Yarbay
16 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 93 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Selamlar,

İki işlemci arasında kaldım. İkisininde oyun ve grafik kartları olmadığını biliyorum ama sormak istiyorum. Hangi işlemcinin dahili grafik kartindan daha yüksek performans alirim yardımlarınız icin şimdiden teşekkür ederim.

Ryzen R7 5700U

Core i5 1135G7
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ilgilenemediğim pc oyunlarına geri dönüş hevesi içerisindeyim. Çok fazla bir bütçem olmadığı için, hali hazırda yatan sistemimin üzerine bir ekran kartı takarak bu işi çözebilirmiyim düşüncesindeyim.Bu konuda siz değerli forumdaşlarımın desteklerine ihtiyacım var. Çok sıradan bir oyuncuyum. Tek derdim güncel single player oyunları en azından orta ayarlarda dertsiz sıkıntısız oynamak. 1500 TL civarı bir bütçem var. Bunun için Saphire serisinin RX 590 ekran kartını düşünüyorum. Bu konuları çok bilmediğimden aşağıda yazdığım ana kart ve işlemciye RX 590 ekran kartını takarsam beni bir süre iadere edermi. Cahilliğimi bağışlayın hiç alakam yok, belki bu sisteme bu kartı bile takamıyorumdur. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İşlemci : i5 3570K

Anakart: Asus P8Z77-V LX Z77 SOCKET

psU : XİGMATEK PANTHEON BLACK EDITION 600W midt ATX KASA

bU sistemin üzerine radeon HD7850 o.c. kart takılıymış. Hatırlıyorum bu sistem güncel olduğu zamanda bu karttan pek verim alalamıştım.
Arkadaşlar merhaba,

Kardeşimin leptop bilgisayarıma hızlanması için ssd satın alıp taktım. Pc ye bir güzel format attım. Pc hp nin sanırım 2011 yılında piyasada sürdüğü dv6 kasalardan. Biosunda en güncel sürümü yüklü. Problemim şöyle; power tuşuna bastığımızda windows yükleme ekranı 1 defa dönüyor ve ekran kararıyor 1,5 dk sonra tekrar ekran geliyor 1 defa daha dönüp pc açılıyor. İnat ettim ettim kendi pcm deki ssd taktım problem aynı. Windows orjinal güncellemeler problemsiz. Sorunum ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Öncelikle forumun yeni yılını tebrik ederim. Arkadaşım yeni bir bilgisayar almış ,sistem özelliklerini aşağıda paylaşıyor olacağım. Problemimiz bilgisayarı normal kullanımda herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen bir oyuna girdiğimizde mönitörün sürekli olarak git gel (pır pır) yapması. Örneğin oyunu pencere modunda kullandığımızda sorun olmamasına rağmen tam ekran yaptığımızda bunu yapması kafa karıştırıcı. Steam ekranında bile tam ekran penceresini açtığımızda görüntü kayıp oluyor. Konu hakkında değerli yardımlarınıza ihtiyacım var.

İşlemci : Ryzen 5 1500x Anakart : MSI A320M Pro-vh plus Ekran kartı : MSI AMD RADEON RX 570 ARMOR 8GB O.C RAM : CRUCİAL 8GB BALLİSTİX SPORT AT 3000MHZ POWER : COOLER MASTER WATT 80PLUS 600W MONİTOR : AOC 24" G2460VQ6 1MS 75HZ FREESYNC KASA : RAMPAGE CARISMA-V1 HARDDİSK : WD CAVİAR BLUE 1TB 7200RPM 64MB SSD : CRUCİAL 120 GB BX500 ( OKUMA 540MB/YAZMA 500MB )
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Çözemediğim bir problemim var ve umarım çözüm bulabilirim. HP Pavilion 15-n285st model bir leptop geçti elime. Bilgisayarın minik problemlerini halledip kullanılabilir hale getirdim. Ekran kartı driver i yüklemesinde takıldım. Leptop 2 ekran kartlı ve yönet kısmında 2 side gözüküyor. Tümleşik olarak hd 7620g harici olarak hd 8600m bağdaştırıcılarda yazıyor. Amd sitesinde 8600m driveri indirip kurmak istedigim de 174 hatası veriyor. Sanırım ekran kartını görmüyor. Yinede yüklemeye devam ettiğimde yüklüyorum ama masa üstünü sağ tıkladığımda control centera giremiyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
Arkadaşlar merhaba,

Durum başlıktan da anlaşılacağı üzere 2 telefon arasında kaldım. Bütçe 1000 - 1200 lira. Hangi telefonu tercih etmeliyim. Bu arada birde forumda dolaşırken Samsung C5 diye bir model gördüm. Fiyat birazcık aşıyor olmasına rağmen değer derseniz bunu da alabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar.
Evden işe gitmek için bisiklet almak istiyorum. 2 adet bisiklet arasında kaldım. Bu konuya çok yabancıyım ve bütçem de 800- 900 tl civarı. Aşağıdaki 2 bisiklet den hangisini seçmemde bana yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.

Carraro Force 320 26 Jant Bisiklet Sıfır 750 liraya buldum.

ROCKRİDER 500 DAĞ BİSİKLETİ B'TWIN 3 aylık 650 liraya buldum.

Lütfen + ve - sileriyle aydınlatırsanız sevirinim.
Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Emanet bir telefon aldım arkadaşdan telefon 8.1.1 di ve ben bunu 8.4 e güncelledim. Wifinin çalıştığına emindim ama şuanda wifi amlemi pasif durumda ve açılmıyor. Lütfen konu hakkında yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 yıldır bir problemim var ama şimdi şimdi kulaklığa sarınca beni ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı. Problemim kulaklık mikrofonumumdan ses eş zamanlı olarak tekrar bana geliyor. Mikrofonu kapattığımda bu durum çözülüyor tabi ki ama görüşme yaptığım için böyle bir şansım yok. Kendi sesimin eş zamanlı olarak tekrar bana gelmesi son derece beni rahatsız ediyor. Ses kartımın ayarlarında böyle bir seçenek yok. Bilgisayar ayarlarında da bulamadım. Kullandığım ses kartı CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI , harici bir kart. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar ;
Telefonum bu gün durduk yerde kapandı ve açılmıyor. Açılışta samsung yazısından sonra ekran kararıp kalıyor. Bende odin aracılığı ile stock rom attım ve problemim aynı şekilde devam ediyor. Şuanda da telefon açılıyor ve factory reset ekranına geliyor ama sürekli olarak kırmızı kırmızı e:failed to mount data hataları alıyorum. Konudan anlayan lütfen yardımcı olabilir mi Şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İmzası:
Ömrünü Fenerbahçe'ye adamış bir üye...
Forum İkinci El İmzası:
“Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan ki; paran bittiğinde, şerefin de bitmesin.” – Nicanor Parra
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Otomobil
seat
Mobil cihaz
apple
Operatör
turktelekom
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
【♔】Hykrθ™
TV
Samsung
TV
Sony
Klima
Mitsubishi Electric
Klima
Daikin
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Apple İpad Air
Notebook
Acer
Notebook
Asus
PSN ID
Hykr00
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
OCZ
Ekran Kartı
Power Color
Kombi
Buderus
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Miele
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.636
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 156.680 (Bu ay: 757)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.