Şimdi Ara

Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
14
Favori
17.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hafta sonu geçtim vodafon bayisi benim hattı bahar kampanyasından 19 tl olana kayıt etmiş 500 dk 1 gb internet 1000 sms olana ama ben doldur 2 gb olan için web sitesinden online self servisten yapmak istedim ama benim sayfa açılmıyordu bende sms ie super20 yazıp 7000 e gönderdim 20 tl ye 500 dk 2 gb ve 1000 sms aldım 20 tl yükleyip kullanmaya başladım hafta içi meraktan yeniden web sitesinden online self servis e giriş yaptım benim sayfa aktif olmuştu bende tarifelerden en altaki doldur 2 gb olanı 19 tl olanı seçtim kabul etti şimdi tarifem doldur 2 gb oldu ama benim süper 20 paketim aktif 1 ay sonra tl yükleyince doldur 2 gb olacak ama 1 ay sonra doldur 2 gb hakkım ölmez değilmi arkadaşlar tl yükleme süresi varmı teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ixir44 -- 23 Mart 2017; 8:52:25 >
  • Teşekkür ederim.ben de bi numara taşıyacağım ttden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Orijinalden alıntı: hasansenturk2

1 ay önce geçtim bu pakete ve ilk defa vodafone kullanıyorum.Turkcell'den sonra inanın ki eziyet.İnternet aveadan iyidir diye düşünüyordum değilmiş.Sıralamada en kötü internet vodafone da imiş onu da anladım.Görüşme esnasında hat kesilmeleri de cabası.3 ayın dolmasını bekliyorum Turkcell e doneceğim.

Neden 3 ay bekliyorsun ki numara tasimada bir sınır yok ki istersen yarin git tasi

İyi de operatörler kampanyaları yeni gelenlere yapıyorlar yada numarasını taşıyıp gelenlere.Bildiğim kadarıyla 3 aydan önce geri gelirsen sana ''yeni gelen'' muamelesi yapmıyorlar.Yanlış biliyorsam yönlendirin lütfen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

1 ay önce geçtim bu pakete ve ilk defa vodafone kullanıyorum.Turkcell'den sonra inanın ki eziyet.İnternet aveadan iyidir diye düşünüyordum değilmiş.Sıralamada en kötü internet vodafone da imiş onu da anladım.Görüşme esnasında hat kesilmeleri de cabası.3 ayın dolmasını bekliyorum Turkcell e doneceğim.

Neden 3 ay bekliyorsun ki numara tasimada bir sınır yok ki istersen yarin git tasi

İyi de operatörler kampanyaları yeni gelenlere yapıyorlar yada numarasını taşıyıp gelenlere.Bildiğim kadarıyla 3 aydan önce geri gelirsen sana ''yeni gelen'' muamelesi yapmıyorlar.Yanlış biliyorsam yönlendirin lütfen.

Hocam dediğin doğru ancqk şoyle bir durum var vodafone la aveada bu sure dedigin gibi 3 ay ancak turkcellde 1 ay yani bir ay vodafoneda kaldiktan sonra turkcelle geri donersen yeni müşteri muamelesi görüyorsun.

• Ben bugün geçtim sorun yok

• SELAM arkadaşlar 19 - 22 tl arası ye 3 gb + 250 - 500 dk arası konuşma + sms (olsada olur olmasada olur) alabileceğim paket varmı
  • dakikayı 500e indirip interneti artırsalar geçerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixir44

SELAM arkadaşlar 19 - 22 tl arası ye 3 gb + 250 - 500 dk arası konuşma + sms (olsada olur olmasada olur) alabileceğim paket varmı

ttnet selfy var 19 lira 3gb 750 dk + sms (7 yaşından büyük 25 yaş altı tc no istiyor yalnız)

bizim iş yerinde iyi çekiyor dediler vodafondan geçiş yaptım ben de sabah açılacak daha.
  • Aynı paketin 3 gblisini Turk Telekomda aynı paraya veriyor. Artı olarak siteden yükleyince hediye 1 gb de. Ama TT çekmiyorsa alan alabilir uygunmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ixir44 İ kullanıcısına yanıt
    Pakete kayıt olduktan sonra en geç 28-29 gün sonra TL yükle paketi al yoksa o paraya bir daha kayıt olamayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler numara taşıma konusunda vodafone daha iddaalı tarifeler yapar mı beklesek mi yoksa mevcuttakilerden daha iyisi olmaz mı diyorsunuz?
  • Millete TT hat önerip durmayın.Dün Vodafondan TT ye geçtim,lanet olsun öyle hatta.Her yerde takılıyor,ses gidiyor,arama kapanıyor.10 TL fazla verin vodafone ya da Turkcell de kalın.Şimdi s.s. 3 ay beklemek zorundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Millete TT hat önerip durmayın.Dün Vodafondan TT ye geçtim,lanet olsun öyle hatta.Her yerde takılıyor,ses gidiyor,arama kapanıyor.10 TL fazla verin vodafone ya da Turkcell de kalın.Şimdi s.s. 3 ay beklemek zorundayım.

Aynen hocam Türk Telekom resmen pişmanlık. Ben de Vodafone'dan geçiş yaptım ve resmen rezalet. Ses kalitesinden tutun da çoğu yerde 2G'ye düşen internet hızına kadar. Evin bir odasının bir konumu resmen ölü nokta ve orada hat çekmiyor. Kimse bana ulaşamıyor
  • Şuan bu kampanya hala geçerli mi bilen var mı? Yakın zamanda geçiş yapan? Turkcellden geçiş yapanlar memnun mu ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.