Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de yapamıyorum. Telefondan oluyor ama. Bir de ben vodafone serverlarına hiç speedtest yapamadım vdf'ye geçtiğimden beri. Benzer durumu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DİJİTAL GÜNDEM BİLİŞİM ve TELEKOM SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR || 11 HAZİRAN - Türk Telekom CEO Ümit Önal, Turkcell CEO Murat Erkan, Vodafone CEO Colman Deegan, Turksat CEO Cenk Şen, UAB Bak. Yrd. TT Chairman Ö.Fatih Sayan BİR ARAYA GELİYOR

Konuya gitmek için tıklayınız:https://forum.donanimhaber.com/dijital-gundem-etkinlikleri-turk-telekom-turkcell-vodafone-turksat-ceo-lari-bulusuyor-soru-sorun--143676775#143842271

Arkadaşlar önemli bir etkinlik merak ettiklerimizi ve taleplerimiz hatta sorunlarımızı iletebilmemiz için güzel bir fırsat. Bu etkinlik duyurabilirsek güzel olacak, ne kadar katılım o kadar efektif sonuçlar demek. Herkse değerli katkıları ve soruları için şimdiden teşekkür ederim.

==========================================
    DİJİTAL GÜNDEM HAFTA 5 - Telekom || 11 Haziran

=====================================================
    CEO'lara SORU SORABİLİRSİNİZ || KÜTFEN OKUYUN

Etkinlik haftası süresince Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Turksat CEO'larına ve Ulaştırma Bakan Yardımcısı Fatih Sayan'a sorularınızıi merak ettiklerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Sorularınızı, merak ettiklerinizi ve taleplerinizi ben @Ö1f1 ve @XpressMusic34'e PM yolulya gönderebilirsiniz bizler de soruları muhataplarına gönderilmesi için ileteceğiz.

=====================================================

Katılımcılar
    -Musa Savaş (Bilişim Medyası Derneği (BMD) Derneği Başkanı, Moderatör)
    -Fatih Sayan (Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı, Türk Telekom Chairman)
    -Ümit Önal (Türk Telekom CEO, TT CMO)
    -Murat Erkan (Turkcell CEO)
    -Colman Deegan (Vodafone CEO)
    -Cenk Şen (Turksat CEO)

Canlı Yayın

==========================================

• quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Sorunun kaynağının DNS Hijacking olduğu belli aslında da..Son 1 haftadır abarttılar olayı yani ...Sürekli sayfalar açılırken bekliyor, DNS probe hatası vs.

DNS over TLS'e geçtiğimde sorun kalmıyor ama en azından eskiden speedtest sitesinde bu kadar takılmazdı...

mini PC Router alma planım vardı ama Covid pandemisi, doların uçması vs. sebeplerden ertelemiştim ama artık alma vakti gelmiş demek ki...
    benim daha farklı sanırım hocam DoT denedim fakat çalışmıyor. Müşteri hizmetleri de hiç bir şekilde çözemiyorlar, sorun ne onu bile bilmiyorlar. Geçtim geri Superonline ye bunlar çekilmez
  • aborjini A kullanıcısına yanıt
    Bende upload hızları artmadan önce 53-54 megabitin altını görmezdim. Şimdi 48-49 megabit zor alıyorum. Upload ise 13-14 megabit. Ping sürelerini hiç söylemeyeyim bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Bende aylardır bu şekilde. Ancak speedtest’in windows uygulamasını yüklerseniz hemen serveri buluveriyor.

• dhequel kullanıcısına yanıt
    Bende DoT çalışıyor sıkıntı yok ama deneme amaçlı Pfsense'i eski bir anakarta kurdum ve boşta 50W çekiyor :)
    O yüzden 7/24 değil de işim olduğu zaman açıyorum cihazı.
  • Merhaba ttnet 24mbit tahahütüm bitiyor genellikle 16mbitin üstüne çıkmıyor ttnet.vodafone 24mbit alt yapısını desteklediğini söylüyor acaba hızda bir sorun yasarmıyım söyledikleri hıza erişirmiyim ?

