Şimdi Ara

Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
14
Favori
17.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numarasini tasiyacaklar bir daha degerlndirsinler. Paketiniz bittginde haber vermiyor tl lerinizde giidnce paket bitti diye msj atiyor. Bakiniz 1 mb bile olmadan o kadsr parami yedi bu şerefsizliktir
    Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyanaa -- 5 Şubat 2017; 18:6:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paket biterken %80 ini doldurdunuz diye mesaj atıyorlar. sende aklını kullanarak telefondaki vodafone yanımda uygulamasını veyahut 7000e mesaj atarak kalan hesabını sorguluyorsun.
    bunlar benim işim değil diyorsan akıllı tarifleri var. şirket kaz yolacak adam arıyorsa bunu koşulsuz yapmıyor. hepsinde de boyle.

2ay 23 gündür turkcelldeyim bu tarfiye geçebilmek için. 64k sim kartı bataryamı yesede yinede vodafone geçeceğim.
  • Numara taşımayla gelip, bugün sabah hattımı bu tarifeye taşıdım. 19 liraya güzel bir paket oldu benim açımdan.
  • 90 gün başka operatörde olma şansı var. Bu kampanya değil vodafone açığı . Parlak47 nickli arkadaşa sorabilirsini👍

• Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 5 Şubat 2017; 18:46:59 >
  • numara taşıma için eve de geliyorlar sanırım, illa bayiye gitmeye gerek yok.
  • 09/03/2017 tarihinde Türkcel taahhütüm bitiyor,ben vodafone ye hattımı taşısam kaç TL ceza öderim. bilgisi olan varsa bilgilendirir misiniz.
  • 22 temmuzda abone alımına kapanmıstır dıyor ?
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi var mı ?

Bu konuymuş :https://forum.donanimhaber.com/vodafone-aile-faturali-faturasiz-sebeke-ici-gecislere-ozel-subat-ayi-kampanyasi--123705617

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 5 Şubat 2017; 21:19:24 >
  • Problem yok hocam. Bugünde yaptık. Halen açık yani.
  • ARKADAŞLAR BU KAMPANYAYA GEÇMEK İSTİYORSANIZ . 90 GÜN BAŞKA OPERATÖRDE OLMANIZ GEREKİYOR. EĞER BAŞKA OPERATÖRDE 90 GÜNDEN AZ DURDUYSANIZ BU TARİFEYE GEÇEMEZSİNİZ. 90 Gün avea yada turkcelde duran kişiler hattını vodafone taşısın. Sonra pc den vodafone online işleme girsin oradan tarife değiştire girin sonra bittikce dolan 2gb tarifesine tıklayın. Bittikçe dolan 2gb tarifesine geçişiniz tamamlanır. Ben 7 gün önce geçtim

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Hocam ben arayıp bastım fırçayı. -6 ya düşmesin kapatın dedim. Alacağım paket kadar yükleme yapıyorum. Geriye en fazla 2-3 lira kalıyor. İnternet bitince en fazla 2-3 liram gidiyor. -6 ya düşürme olayı tam bir şark kurnazlığı. Siz de müşteri hizmetlerini arayıp kapattırın.

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Kapattirmayi denedim bir kac kez kapanmadi. Mh siz kapanmasi lazimdi sms ile olmadi. Mh den kapatacaz artik

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Cep avans üyeliğinin kapanması gerekiyordu sanırım. Müşteri hizmetlerine fırçayı basınca benim iş hemen halledildi. Siz de daha fazla mağdur olmazsınız umarım.

• Arkadaşlar mevcut tarifem bitmeden geçersem mevcut paketlerim internet dk vs silinir mi yoksa son kullanım tarihine kadar kullanmaya devam edebilir miyim faturasızım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkınız bitiş tarihine kadar devam eder. Silinmez.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam iyi forumlar

• Kaç yıllık aboneyim, biz niye geçemiyoruz

• Acill hanimi 19 tl lik bi kamp. Ya geçirmem lazim ... Boşuna fatura ödüyorum

• hattımı vodafona taşımıştım bugùn açıldı tarifeye geçtim teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.