M

Yüzbaşı
02 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Vodafone e sim getirdi havada uçan kaçan en hızlı operatörumuz türkcele ne zaman gelecek platin müşteri hizmetlerine sordum şu an belli değil dedi
ben 1 haftadır kullanıyorum genel itibariyle güzel,
sizce bip niye kullanılmıyor eksikler olacak zamanla onlar düzelir de kimse kullanmıyor
Bulunduğum yerde telefon çekmiyor diye kayıt açtım bana telefonunuzu 3g ye alın kullanabilirsiniz diyor, müşteri hizmetlerine bu 3g kullanın diyen kişi gelip kullansın dedim.
Aşağıya resim bırakıyorum turkcell çekim gücü
Silinsin
Benim İPhone 6s telefonum klonlanmis tek hat üzerine açıldı, bu tek hat iptali nasil yapacağız
Elazığ da deprem oluyor Bingöl Muş Diyarbakır ŞEBEKELER yok sözde önlem aldılar
Silinsin
Turktelekom volteyi kurumsal hatlara üç yıllık Bi süreç sonunda kullanıma açtı
Depremde üç operatör birbirinden beterdi biri erken diğeri geç sorunlarını halleri, turkcell 2 saat yakın gitti bu forumda turkcell sevdalısı (çalışanı), sizin operatör de cortladi mükemmel değilsiniz boşuna konu açıp yok hatlarımızı taşıyoruz diye algı yapmayın
Veri akışını 4 kat artıracak teknolojiyi devreye aldı

Türk Telekom devreye almaya başladığı 400 Gbps Ethernet teknolojisiyle abonelerine 4 kat daha hızlı veri akışı sağlayacağını duyurdu. Yeni teknoloji ilk etapta Ankara’da kullanıma sunuldu.


Bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye’de artan veri trafiğini daha hızlı şekilde karşılamak amacıyla 400 Gbps Ethernet teknolojisini kullanmaya başladı.

Türk Telekom, IP şebekesinde gerekli yazılım ve donanım güncellemelerini yaparak, halihazırda 1, 10 ve 100’ün katları şeklinde verilen hızlardaki hizmetleri, 400 Gbps Ethernet Teknolojisini kullanarak daha hızlı servis vermeye başladığını duyurdu.
İlk etapta sadece Ankara’da kullanılan 400 Gbps teknolojisi, test aşamaları sonrasında tüm Türkiye’ye yaygınlaştırılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, şunları söyledi:
“Türkiye genelinde artan trafik ihtiyacını daha hızlı ve kesintisiz şekilde karşılamak üzere önemli bir adım attık ve 400 Gbps hızı kullanan ilk Türk operatör olduk. 400 Gbps Ethernet teknolojisi sayesinde artık veri akışı 4 kat daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilecek. Bu yeni teknolojiyi tüm ülkeye yaygınlaştırarak yakın gelecekte abonelerimize çok daha iyi bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.” 
400 GBPS HIZ NE İFADE EDİYOR?
400 Gbps bantgenişliği ile yaklaşık olarak aynı anda 16 bin adet UHD 4K video izlenebiliyor, 50 bin kitaplık bir kütüphanenin içeriği 1 saniyede indirilebiliyor. 100 Gbps bantgenişliği ile yaklaşık olarak aynı anda 4 bin adet video izlenebilirken, 50 bin kitaplık bir kütüphane içeriği 4 saniyede indirilebiliyor.
Hakkında
Konum: Donanimhaber.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Mesaj Sayısı: 846
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 954
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 49.194 (Bu ay: 899)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 438 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.