• Arkadaşlar 50 mbit 75 TL olan vodafone fiber hizmetim Ekim ayı civarında taahhütü bitiyor. Müşteri Hizmetlerine benzer 0 850 542 95 46 adlı numaradan aradılar, taahhüt bitiminden gecerli olmak üzere 50 mbit için 24 ay boyunca 85 TL dediler kabul etmedim arkadaşlar..100 mbit olsa düşünürdüm ama aynı hizmet için fiyat arttırmalarını kabul etmedim.
  • şu an dns probe hatası alıyorum ve hiçbir siteye giremiyorum aynısını yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba ben de yeni geçtim vodafone'a 99mbit fiber. Şöyle bir sıkıntım var. Pc de ve iphone telefonda herşey sorunsuz giderken android 10 yüklü telefonumda bazı uygulamalar (genelde yurtdışı) açılmıyor, bazen açılıyor bazen internet yok hatası veriyor. Bununla ilgili yapabileceğimiz birşey var mıdır? Teşekkürler.
  • Vodafone mobil olarak kullanan biri olarak Vodafonu önermiyorum aslında evde internet nasıldır bilemem ama faturamı görseniz evet gerçekten de önermeyin dersiniz evet bazen çok iyi çekiyor da bazı önemli anlarda beni ortada bırakması gerçekten üzüyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: yalionur

Merhaba, binamizda kablonet var. Ttnet vb altyapi yok. Bizde kablonet kullaniyoruz. Vodafone nete gecis yapabiliyor muyuz ?
    Geçebilirsiniz ama fiyatlar, tarifeler ve hızlar Kablonet altyapısında farklı diye biliyorum. En doğru bilgi için Vodafone Net MH'ini 08505420542 numarasından arayın. Bayiler prim için bazen yalan atabiliyorlar, hatta bazıları yanlış fiyat bilgisi bile verebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cy2828

Vodafone mobil olarak kullanan biri olarak Vodafonu önermiyorum aslında evde internet nasıldır bilemem ama faturamı görseniz evet gerçekten de önermeyin dersiniz evet bazen çok iyi çekiyor da bazı önemli anlarda beni ortada bırakması gerçekten üzüyor ..
    iyi de gsm ve sabit internetin ne alakası var? ikisi farklı şeyler. bir firma bir alanda kötü hizmet veriyorken diğerinde iyi hizmet verebilir. ki hem mobilde hem de sabit internette alacağınız hizmet lokasyon, altyapı türü gibi değişkenlere göre değişebilir.

• Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Kullandığım şekilde bilgi vermek istedim kusura bakmayın farkındaysanız belirttim telefon diye normal ev interneti iyi olabilir o konudan ters bir şey dediğimi düşünmüyorum peki siz hiç hoş bir üslupla bile söylemiyorsunuz neyse tekrardan kusura bakmayın

• Speedtest sitesi bende de açılmıyor bir haftadır. 2 aydır yüksek ping sorunu yaşıyorum. Habire faturama indirim tanımlıyorlar. Superonline izmir çıkışlarında sorun var diyorum. Ekran görüntüsü atıyorum. Normal diyorlar. Bezdirdiler. Lanet olsun bulaştığım güne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cy2828

Kullandığım şekilde bilgi vermek istedim kusura bakmayın farkındaysanız belirttim telefon diye normal ev interneti iyi olabilir o konudan ters bir şey dediğimi düşünmüyorum peki siz hiç hoş bir üslupla bile söylemiyorsunuz neyse tekrardan kusura bakmayın
    estağfurullah hocam, kırdıysam özür dilerim. iyi forumlar

• Acaba vdf fiber kullanıp düzgün twitch izleyebilen var mı gerçekten çok can sıkmaya başladı artık güya 100mbps internet var sürekli donuyor yayınlar bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
  • klamopon K kullanıcısına yanıt
    Ewt surekli donuyor suan net gitti dns hatasi veriyor

• Şuan İzmir'de internet kesildi. Genel bir sorunmu acaba

• klon1984 kullanıcısına yanıt
    Olabilir

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.