Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.684
Cevap
297
Favori
548.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta 11 GB faturalı 51 lira idi, eşimin paketi bitince yapmıştım. Şimdi o faturalı gözükmüyor 9 GB 51 lira yapmışlar. Acaba faturalı için SMS atıp geçiş yapabilir miyiz? Yanımda da gözükmese bile. Bir de faturalı için SMS atıp geçme var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 gb 750 dkyi 37 tlye kullanıyordum. Sözleşmem bitiyor 7 gb 1000 dk 54 tl. Sizce uygun mu başka operatorde daha ucuzu var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilalcan94 B kullanıcısına yanıt
    54₺ 7gb pahalı . Pttcell 12 gb 49₺. Sitesine girip göz atın isterseniz

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Evet hocam 7 gb kullanmıyorum bile 5 gb bile yeterli aslında. Pttcell 8 gb 750 dk 42 tl bu bana yeterli. çekim kalitesi falan nasıldır ? bi problem yaşar mıyım bu operatörü kullanmışlığınız var mı ?

• bilalcan94 B kullanıcısına yanıt
    Çok uzun yıllardır telekom kullanırım. Herhangi bir sorun yaşamadım kendi adıma. Pttcell zaten telekom alt yapısı. Etrafınızda telekom kullananlara danışın bir şikayetleri yoksa sizde geçebilirsiniz.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Babam Telekom kullanıyor bi sorun yok hocam . Ben de geçsem iyi olacak . Fiyatlar çok artmış

• Vodafone faturasız tarifeleri 28 gün yaptıkları yetmedi şimdide tl yükleme alt limiti 50 tlye yükselmiş , faturasız kolay paketlerde en az 59 tlden başlıyor !
    Sanırım artık pttcell, bimcell gibi ucuz alternatiflere yönelmek gerekiyor .

• Arkadaşlar Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş ne kadar sürüyor acaba, uygulamada teklif var onaylayınca anında olur mu işlem

• En az 10 gb + sinirsiz whatsapp koşulunu saglayan faturali tarifeye en uygun fiyatli sekilde nasil gecebilirim arkadaslar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar pttcelliyim. Malum kimse kendi müşterisine iyi fiya vermiyor.

Vodafone hiç kullanmadım. Vodafone Simple taahhütsüz kampanyası nasıl? Kullananan var mı?

Mesela Simple Small 62 TLvergisi algısı dahil mi?

1 ay sonra başka yere geçebiliyor muyuz

• Türk Telekom Vodafone hep kazık fiyatlar olunca

PTTcell’e taşıdım 1000 dk 30 GB
    72 TL’ye

daha uygunu da bulamadım açıkçası
    internet Vodafone’dan bile iyi şimdilik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçen ay geçebileceğim tarifelerde 25GB Red tarifesi 81,95 TL'den sunulmuştu.Benim için uygundu fakat Vodafone'u daha uygun tarife var mı diye aradım, TOBİ bana aynı paketi 65 TL'den sundu. Direkt kabul ettim. Bence aramanızda ve geçebileceğiniz tarifeleri bu asistandan da dinlemekte fayda var.

• jacktorrance J kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat vermişler. Önümüzdeki günlerde Vodafone hala yüksek teklif verirse hattımı taşıyacağım

• ego367 E kullanıcısına yanıt

Geçen sene Koç Ailem şifresi kullanmıştım tarifeye geçerken , bu yıl kullanmadım oldukça uygun bir tarife sundular.

• bu saçmalıktır geçebileceğim tarife yok. faturasız tarife fiyatım artmış. iyice zıvanadan çıktılar.

• 5gb 1000dk 250 sms 49 tl en uygunu adı uyumlu 5gb

şuan 31.80 ödüyorum haziranda bitecek 32 den 50ye çok artmış uyguna tarife yok mu Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) 

Tobi derken hocam hangi numarayı aradınız? Veya uygulamadan mı yaptınız?

• AlmostFly kullanıcısına yanıt

Hocam 542'yi aramıştım. Aslında müşteri hizmetlerine bağlanıp konuşmak istiyordum fakat dijital asistan geçebileceğim tarifeleri saydı. Uygulama üzerinde o gün 81.95 TL gözüken birebir aynı tarife için 65 TL fiyat verdi.Direkt kabul ettim.

Yani 542'yi arayıp dijital asistandan geçebileceğiniz tarifeleri dinlerseniz uygulamaya göre daha uygun fiyat verebilir.

Teşekkürler hocam. Denedim aynı şekilde, müşteri temsilcisi ile de görüştüm. Bir fayda etmedi.

10gb devreden tarifeye geçtim 53 liraya.

12gb red tarife vardı o da 60 liraydı.

• Devreden 12 gb int, sınırsız whatsapp twitch pubg lol discord vs. 50 tl ödüyordum.m.h ni aradım 2.yıl sabit 80 lira olacak dedi ama personel daha benim tarife detaylarımı bilmiyordu.kararsız kaldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.