Şimdi Ara

Vodafone Kamu Akıl Küpü Tarifeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
7.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drak44

Bu tarifelerin akıllı devretme özellikleri de varmış.

en güzel tarafı bu zaten. yoksa Altın 2 GB tarifesine geçecektim.
  • avea mega kamu kullanıyorum bende 1,5 yıldır ilk başta 27 -28 tl idi simdi 31 tl ama 35 den az odedıgımı hatırlamıyorum , son iki ay da 45 ve 89 tl gelince 790 mb internete 44 tl 50 kurus fazla fatura gelmıs herneyse artık bı kurtuus aramam gerektı, bu esnek yerıne sınır koyamıyor muyuz buna acaba?yani fix vergiyle falan 40 tl odeyeyım ama surprız bısey cıkmasın 4048 mb dan snrasını da kullanmayayacım ızın vermesın
  • Kamulu bir yakınım turkcell den bu vodafone a bu tarifeyle geçecek. Onun referansı ile ben de kamu tarifesine geçmek istiyorum. Yalnız hattım zaten vadofone ama kullandığım tarifenin kontratı bitti. Herhangi bir sorun olur mu?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Bence sen geçemezsin. Ama yine de bir vodafone foruma veya müşteri hizmetlerine sor istersin. Çünkü bu tarifler yeni geçenler için sen yeni geçmemişsin. Olmadı başka birine geç sonra geri vodafone a gel.

Esaslar da şöyle yazıyor

Kampanya son 30 gün içinde numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yapmış müşterilerimize açıktır. Faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yaparak kampanyaya katılacak abonelerimizin en az 90 gündür faturasız kullanıyor olması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 23 Haziran 2015; 17:38:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone hattı kendi üstüne taşımaya ne kadar ücret alıyor bilen var mı?
  • Babam kamuda çalışıyor ancak hattı kontorlu vodafonedaki eleman referans olması için faturalı olması lazım dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi doğrumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    İstanbuldamı oturuyorsun hocam

• Ankara hocam

• Ben 10 gün önce geçtim bi avm de bu tarife geçmek istiyorum memur değilim ama dedim sorun değil ayarlarız dedi geçiş yaptım geçiş yapan memurmarlardan rica ederek referans bırakmalarını istiyorlarmış dolaş bence birkaç dükkan illaki yapan çıkar bu sistemi

• Dilediğiniz zaman iki tarife arasında geçiş yapabilirsiniz deniyor ama ben yapamadım. 39 luk almıştım çok geldi, 29 yapmaya çalıştım olmadı, sanırım bir ay geçmesi gerekiyor.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini ara talimat ver hocam fatura kesiminde otomatik geçiş olsun ben öyle yaptım ileri tarihli talimatmı ne geçiyo adı

• Noxco kullanıcısına yanıt
    Ben de mesaj göndererek yapmaya çalışmıştım olmamıştı. Bayiye gidip geçmek istediğimi söyledim. Bir sonraki fatura döneminden itibaren geçişiniz olacak dedi ve halletti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethan -- 27 Haziran 2015; 13:27:28 >
  • Bugün geçtim ama mesaj geldi aylık 49tl'ye diye.39 olması gerekmiyor mu? Gelen mesajda taahhüt yapmadığımızı mı farzediyor?
  • Ben de 39 luk icin bayramin 2. Gunu basvuru yaptim. Pttcell e 26 lira odemektense bu daha iyi, hemde 4gb internet cok iyi. Pttcell de sözde sinirsiz 3gb a kadar 128kbps ile surunuyordum resmen..

Umarim haftasonuna kadar gecisimi yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

Bugün geçtim ama mesaj geldi aylık 49tl'ye diye.39 olması gerekmiyor mu? Gelen mesajda taahhüt yapmadığımızı mı farzediyor?

Bana Tahattüt ile ilgili mesaj bir gün sonra geldi. Sen yine de 7000 a kamu indirim yaz gönder istersen. Sitesinde öyle yazıyor. Benim konun başında verdiğim linklere bak.

