Şimdi Ara

Vodafone Kamu Akıl Küpü Tarifeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
7.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drak44

Bana turkcell mesaj attı bugün. 1000 dk 1000 sms 4 gb 59 liraya Tahattüt vererek devam edebilirsiniz diye ama arada 20 lira fark var. Ben yine de vodafone a geçecem

Hocam bunu bana uzun zamandir atiyor turkcell. 1000 dakikaya ihtiyac duysam belki gecerdim ama 750 dakika bana yetiyor. Sms zaten hic gerekli degil, ibternette ikisindede ayni yani extra 20 lira vermeye gerek yok. Vadofone kalitesi ne kadar tatmin eder o muamma...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle Vodafone Forum üyeliği için Vodafone hattınızın olması şart değil.
    Ben Vodafone un eski Kamu tarifelerini (Kamu Maxi) 3 yıl kadar kullandım. Ozamanlar kamu tarifelerinde internet yoktu bu yüzden Avea ya geçtim. Avea da 23 liralık süperfırsat paketini kullandım. Sabit durduğum yerde sorun yoktu ama hareket halindeyken avea da baz istasyonu geçişlerinde konuşmalarım kesiliyordu, vodafone dayken hiç bu tür sıkıntılar yaşamamıştım. Önce Turkcell'i deneyip sonra vodafone 'a geçeyim dedim. Turkcell de 25 Liralık Yıldız Genç tarifesini kullandım. Normalde 1 GB internet bile bana fazla gelirken 2 GB yetmedi, Turkcell interneti çok hızlı eriyor. Ve tekrar Vodafone un 29 liralık 2 GB lı kamu tarifesine döndüm. +1 lira taahhüdünü de imzalayıp kullanmaya başladım. Eski günlerimdeki gibi hiçbir sıkıntı, sorun yaşamıyorum. Faturam sabit 30 TL geliyor. ekstradan birşey satın almazsanız vergiler dahil 30 lirayı geçmiyor. (29 lira tarife +1 TL de 12 ay kalma sözüne karşılık vodafone içi sınırsız konuşma=30 TL)
    Kamu çalışanı iseniz yada size referans olabilecek Vodafone Kamu tarifesi kullanan birisi varsa kesinlikle tavsiye ederim. Turkcell gibi iyi çekim, Avea gibi uygun fiyat var.
  • turan4646 kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır vodafone kullandım. Ama o zamanlar internet işi yoktu. Sonra avea ya geçtim faturalı hat. Kağıt üstünde her şey bol ama olduğum ilde tam bir rezalet idi. Turkcell faturalıya geçtim. 4 gb çok çok yetiyor. Ama faturasızda turkcell 100 KB düşürdüğü için her seferinde internet daha çabuk bitiyor.

Arada fiyat farkı da olduğu için vodafone ye geçecem.
    Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone red classic tarifemin taahhüdü 21 haziranda bitecek. bu kamu akıl küpü tarifesine ben de geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 22 Temmuz 2015; 9:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

Vodafone red classic tarifemin taahhüdü 21 haziranda bitecek. bu kamu akıl küpü tarifesine ben de geçeceğim. eğer referans olma durumu var ise, bu tarifeye geçtikten 1-2 ay sonra ben referans olabilirim.

Daha uygun bir tarife şuan yok. Ben de bu ayın 20 si gibi geçiş yapacam.

• Bu tarifeyi kullanan bir arkadaş varmı acaba

• 10 yıllık avea maceram i bu tarifeyyle bitirecem inş. 2gb yada 4 gb karar verememistim bugün telekom un bedava 4 gb internet i de olunca 2gb lik paket yetecek sanirim. Bugün yapıcam başvurumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

Bu tarifeyi kullanan bir arkadaş varmı acaba

haftaya kullanmaya başlayacağım.
  • yapmayın yol yakınken dönün, faturasız 500 dk+1000 sms+1 gb 23 lira iken hem fazla fatura ödeyip hem de 1 yıl mahkum olmak intihardır, yazık.
    Üstelik faturasızda fatura şoku yok, istediğiniz an yüklersiniz, tam özgürlük.....
    http://cepmerkezi.vodafone.com.tr//priceplans/alt-n-2gb-tarifesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 14 Haziran 2015; 13:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

yapmayın yol yakınken dönün, faturasız 500 dk+1000 sms+1 gb 23 lira iken hem fazla fatura ödeyip hem de 1 yıl mahkum olmak intihardır, yazık.
    Üstelik faturasızda fatura şoku yok, istediğiniz an yüklersiniz, tam özgürlük.....

Fazla heyecanlı birisin.
    Çoğu kişinin gözü 4 gb lik pakette. Var mı senin faturasızda öyle bir paket
    Yada +1 liraya vodafone lularla sınırsız konuşma filan.

Ayrıca senin bu faturasız tarifelerin 60 sn ücrendirilir. Yani 500 dk olayı sende daha az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 14 Haziran 2015; 13:55:36 >
  • Ben avea dan bu tarifeye gectim

Internet sınırsızmı yoksa 4gb gecince para mi yaziyor

Birde hangi paketi alirsak sınırsız olur bir bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

quote:

yapmayın yol yakınken dönün, faturasız 500 dk+1000 sms+1 gb 23 lira iken hem fazla fatura ödeyip hem de 1 yıl mahkum olmak intihardır, yazık.

Fazla heyecanlı birisin.
    Çoğu kişinin gözü 4 gb lik pakette. Var mı senin faturasızda öyle bir paket
    Yada +1 liraya vodafone lularla sınırsız konuşma filan.

Ayrıca senin bu faturasız tarifelerin 60 sn ücrendirilir. Yani 500 dk olayı sende daha az.

Ben 2 gb paketlerden bahsettim, 2 gb 29 lira olan alınmaz, 39 lira verecem dersen eh işte 4 gb olabilir , ben almam ama yine de..
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Hepimiz bir dönem faturasız kullandık. Dakikalar yetmiyor bize.Çalışan insanlarız. Sen ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama bize dakika da lazım.
  • quote:

buna 1 yıldır vodafone faturalı hat kullananlar geçebiliyor mu?
  • Bende dün geçtim kamu mavi akıl küpü olana sağolsun bayi referans olayını çözdü bi şekilde avea prime ile arasında gidip geldim daha önceki avea memnuniyetsizliğimden dolaya pek maceraya girmek istemedim

• Hayırlı olsun.
  • Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam Umarım memnun kalırım

• quote:

bu senin bahsettiğin tarife yeni vodalılar için geçerliymiş. bize olmuyor. bize olanı Süper 3 lü tarife 28 lira. 4 lira daha verip kamu tarifesini kullanmak daha mantıklı çünkü kamu tarifesinin devretme özelliği var.
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    "Vodafone müşteri hizmetlerinde BERBAT ÖTESİ, çekim gücü, çekim gücünün şarja etkisi ve 3G'de nasıl bilmiyorum ama" demişsiniz. Ben de bu konuyla ilgili yazdım bugün. Linke bakmanızı tavsiye ederim:
    http://forum.donanimhaber.com/m_106901225/f_//tm.htm#106905068
  • Bu tarifelerin akıllı devretme özellikleri de varmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.