Şimdi Ara

Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
14
Favori
17.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eşim 8 aydır kullanıyor. Ben 2 aydır kullanıyorum. Belli olmaz fiyat yükselir. Yükselirse de başka tarifeler ararız😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama ben bu konunun kapatılmasını bekliyorum . Vodafone bu açığı kapatmasından korkuyorum😀Zaten parlak nivkli arkadaş kendi konusunda bu tarifeden bahsediyor

• bu aralar bayilerde 750 dk 5000 sms ( 1000 sms de olabilir ) + 4 GB 25 tl yazıları görüyorum içeriğini bilen var mı ?
  • byshakram B kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam cevap için teşekkür ederim
  • Tarifeyş değiştirdim ve paket yüklendi.İnternet paketim olmasına rağmen internete girmiyorum. H+ Edge yazılarının hiçbiri çıkmıyor.Neyapmam lazım 7000e GPRS yazdım şu mesaj geldi.Telefonunuza uygun servis ayarlariniz birazdan SMS ile gonderilecektir. PIN:1234 olacak sekilde giriniz B003.Ama ardından 2 saat geçmesüne rağmen mesaj gelmedi.

• Konuyu açan ve bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim. Fiyatına göre muhteşem tarife hele doldur özelliği gibisi yok.
  • Her Yer İndirim Tarifesi'si var taahhüt yok, konuşma sms internet hiç bişey yok boş tarife.

Bu tarifeye geçmek için yukardaki tarifeye geçeyim mi sıkıntı yaşarmıyım?

• MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Ben o tarifeye geçtim, sonra online işlemlerden bu tarifeye geldim sorun olmadı.

• mustaac M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim sağolasın

• Aynı tarife babamda 22₺ neden böyle bilen var mı?

• Tarifeye geçtim bugğün online işlemlerden :) teşekkürler herkese. lira yüklemedm daha.

Yüklersem gün içinde, otomatik düşecek herhalde?

19 lira yükle seçeneği yok. 25 yükleyeceğim sonraki ay 15 filan yükleyip dngelerim.
  • Bu paket kontürlü paket mi? 1 ay yükleyip kullandık.Sonraki 2 ay yükleme yapmayıp; 3. ayda yükleme yaptığımda tekrar devam mı edecek?
  • hanımı gecırdık dun ...sms le kabul etmedi ...netten cep merkezinden kabuletti ...19 tllik faturasız...;)hala kampanya bitmiş diyenler var ... vf acıgı arkadaslar yaptık oldu
  • Çok teşekkürler açan ve bilgilendirenlere. Açık görünce emek sömüren şirketlere firmlara acımamak gerek.

25 lira yükledim 19 çekti. Vergi çkmed.
  • vodafone dan numara taşıya lı 1 ay olmadı tekrar vodafone geri taşısam tarifeye geçebilirmiyim. deneyen test eden bilgi verebilecek olan varmı.
  • Degerli abonemiz,
    haftalik Cebinize Uyan Internet hakkiniz 3 gun icinde sonlanacaktir.
    Internet kullanmaya devam ederseniz hakkiniz tekrar yuklenecektir.
    Detayli bilgi icin:http://vftr.co/cebinizeuyaninternet B003

Arkadaşlar bu msj geldi, anlamını bilen var mı ?
  • şimdilik kullanmadığım hattı bu tarifeye geçirdim. mesaj geldi.

bir iki ay kadar lira yüklemesem tarife iptal olur mu acaba yoksa istediğim zaman yükleyip kullanmaya başlayabilir miyim ?

bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar bugün itibarıyla hala geçişlere açık mı? Numara taşıma ile geçiş yapacağım.
  • aguser A kullanıcısına yanıt
    bugün geçtim, öğle sonu.
  • annemin hattını vodafona tasıdım . az önce online işlemlerden tarifeye sorunsuz geçtim ardından 20 tl yükledim hemen paket tanımlandı . bilgi veren arkadaşlara teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.