• dostlar kamu akıl küpü tarifesinde ve 1 tl farkla sınırsız konuşmadan faydalanan ve smart 6 alan arkadaşım var mıdır? ben vodafone gittim dedim 40 lira ödüyom telefon alırsam +43 mü ödicem(83 lira) yada 92 liramı ödicem. 83 dedi tamam başvuralım dedim. son anda 92 oluyo faturan dedi bende vazgeçtim. bu şekilde telefn alan oldumu? bu kelime oyunlarından nefret etmekteyim. gerçi şöylede bi mevzu var, bende ilk bu tarifeyi aldım msj geldi 49,90 dedi sonra indiriminizi tanımladık dedi 40'a düştü. yine öyle olabilir mi? valla nefret sebebi şu ayak oyunları net olsalar deli gibi cihaz satıcaklar...
  • Vodafone esnaf tarifesi kullanan varmı varsa bir konu hakkında sorum olacak

• annem öğretmen olarak çalışıyor.onu referans olarak gösterip bu tarifeye geçebilirmiyim? 4 gb internetli tarife çok avantajlı geldi. red extra tarifesini aile indirimiyle kullanıyordum. taahütüm bitiyor ve indirimi tekrar kullanma hakkımda yokmuş. bu olmayacaksa avea prime klasik tarifesine numara taşıma yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

dostlar kamu akıl küpü tarifesinde ve 1 tl farkla sınırsız konuşmadan faydalanan ve smart 6 alan arkadaşım var mıdır? ben vodafone gittim dedim 40 lira ödüyom telefon alırsam +43 mü ödicem(83 lira) yada 92 liramı ödicem. 83 dedi tamam başvuralım dedim. son anda 92 oluyo faturan dedi bende vazgeçtim. bu şekilde telefn alan oldumu? bu kelime oyunlarından nefret etmekteyim. gerçi şöylede bi mevzu var, bende ilk bu tarifeyi aldım msj geldi 49,90 dedi sonra indiriminizi tanımladık dedi 40'a düştü. yine öyle olabilir mi? valla nefret sebebi şu ayak oyunları net olsalar deli gibi cihaz satıcaklar...

Kamu olmayan akıl küpü tarife ile Smart 6 aldım ama sınırsız olayı sıkıntılı, çözdürmeye çalışıyorum. Vodafone'da genel işleyiş her kampanya ayrı bir taahhütdür ve bir hattın üzerine birden fazla taahhüt yapılamaz.

Örnek olarak "Mavi Akıl Küpü" tarifesinin ücreti 49 TL,
    Kampanya 1: 12 ay taahhüt verirsen Beşiktaş forması hediye tarife ücretinde indirim yok.
    Kampanya 2: 12 ay taahhüt verirsen 4 TL indirim ile ücret 45 TL'ye düşüyor. (Kamululara 42 TL)
    Kampanya 3 (Normal): 24 Ay taahhüt ile Smart 6 alırsan tarife fiyatında indirim yok ve ilave 41 TL cihaz bedeli ile aylık toplam 90 TL ödeme
    Kampanya 3 (Kamu): 24 Ay taahhüt ile Smart 6 alırsan tarife fiyatında indirim yok ve ilave 43 TL cihaz bedeli ile aylık toplam 92 TL ödeme (kamuda internet iki katı)

Bunlardan sadece birinde faydalanabilirsin.

Eğer bütçen 83 TL ve bu bütçe ile smart 6 almak istiyorsan; telefon kullanım alışkanlıklarına uyuyorsa farklı bir seçenek önerebilirim.
    Kamu Akıl Küpü Kırmızı
    Konuşma: Her yöne 500 Dk. + 1 TL'ye Vodafone'lularla sınırsız.
    SMS: 1000 adet
    İnternet 2 Gb.

Tarife Bedeli 39 TL
    Cihaz ücreti 43 TL
    Vodafone'lularla sınırsız ücreti : 1 TL
    Toplamda 83 TL, telsiz vergileri ile fatura 84-85 TL olacaktır.

Ayrıca cihaz siparişini Vodafone self servis'ten verirsen Powerbank ve Bluetooth Hoparlörde hediye gönderiyorlar. Hediye ürünler kalitesiz çin malları gibi değil beğendim açıkçası.

Smart 6 aksesuarları için "redlife" şeklinde bir marka oluşturmuşlar ve ücretli olarakta satıyorlar.www.redlife.com.tr satış sitesinde ücretsiz gönderilen ürünlerin her ikisininde fiyatları 100 TL idi.

