Şimdi Ara

Vodafone Kamu Akıl Küpü Tarifeleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
7.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarifeye ek olarak 5 liraya 250 dk alabiliyor muyuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea prime da iken taahhüdümün bitmesine istinaden bugün vodafone bayisine gidip mavi akıl küpü tarifesine geçiş yapmış bulundum.750dk+1000sms+4gb data 39TL.avea ucuz güzel şehir merkezinde çekişi iyi ama il sınırları dışarısına çıktığın an iş bitiyor ve deli ediyor resmen ,turkcell pahalı ,bakalım 2 yıldır kullanmadığım ve numaramın ana vatanı olan vodafone de ne gibi güzellikler değişiklikler olmuş göreceğim.
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Hocam kamu çalışanı mısınız acaba? Değilseniz bayi referans olayını nasıl çözdü, İstanbul'a dönünce geçeyim diyorum ama kamu hattı kullanan kuzenim burda, ille de birinden referans almak gerekiyorsa ondan alıp gideceğimde.
  • U. kullanıcısına yanıt
    Memur değilim ama sağlık kurumunda sözleşmeli personel olarak çalışıyorum ,sicil numarasının yazmadığı hastaneye ait kimlik kartım var onuda fotokopisini aldı ama olmayabilir diyede söyledi çünkü sicil numarası yazması gerekiyormuş.ne yaptılar ne ettiler ama hattı açtılar bugün kullanıyorum,referans içinde nasıl bir yol izleniyor bilmiyorum işin açıkçası ama tavsiyem şudur geçeceksen burda geç işini garantiye al.birde şöyle birşey oldu, bi kaç ay önce arkadaşım evrağı kamu kimliği yokken bile geçebilmişti bayideki personel tanımadığımız halde ben hallederim deyip kamu tarifesinde hattı açmaya yardımcı olduydu.

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Kuzenimden dilekçe alıp o şekilde halledeyim.

dediğiniz gibi vodafone shoplar yardımcı oluyor.bende annemin öğretmen kimliğiyle gittim.adına vodafone hattı olmadığı için olmaz dediler ama biz hallederiz puanlamada 10 verin yeter dediler.bi kaç gün sonra baktım kamu akıl küpü tarifeye geçişim sağlandı.
  • Dikkat edin +1'tl olayına vodafonlularla sınırsız görüşme almama rağmen hepsi ücretlendirildi şuan btk'ya şikayet ettik beklemedeyim
  • Dün itibariyle ben de geçiş yaptım 750 dakika ne ya yap şu 1000 düz olsun kontrat yapmadım 2 yıldır redde kontrat vardı midem bulandı kontrat işinden.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

Dün itibariyle ben de geçiş yaptım 750 dakika ne ya yap şu 1000 düz olsun kontrat yapmadım 2 yıldır redde kontrat vardı midem bulandı kontrat işinden.

Bir yandan haklısın ama hem devretme hem de artı bir tl ye vodafone lularla sınırsız olunca pek önemi kalmıyor.

Özellikle devretmesi süper.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • arkadaşlar kız arkadaşım öğretmen, annem de kamu emeklisi. şuan annemin yanındayım kız arkadaşım şehir olarak farklı bir şehirde. şimdi ben nasıl yapabilirim bu referans işlemini bilgisi olan arkadaş var mıdır?
  • mavi akıl küpü tarifesini kullanıyorum. Tarifeye geçer elimdeki broşür ve vodafone internet sitesinde (halen var ) şöyle bir şey yazıyor. "Değişen iletişim ihtiyaçlarınıza göre, kontratınız devam ederken ücretsiz bir SMS ile ve hiç bir ceza ödemeden kolayca iki kamu tarifesi arasında tarife değişikliği yapabilirsiniz." Ben bunu yapmak istediğimde müşteri hizmetleri paket büyütürsün ama küçültemezsin diyor. Paket düşürürsem ceza alacağımı söylüyor. Bunu deneyen oldu mu .
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    ben yaptım daha önce hocam bir sorun yaşamadım fatura kesim tarihinde geçiş oluyor ama şöyle bir durum var geçtiğin tarifeye kalan kullanımların aktarılmıyor yani devir işlemi geçersiz oluyor sonraki aylarda tarifeyi değiştirmedikte gene aktif oluyor devir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

ben yaptım daha önce hocam bir sorun yaşamadım fatura kesim tarihinde geçiş oluyor ama şöyle bir durum var geçtiğin tarifeye kalan kullanımların aktarılmıyor yani devir işlemi geçersiz oluyor sonraki aylarda tarifeyi değiştirmedikte gene aktif oluyor devir.

eline sağlık hocam. ben sms yoluyla deniyorum olmuyor. 3 - 4 defa müşteri hizmetlerini aradım hepside bana aynı cevabı verdi. Siz hangi yolla bu iki tarife arasında geçiş yaptınız.
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayarak yaptım hocam fatura kesim tarihine 15 gün vardı sanırsam ileri tarihli geçiş için kayıt oluşturdu geçiş oldu fatura kesim tarihi ve saatinde 3,5 gb internetim vardı oda gitti güme kaçırmışım tarife değişikliğinde silindiğini hakların
  • Arkadaşlar İlla Kamu Çalışanı Mı Olması Lazım Hat Sahibinin? Ben Geçen Turkcell 39 TL için sordum..Hallederiz Dedi Baba 25 yaşını aşmama rağmen..Bunda da Hallediyorlar Mı :D Ayrıca Olmadı Ablam Memur..Onu Gösterebiliyor muyum?
  • arkadaşlar ben de hattımı turkcell den taşıyacağım yarın falan
    hat taşıyanlara ekstra bi avantaj paketi falan sağlanıyor mu? baktım ama bulamadım.. 8-10 yıldır turkcell kullanıyorum, bu işlere uzağım yani :)

internet ve konuşma ağırlıklı paketler daha makul bana.. şöyle 250 dk her yöne + 4-6 gb internet falan olsa efsane olur
  • Kamu akıl küpü tarifem var ek internet paketi birden fazla alınabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basatoguz

Kamu akıl küpü tarifem var ek internet paketi birden fazla alınabiliyor mu?

22 tl 1.5 gb internet alabilirsin

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    1.5 gb online işlemlerde gözükmüyor ve bir ek paket aldıktan sonra ikinci ek paket alınabilir mi?

• Kamu yazıp 6666 yollayıp kodu verebilecek olan var mı? ulusoy %50 indirim sağlıyor Cumaya kadar çok lazım çok lazım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.