Şimdi Ara

Volkswagen neden donanım yoksunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 model 1.4 tsi dsg golfüm vardı. TRENDLINE PAKET. Araçta sadece temel donanımlar vardı. Olmayan özellikler:
    Hız sabitleme
    Yağmur sensörü
    Far sensörü
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Katlanır ayna
    Usb girişi
    Çelik jant
    Herhangi bir ekran(?)
    Sis farı
    Amasörlü bagaj (50tl)
    Döşemeleri bile farklı.

Aklıma gelmeyen pek çok özellik yok. Yahu sen 2011 model araba yapmışsın direksiyonda 1 tane tuş yok. Akşam olunca otomatik kararan dikiz aynasını arıyorsun oda yok. Yok oğlu yok. Cd çalar koymuşsun track çalıyor. 20 tane şarkı dönüp duruyor. Golf golf dediler aldım 2 ay zor dayandım sattım gitti. Neymiş dsg geçişleri hissettirmiyormuş. Fakat dsg den başka herseyin eksikliğini hissediyorsun..

Tamam sen trendline olabilirsin ama bu kadar da boş olmamalısın. Diğer markalara bakıyorum çoğu şey standart. Millet ne buluyor bu araçlarda anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberBot -- 1 Kasım 2018; 8:37:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pazarlama stratejisi.Seni üst donanım almak için teşvik ediyor işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü dsg var. o yüzden başka hiçbir şeye gerek yok.
  • Kardeş trendlineye onu koyarsa highlineye ne koyacak . Vwde sıkıntı yok senşn cebinde sıkıntı var

• İyi de zorla trendline aldırmıyorlar ki.Almayın kardeşim o zaman.Hem alıyorsunuz hem sızlanıyorsunuz.Sonra gelmiş donanım yoksunu diyorsunuz.

Gidin comfortline highline alın o zaman.Veya hiç vw almayın.
  • çünkü satıyor. alan var.

• Dsg ısındı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nedeninini bilmiyorum ama sis farı olmayan ve direksiyonda tuşları olmayan arabalar bana gereksiz geliyor. Doğan'ların bile çoğu serisinde sis farı ve çelik jant standartken güncel arabaların böyle boş olması ayıp. Alan da hala var orası ayrı.
  • O yılda uretılen hangı c sınıfı aracta o donanımlar standarttı ? Bombos bır konu

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

O yılda uretılen hangı c sınıfı aracta o donanımlar standarttı ? Bombos bır konu
    Mazda Üjjjj
  • Sorun VW'de değil.
    Sizin cebinizdeki parada ve tercihinizde.

Bekelntiniz donanım ise boş Golf yerine dolu Polo alsaydınız.
    Paranız ona yetmiş veya onu tercih etmişsiniz, onu almışsınız, sonra da söyleniyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

İyi de zorla trendline aldırmıyorlar ki.Almayın kardeşim o zaman.Hem alıyorsunuz hem sızlanıyorsunuz.Sonra gelmiş donanım yoksunu diyorsunuz.

Gidin comfortline highline alın o zaman.Veya hiç vw almayın.
    Sifir highline alabilecek babayigit varsa alsin.

Comfortline çöp.

Vw alacagima bmw alirim.

• Trendline pakette ne var hocam donanım? Merakımdan soruyorum. Polo comfort var bende. Park sensöründen başka her arabada olan şeyler var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millet seviyor hocam ondan , yoksa donanım getirtmek distribitörun elinde. Bide şu kafa var, trendline al ucuza sonra kendin doldur.
    Adam alaşım jant ve sis farı takınca araba highline oldu sanıyorlar. Bir de tavana folyo.

2012 yılında highline golfe ekstra cam tavan ve elektrikli koltuk falan eklemen gerekiyordu ki Elite donanım bir I30 olsun.

Vw bence çok güzel araçlar yapıyor sürüş dinamikleri olsun geleneksel çizgisi ile modern tasarımı birleştirmesi olsun ama bizim gibi fakirlerin alabildiği 7 ileri kuru dsg ve boş donanımlar ile bir anlamı yok.
    Arabanın sürüş dinamikleri benim için hiçbir anlam taşımıyor. Hız sınırları belli, yolların durumu ortada. Piste çıkmıyoruz.
    Bu yüzden konfor ve donanım benim için aracın sürüş dinamiklerinin önünde. Çok çok hızlı vites atınca ne oluyor acaba, yarış mı yapıyoruz ?
  • Bir Fransızcının yardım çığlıklarını duyuyorsunuz.

Senin evinde televizyon yokken BMW'nin araçlarında Ekran vardı bunu ne yapacağız ??? 2004 model araçlarda mesela ekran yok ne saçma sapan markalar diye konu açsam burada herkes dalga geçer.
  • Kaliteyi ucuza satın alamazsınız da ondan.

• Tok kapı sesi standart, hepsine bedel daha ne istiyorsunuz?
  • Tamamen tercihler ve bütçe ile alakalı bir durum. Önünüzde farklı seçenekler mevcutken gidip boş golf tercih etmişsiniz, sızlanmak anlamsız. O tarihte Golf aldığınız paraya başka marka/model de dolu bir araç ta (saydığınız donanımları havi) alabilirdiniz.

Yukarıda arkadaşlar yazmış ama tekrar yazmakta beis görmüyorum. "Kimse kimseye zorla aldırmıyor" gerçekten bu tür konuları karşılayan bir cümle.

Ek: Yakın geçmişte "0" araç alabilmiş bir kişi olarak yazdım bunları. Bütçem en donanımlı olarak Egea HB e yettiği için urban plus paketi tercih ettim. Lounge için bile ekstra ödeyecek param yoktu o an için. Şimdi far sensözrü, yağmur sensörü yok, ne boş araba diye sızlanırsam ayıp olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 1 Kasım 2018; 12:56:25 >
  • Adamlar klimasız golf sattılar, ötesi yok bence.
  • Tofaşın taktiğini uyguluyorlar. 90 lı yıllarda doğan, doğan s, doğam sl ve highline olarak doğan slx vardı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.