Siparişi vereli 10 gün oldu, siparişten 2 gün sonra cihaz ve hediyeler bana ulaştı.

Yalnız baştada dediğim gibi Vodafone'lularla sınırsız konusunda sıkıntı yaşıyorum. Vodafone yönüne yaptığım aramalar şu an için her yöne dakikalarımdan düşüyor. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim ama yaklaşık 1 haftadır çözemediler. Müşteri Hizmetleri malesef berbat :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mnrs

quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

dostlar kamu akıl küpü tarifesinde ve 1 tl farkla sınırsız konuşmadan faydalanan ve smart 6 alan arkadaşım var mıdır? ben vodafone gittim dedim 40 lira ödüyom telefon alırsam +43 mü ödicem(83 lira) yada 92 liramı ödicem. 83 dedi tamam başvuralım dedim. son anda 92 oluyo faturan dedi bende vazgeçtim. bu şekilde telefn alan oldumu? bu kelime oyunlarından nefret etmekteyim. gerçi şöylede bi mevzu var, bende ilk bu tarifeyi aldım msj geldi 49,90 dedi sonra indiriminizi tanımladık dedi 40'a düştü. yine öyle olabilir mi? valla nefret sebebi şu ayak oyunları net olsalar deli gibi cihaz satıcaklar...

Kamu olmayan akıl küpü tarife ile Smart 6 aldım ama sınırsız olayı sıkıntılı, çözdürmeye çalışıyorum. Vodafone'da genel işleyiş her kampanya ayrı bir taahhütdür ve bir hattın üzerine birden fazla taahhüt yapılamaz.

Örnek olarak "Mavi Akıl Küpü" tarifesinin ücreti 49 TL,
    Kampanya 1: 12 ay taahhüt verirsen Beşiktaş forması hediye tarife ücretinde indirim yok.
    Kampanya 2: 12 ay taahhüt verirsen 4 TL indirim ile ücret 45 TL'ye düşüyor. (Kamululara 42 TL)
    Kampanya 3 (Normal): 24 Ay taahhüt ile Smart 6 alırsan tarife fiyatında indirim yok ve ilave 41 TL cihaz bedeli ile aylık toplam 90 TL ödeme
    Kampanya 3 (Kamu): 24 Ay taahhüt ile Smart 6 alırsan tarife fiyatında indirim yok ve ilave 43 TL cihaz bedeli ile aylık toplam 92 TL ödeme (kamuda internet iki katı)

Bunlardan sadece birinde faydalanabilirsin.

Eğer bütçen 83 TL ve bu bütçe ile smart 6 almak istiyorsan; telefon kullanım alışkanlıklarına uyuyorsa farklı bir seçenek önerebilirim.
    Kamu Akıl Küpü Kırmızı
    Konuşma: Her yöne 500 Dk. + 1 TL'ye Vodafone'lularla sınırsız.
    SMS: 1000 adet
    İnternet 2 Gb.

Tarife Bedeli 39 TL
    Cihaz ücreti 43 TL
    Vodafone'lularla sınırsız ücreti : 1 TL
    Toplamda 83 TL, telsiz vergileri ile fatura 84-85 TL olacaktır.

Ayrıca cihaz siparişini Vodafone self servis'ten verirsen Powerbank ve Bluetooth Hoparlörde hediye gönderiyorlar. Hediye ürünler kalitesiz çin malları gibi değil beğendim açıkçası.

Smart 6 aksesuarları için "redlife" şeklinde bir marka oluşturmuşlar ve ücretli olarakta satıyorlar.www.redlife.com.tr satış sitesinde ücretsiz gönderilen ürünlerin her ikisininde fiyatları 100 TL idi.

Siparişi vereli 10 gün oldu, siparişten 2 gün sonra cihaz ve hediyeler bana ulaştı.

Yalnız baştada dediğim gibi Vodafone'lularla sınırsız konusunda sıkıntı yaşıyorum. Vodafone yönüne yaptığım aramalar şu an için her yöne dakikalarımdan düşüyor. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim ama yaklaşık 1 haftadır çözemediler. Müşteri Hizmetleri malesef berbat :(

Tecrube ve bilgi paylasimi icin tesekkurler...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.