Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
115
Favori
540.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede aynı sorun var durduk yere donuyor garip bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gitti gene internet. Şu firmaya yazıklar olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı twitch yayını izleyemiyorum düzgün vpn de yok nasıl bir çözüm bulabilirim? doh falan yapmayı denedim programlarla ama onlar da çözüm olmadı maalesef
  • Bende bugün itibari ile official olarak sol den vdf ye geçtim. Hata mı yaptım demeye başladım. Antalya'dayım en sonunda aradım bir şey açamıyorum resmen dedim. Bi baktılar o sıra telefon koptu. Bi daha aramadım. Devamlı saçma salak santraller üzerinden bağlanıyorum.

Kayseri, Adana filan.

Speedtest başka bi bölge göstermiyor. DNS sorunu mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Bende bugün itibari ile official olarak sol den vdf ye geçtim. Hata mı yaptım demeye başladım. Antalya'dayım en sonunda aradım bir şey açamıyorum resmen dedim. Bi baktılar o sıra telefon koptu. Bi daha aramadım. Devamlı saçma salak santraller üzerinden bağlanıyorum.

Kayseri, Adana filan.

Speedtest başka bi bölge göstermiyor. DNS sorunu mu bu?
    Size havuzdan verilen IP adresi hangi ilde gözüküyorsa Speedtest de ona göre davranıyor diye biliyorum. Mesela bana da bazen Bursa falan geliyor, restart atınca tekrar İstanbul IP'si düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Cgnat ip değilim.

Speedtestte böyle olmamalı. Eskiden tüm iller gözüküyordu mesela.

• Sorunlarınız aynı şekilde devam ediyor mu ya da çözüm bulabilen var mı benim devam ediyor
  • klamopon K kullanıcısına yanıt
    Şu an hız konusunda sıkıntı yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Benim de ama hala aynı sorunlar devam ediyor bende bazen herhangi bir siteye girmeye çalışıyorum site yüklenmiyor birkaç kez sayfayı yenilemem gerekiyor twitch tabii ki izlenmeyecek halde donuyor hangi çözünürlükte olursa olsun bıktım vodafone dan ama taahhüt var maalesef

• Arkadaşlar aranızda statik ip almadan CGNat ip'den çıkmış olan birisi var mı? Daha yeni geçmiştik ama şimdiden MH'yi aramaktan yoruldum. Tavsiye verebilirseniz sevinirim
  • DİJİTAL GÜNDEM BİLİŞİM ve TELEKOM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR || ETKİNLİĞİN BU HAFTASI SONA ERDİ - SORULARI ALMAYA DEVAM EDİYORUZ

Konuya gitmek için tıklayınız:https://forum.donanimhaber.com/dijital-gundem-etkinlikleri-turk-telekom-turkcell-vodafone-turksat-ceo-lari-bulusuyor-soru-sorun--143676775#143842271

Bu haftaki etkinlik sona erdi, ancak soruları toplamaya @XpressMusic34 ile beraber devam ediyoruz. 14 haziran 2020 Pazar günü saat 23.59'a kadar sorularınızı bizlere PM yoluyla ya da bu konu altından yazarak iletebilirsiniz. Ayrıca etkinliği kaçırmış olanlar ya da tekrar izlemek isteyenler için aşağıya etkinliğin kaydını ekliyorum.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    İşlerine gelmeyen soru yöneltilince hemen yayını kapattılar :D
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
  • Bugün itibari ile VDF ile 3. günüm ve sanırım hat değerlerim oturdu bişiler oldu. CS:Go 50-60ms' e kadar ddüştü. Siteler beklemeden açılmaya başladı.
  • Peki speed test yapmak istediğinizde yapabiliyor musunuz server bulabiliyor mu düzeldi mi acaba bende hala aynı rezillik devam ediyor maalesef

• klamopon K kullanıcısına yanıt
    5 6 saniye icinde Basefix Adana diye bir sağlayıcı buluyor. Ip aldığım bölgeye göre değişiyor. Sıkıntılı yani hala.

• adres değişikliği kaynaklı iptallerde sorun çıkarıyorlar mı? taşınacağım yerde sadece tt fiber altyapısı var ve müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre ikametgah ve iptal formunu mail attığımızda cayma bedelsiz iptal gerçekleştirebiliyorlarmış. modem iadesi vs. nasıl olacak?
  • Dünden beri wifi üzerinden ne telefonda ne de bilgisayarda google.com çalışmıyor. 4.5g'de sıkıntı yok. Neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Dünden beri wifi üzerinden ne telefonda ne de bilgisayarda google.com çalışmıyor. 4.5g'de sıkıntı yok. Neden olabilir?
    Bende google'a giremiyorum.

Müşteri hizmetleri genel olarak böyle bir sorun olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 16 Haziran 2020; 10:27:21 >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Ben girebiliyorum bir sorun yok google da ama diğer sorunlar aynı şekilde devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.