Kıdemli Yarbay
29 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
70 üye
Görüntülenme
Toplam: 2372 (Bu ay: 10)
Gönderileri

Arkadaşlar poyraz nete başvurduk bi arkadaşta bu vardı kullanmıyomuş bu modem mi yada modem olarak kullanılırmı

Bu modem mi ?

Arkadaşlar evde şundan varmış bunu modem olarak kullanabiliyozmu

Arkadaşlar kayınvalidemgil için 8 mbit falanda olur en uygun ne var şuan pelicell 8 mbit 34 e var ama bu lar uydu falanmı kuruyor eve oyle bişey gördm evde ttnet alt yapısı var onu mu kullancak yoksa

Arkadaşlar kardeşimin lise tercihleri için araştırma yapıyordum türkiye lise sıralamasına falan baktım ikinci sırada iatanbul erkek lisesi 3 kabaraş erkek lisesi var bu okullar fen lisesimi diye valtım değilmiş nasıl bu kadar yüksek puanla öğrenci alıyor neden tercih ediliyor

Arkadaşlar merhaba yeni başlayan bir sorunum için yardım istiyorum eca premix kombim var garantisi devam edyor duşta yıkanırken şoyle bir sorun fark ettim bugun suyu 40 derece yaptım diyelim bi 43-44 veriyo bi 37-38 veriyo yani bı sıcak bi ılık veriyo bunun nedeni nedir acaba.

arkadaşlar bloody a90 mousem var bu sol yandaki tuşa yatmayı yani z yi atamak istiyorum nasıl yaparım bunu

Arkadaşlar demin izlediğim videoda gördüm dürbünü açıyo 200 mt ilerdeki adamı vurduğu an otomatik konum işareti atıyo nasıl yaparız bunu

Arladaşlar yıllardır şu oyunu oynuyorum daha hiç ultra hd yapamadım kaç yıldır hep yakında yakında diyo bunun yöntemi var mı

Arkadaşlar merhaba bu arkonun traş sabunu ile traş olurken illa usturamı kullanmak lazım yoksa mach 3 ile falan olabilirmiyiz şundan dolayı soruyorum 3 bıçaklıların aralarını çabuk doldurup traşı engellermi

Tıkla kazanda var şuan 10 papel çıktı kargo bedava 34 e aldım beleş

Gillette Blue3 Kullan At Tıraş Bıçağı Fenerbahçe Taraftar Paketi 6'lı

https://www.hepsiburada.com/gillette-blue3-kullan-at-tira-biai-fenerbahe-taraftar-paketi-6li-p-HBV00000Y6SOB?magaza=Kozmetikburada&url_src=ios-product-detail

Kaçıran pişman olur? Gillette blue 3 6lı
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.944
İkinci El Bölümü Mesajları: 6.038
Konularının görüntülenme sayısı: 499.434 (Bu ay: 1.058)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.742 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.