Şimdi Ara

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.196
Cevap
116
Favori
540.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz hocam? Manisa merkezdeyim. Yarım saat önce gitti bende de. Müşteri hizmetlerini arıyorum. 25dk oldu, tüm operatörler dolu diyor. Allah belasını versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    İzmir hocam genel sorun o zaman bu aralar sık olmaya basladi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 99mbit 99 liraya aldandım. Bin pişmanım. Yarın iptal ettirip ttnete geri dönüş yapıcam.

• ben de henüz gitmedi ama deliricem resmen rezillik iki twitch izleyeyim diyorum izleyemiyorum sitelere yavaş giriyor speed test bile yapılmıyor internet gitmedi ama olmasa da olur şuan güya fiber internet bu nedir ya
  • Az önce geldi ama 30 saniyede bir kesilip geri geliyor.

• Son 72 saatir VDF'nin zorla yönlendirdiği DNSler göçtü...
    İnternete girebilmek eziyet oldu.
  • Şu tracert görüntülerinde 10 ile başlayan ip, cgn havuzunda olduğumu mu gösteriyor? Anlayan arkadaşlar bakabilir mi rica etsem. VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

Ekleme: 2 aydır herkesin sorunlu olduğunu söylediği ip gitmiş, yerine 3 tane farklı ip gelmiş. Arıza anında önlem midir yoksa genel bir değişiklik olabilir mi?

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 11 Haziran 2020; 1:27:32 >

• Bundan 3-4 ay önce bu kadar sıkıntı yoktu. O yüzden vdf ne kadar kötü olabilir diyip sol'dan geçtik ama sol'da kalmak lazımmış. Şu an internette sıkıntı yok ama dns sorununu çözmeleri lazım. Başka böyle yapan iss var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 11 Haziran 2020; 1:28:46 >
    10'lu IP CGNAT'ta olduğunu göstermez...
    Onlar iç IP'lerdir.ISS'nin switch-firewall-MLPS vs....
    Eğer modemin aldığı IP ile public IP uyuşmuyorsa o zaman CGNat'tasın demektir.
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Şu an Pfsense DoT ile DNS değiştirip kullanıyorum ve aynı anda 5 adet 1080p twitch yayını açtım hiçbr sorun yok.
    VDF'nin bu saçma salak DNS sorunu harbiden işin içinden çıkılmaz hale getirdi.

Bence VDF IT elemanları ne yaptıklarının farkında değiller gibi gelmeye başladı bana :)

Ctrl+C ve Ctrl+V ...Yapıştır gitsinnn ... :)
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkürler. Yarım saattir telefonda sıra bekliyorum. İptal ettiricem. Onda bile sorun. Bu saatte bu kadar yoğunsa muhtemelen şikayet için arayan çoktur.
  • Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Asıl ben yanlış bir şey dediysem kusura bakmayın iyi akşamlar iyi forumlar dilerim

• Gene değiştirmişler.

VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU-
  • Arkadaşlar superonline 100mbit 20mbit upload kullanıyorum 98mbit hız 20mbit upload alıyorum buraya kadar herşey normal ama ip adresim değişmiyor sabit ip kullanmıyorum ne yapsam'da ip adresi değişmiyor müşteri hizmetleri'de bu ip adresini değiştiremiyor oraya mail atın buraya şikayet açın dediler hepsini yaptım ama değişen birşey olmadı hala aynı ve sorunlarıma çözüldü dedikleri için sinirlendim bu gün kapatma talebi verdim vodafone fiber alt yapı olarak süperonline'ı kullanıyor diye biliyorum nasıl tavsiye edermisiniz vodafone fiber hizmetini ? aksi halde turk telekom'a başvuracağım
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Sakın vodafona bulaşmayın. Dün geceden beri internet kopup duruyor. İki aydır ping sorunum çözülemedi, ki superonline altyapısında. Son bir saattir vodafon kullanan akrabalarımın telefonları çalmıyor. Sanırım komple battılar. Beter olsunlar.

Anladım teşekkür ederim bilgi için sizede Allah kolaylik versin

Superonline devam edin hocam eğer fiyat çok değilse. Ya da millenicom falan deneyebilirsiniz en azından taahhüt yok. Gerçi onda da şikayet çok. Tt ve sol dışındaki iss'ler sıkıntı bence.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Benim superonline hızım pingim vs. çok iyi 35mbit interneti (sınırsız) 69tl kullanıyorum şuan hediye 100mbit ve 20mbit upload sekilde kullanıyorum sorun yok ama tek sorun modemi kapatıp açınca bana yeni ip vermiyor sabit bir ip de kaldı ve değişmiyor bu ip de malesef benim yurt dişı server'ların da banlı bir ip yani işime yaramıyor bende teknik servis istedim modem'den yada santralden kaynaklı bir durum var gelin bakın ücreti ne ise vericem dedim gelen olmadı birde düzeltmedikleri halde düzelttiler deyince bende sinirlendim çıkma karari aldım ondan yeni firma arıyorum ip konusu dışında superonline'dan bir sorunum yok

Sabit ip için millet delirir, bir sürü para verir. İşine yaramayana da sabit ip verirler. :)

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.