan kasa degisirse yazik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk jenerasyon 1998-2006 arasında üretildi. 2. jenerasyon da 2006'dan beri üretiliyor. hesabı siz yapın. benim tahminim 2013'de duyrulur 2014 model olarak yaz sonu satılır (sadece tahmin).
  • 2014 te değiştirecek,satıcıdan aldığım bilgi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 ve 2008 model volvo S80 T6 kullanicisiydik.. Benim araştırmalarima göre 1 sene içerisinde kasa guncellemesine gidilecek..

Bizde sizin gibi S80 düşünürken beklemeye karar verdik.. Abim volvo sever bir insan olarak bu konuları daha iyi takip ediyor..

Eğer bekleriz derseniz bence de biraz daha bekleyin veya başka araca yönelin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 18 Kasım 2012; 2:53:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 ün ortasında tanıtılacak.

bize gelmesi 2015'i bulur.
  • Şu anki haliyle piyasadaki en güzel arabalardan biri zaten. Ayrıca V40'tan sonraki Volvo'lar Geely'ye satıldıktan sonra üretilen Volvo'lar olacak. Yani V40 satılmadan önce tasarlanmış bir arabaydı Geely döneminde üretildi. Bundan sonrakiler yine Volvo tarafından tasarlanacak da en üst yönetim neler yapacak bilemiyorum. Bakalım neler olacak merakla bekliyorum ben de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Şu anki haliyle piyasadaki en güzel arabalardan biri zaten. Ayrıca V40'tan sonraki Volvo'lar Geely'ye satıldıktan sonra üretilen Volvo'lar olacak. Yani V40 satılmadan önce tasarlanmış bir arabaydı Geely döneminde üretildi. Bundan sonrakiler yine Volvo tarafından tasarlanacak da en üst yönetim neler yapacak bilemiyorum. Bakalım neler olacak merakla bekliyorum ben de...

Sırf Geely'e satıldığı için Volvo'nun tasarımdan kaliteden güvenlikten ödün vereceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

quote:

Şu anki haliyle piyasadaki en güzel arabalardan biri zaten. Ayrıca V40'tan sonraki Volvo'lar Geely'ye satıldıktan sonra üretilen Volvo'lar olacak. Yani V40 satılmadan önce tasarlanmış bir arabaydı Geely döneminde üretildi. Bundan sonrakiler yine Volvo tarafından tasarlanacak da en üst yönetim neler yapacak bilemiyorum. Bakalım neler olacak merakla bekliyorum ben de...

Sırf Geely'e satıldığı için Volvo'nun tasarımdan kaliteden güvenlikten ödün vereceğini sanmıyorum.

Ben de sanmıyorum da yine de bir takım değişiklikler bekliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Dahada iyi yönde olacak içiniz rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolbert

quote:

quote:

quote:

Dahada iyi yönde olacak içiniz rahat olsun.

İşte beni rahatsız eden bu aslında. İyi mi olacak, kötü mü? Karar veremedim tam :) Volvo'ya da tak edebilir aslında "yeter lan bu güne kadar iyi araba yaptık da noldu oradan oraya satıldık" falan diyebilir :)

• Kaliteyi düşürmek veya aynı seviyede bırakmak gibi bir lüksü yok.Kalite-Teknoloji-Tasarım gibi konularda ciddi iyileştirmeler yapılacak.Örneğin 2014 XC90'la birlikte Formula 1de kullanılan KERS teknolojisi Volvo'lara entegre edilecek.8 ileri otomatik sanzimanda yenilikler arasinda.Kısaca Volvo kendinden beklenen herseyi sunmaya basliyor.Bekleyip ayrintilari gormek lazim.
  •  volvo s80 kasa degiştirecekmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.