Şimdi Ara

Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
14
Favori
17.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aydır kullanıyorum. taahhüt yok, kontörlü, yetmezse 10tl-15tl gibi yükleme opsiyonlarıyla tarife 2 ile çarpılıyor. mükemmel bir paket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Vodafone HY 750DK + 1000 SMS + 2 GB 19 ₺ - Numara Taşıma - Doldur Uyumlu

Bu tarifelerin isimleri nedir hocam? Fiyatlar süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Bu tarifelerin isimleri nedir hocam? Fiyatlar süper

hocam nerde nasıl gececez link var mı

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Aile sini tasiyana ozel o kampanyalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce faturasız hattımda bittikce dolan 2 GB tarifesi kullanıyordum ve paketi doldurduğumda bir dahaki fatura dönemine kadar geçerliydi. Şimdi ise faturalı hatta geçtim ve bittikce dolan bu tarifede de geçerli ancak paketi doldurduğumda süreyi 1 hafta olarak veriyor, böyle olduğu için diğer fatura çıkmadan tekrar doldurmak zorunda kalıyorum. Sizlerde nasıl? 1 hafta mı geçerli yoksa dönem sonuna kadar mı?

Not: Tarifem Faturalı Esnek S, sadece 2 GB interneti 10 tl'ye dolduruyorum ve ekstra olarak 24 saat geçerli 1 GB hediye veriyor.

• ÖNEMLİ SORU:

Eskiden numara tanıyınca o sene vergi almazdı operatörler. Ben de bu Aralık sonuna kadar vermiyordum. TT'den buna geçsem vergi alınıyor mu? Bahsettiğim aylık alınan 1,60 civarındaki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gerçekleştirdim çok teşekkür ederim konuyu açan arkadaşa.
  • Piyasadaki en iyi paket şu an bu. 3 aydır kullanıyorum sorunsuz.
  • Ben de geçiş sağladım ancak Yanımda uygulamasında hala eski tarifem görünüyor sıkıntı çıkmaz inşallah :)

• Eksiye düşme sistemini kapatmayı bilen var mı aranızda arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreBngll -- 7 Şubat 2017; 11:14:15 >
  • AVANSIPTAL yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.@EmreBngll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4hmud -- 7 Şubat 2017; 14:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

ARKADAŞLAR BU KAMPANYAYA GEÇMEK İSTİYORSANIZ . 90 GÜN BAŞKA OPERATÖRDE OLMANIZ GEREKİYOR. EĞER BAŞKA OPERATÖRDE 90 GÜNDEN AZ DURDUYSANIZ BU TARİFEYE GEÇEMEZSİNİZ. 90 Gün avea yada turkcelde duran kişiler hattını vodafone taşısın. Sonra pc den vodafone online işleme girsin oradan tarife değiştire girin sonra bittikce dolan 2gb tarifesine tıklayın. Bittikçe dolan 2gb tarifesine geçişiniz tamamlanır. Ben 7 gün önce geçtim

teşekkürler hocam açıklama için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mankan

AVANSIPTAL yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.@EmreBngll

Teşekkür ederim yardımın için kardeşim.
  • beyler ben yapamıyorum..

Bu tarife 22 Temmuz itibariyle abone alımına kapatılmıştır!

bu yazı çıkıyor.. hesaba giriş yapıyorum linke tekrar giriyorum giriş yap diyor. giriş yapıyorum anasayfaya atıyor

edit: hattımı taşıyalı 10 gun oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 7 Şubat 2017; 18:52:32 >
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Vodafone online self servis ile yapacaksınız
    Numaranızı ve şifrenizi girip tarife değişikliği kısmına gelince en altta bittikçedolan2gb yazıyor.
    Ben öyle geçiş yaptım
  • Arkadaslar ben de yarın taşıtacağım hattımı. Daha sonra bu tarifeye geçmek için hangi tarifeye taşıtayım? .

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaan_a

Vodafone online self servis ile yapacaksınız
    Numaranızı ve şifrenizi girip tarife değişikliği kısmına gelince en altta bittikçedolan2gb yazıyor.
    Ben öyle geçiş yaptım

Hocam yapamadım , müşteri hizmetlerini aradım bin laf ettim , 25 TL ye aynı paketin 3gb olanını aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Oluyor mu olmuyıor mu ona göre bimncellden geçebilirim.

Bimcellde 20 lira yüklüyorum 500 sms + 1 gb internet veriyor. 15 lira verip 500 dakika + 1gb alıyorum. Yani 20 liradan 5 lira kalıyor. Daha karlıg ibi.

Her pazartesi vodafone yanımda internet gibi hediyeler veriyor.Ayrıca 5 tlden devlet 2 2.5 tl civarı vergi alıyor 19 lira olunca ancak bi lira oluyor.250 dk daha fazla olduğunuda unutmamak lazım.Bende bugün geçtim bimcellden vodafone.Bimcelldeyken Sadece bimden kontör yükleme işi beni baya sıkmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Numarasini tasiyacaklar bir daha degerlndirsinler. Paketiniz bittginde haber vermiyor tl lerinizde giidnce paket bitti diye msj atiyor. Bakiniz 1 mb bile olmadan o kadsr parami yedi bu şerefsizliktir

Mega 3 gb tarifesi kullaniyorum. Dun mesaj geldi artik paket bittiginde internete girme durumunda otomatik olarak 5 lira karsiliginda 1 hafta gecerli 250 mb tanimlanacakmis.

Degerli abonemiz, tarifenizdeki internet kullanim ucretlendirmeniz iyilestirilmistir. Internet kullanimi yaptiginizda her 250 MB 5 TL olarak ucretlenir ve 7 gun gecerlidir. Internet kullanimi yapmadiginizda bakiyenizden TL dusmez. Yeterli bakiyeniz olmadiginda standart asim ucreti uygulanir. B003

• quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Numarasini tasiyacaklar bir daha degerlndirsinler. Paketiniz bittginde haber vermiyor tl lerinizde giidnce paket bitti diye msj atiyor. Bakiniz 1 mb bile olmadan o kadsr parami yedi bu şerefsizliktir

Cebinize uyan paket olmadığında geçen sene 11TL günlük sınırdı bu sene değişiklik olmuş olabilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.