Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
548.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6+2 1000 250 51 tl ye gectim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Oyunlardan kota yemiyor muydu, öyle tarife varsa bende bilmek isterim

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Adı Yeni uyumlu 12 olarak gecıyor.ben online olarak basvurmustum.sınırsız whatsapp discord lol ve pubg verıyor.kullanılmayan gb lar ertesi aya devredıyor ve ayda isrediginiz herhangi bir gun sınırsız int kullanma hakkın var

• koç ailem red paket yeni fiyatlarını nereden bulabilirim?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Ben nasıl başvuru yapacağımı bulamadım, nasıl yaptınız rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

• betim B kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene başvurmuştum.Şuan kaldırılmış olabilir.web sitesinden online a özel tarifelere bakmanızı öneririm

• Merhaba, haziran ayında taahhüdüm bitiyor. En az 5 gb internetli uygun fiyatlı bir tarife var mı geçebileceğim?

• Forumda tüm operatörlerin gizli ve ucuz başvuru mesajlarının paylaşıldığı bir konu vardı o konuyu göremedim. O konu çok iyiydi nereye gitti bulamıyorum.

Arkadaşlar varsa uygun diyebileceğiniz bir tarife, kodlarıyla birlikte paylaşmanız mümkün mü acaba ? Teşekkürler şimdiden

• Arkadaşlar buna geçtim sizce iyi mi ?

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt

Nasıl geçtin hocam aynı paketi bende 75 liraya veriyorlar. Muhtemelen operatör değiştireceğim artık.

8 yıllık vf luyuz birde Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    Önce şikayetvara yazdım geçmek istiyorum dedim olmaz dediler o zaman faturalıyı iptal edin normale döndürün dedim tamam dediler. Taahhütünüz bitince kontörlü olucak dediler. Taahhüt günü tekrar aradım kesin olucak dimi bana sakın ekstra fatura falan çıkartmayın dedim. Sonra konuştuğum kişi bu teklifi verdi kabul ettim direk. Aslında bunu vermedi 10 gb li olan redli tarifeyi verdi 45 TL ye bende başka ne var dedim 15 gb bu var dediler bende geçmek istiyorum dedim geçtim direk.

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt

Ben başka operatöre taşıyacağım filan dedim ama nafile, faturasıza geçme kartımı kullanayım bende bari, teşekkürler Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) 

• Reobig kullanıcısına yanıt
    542 yi arayın mutlaka kullanın ama son gün yapın bunu.

• TT Taahüdüm bitmek üzere.Şu an vergiler dahil 35 liraya 750 dk 7 gb 100 sms kullanıyorum var mı güzel teklif alan bu ya da diğer oparatörlerde?

• Hat taşıma ile Vodafone geçicem sadece konuşma için en uygun faturasız hat nedir?

• Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt

Aynen bende arıyorum

• 77 tl ye koçailem üzerinden red20 tarifeye taahhüt yapmıştım. İphone cihaz kullandığım için, e-simle şirket hattımı takınca internet sorunum kalmadığımdan, taahhüttü bozup internet istemediğimi ve hazır karta geçeceğimi belirttim. Hatta niyetim hazır karta geçip turkcelin 55 tl ye 3 gb internet olan tarifesine geçicektim. Gelgelelim bana resimde görülen tarifeye sununca yemişim turkcelini deyip, 1 sene daha vodafone beyciğimle devam kararı aldım.

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

• gecen bir bayi caminda 39tl 3gb faturasiz vergiler dahil ve 6 ay fiyat garantili bir yazi vardi bu tarife hangisi acaba

• bulunduğum faturasız tarifeden kurtulmak istiyorum sms ile geçilen tarifeler bitti mi var mıdır hiç

• gzegen kullanıcısına yanıt

Ben de gördüm. Bazi bayilere özel galiba. Online da yok

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.