Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

Arkadaşlar,

Vdfn MH'den aldığım bilgiye göre, kampanyanın başlıca bilgi ve şartlarını size aktarıyorum:

*Kampanyanın tam adı: Freezone Komple Özgürlük Paketi.
    *Kampanya özgür genç veya cep özgür adlı faturasız tarifelere sunulan bir ek pakettir.
    *Kampanya dahilinde 19 liraya karşılık 500dk her yöne, 1000sms her yöne ve 1gb data satın almış oluyorsunuz.
    *Kampanya, diğer operatörlerden Vodafone'nin özgür genç ya da cep özgür faturasız tarifesine hat taşıyanlar veya faturasız hat alanları kapsıyor. Hat satın alıp veya taşıdıktan sonra hattınız aktifleştirilir, bu aktifleştirmeden sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gerekiyor.
    *Özgür genç ya da cep özgür tarifelerinde 25 yaş sınırı vardır. Diğer bir deyişle, bu kampanyadan yararlanmak için 25 yaş altı olmanız gerekir veyahut kullanıcı olarak gösterebileceğiniz 25 yaş altı yakınınız olmalı.
    *Kampanyaya katılım süresi 19 Mart 2013 - 5 Nisan 2013 arasıdır (Eski deneyimlerime bağlı olarak söyleyebilirim ki, kampanya son tarihleri genelde hep öne atılır). Kampanyaya bu tarihler arasında bir kere katılmanız yeterlidir. Ondan sonraki dönemlerde her 30 günde bir hattınızda 19 lira bulunması şartıyla paketiniz otomatik yenilenir. Paketi yenilemek her 30 günde 1 mümkündür. Aynı 30 günlük dönem içerisinde 2 defa paketi satın alamıyorsunuz.
    *Şartları sağlayan aboneler için pakete katılım; SMS yazma bölümüne büyük harflerle OZGUR KOMPLE yazıp, 7000 'e göndererek mümkün.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Edit: İmla.

Teşekkürler hocam. Bu tarife süper oldu, hadi bakalım 10 yıllık avea maceram sona eriyor çeken bir telefon kullanmanın rahatlığına erişelim

yuh 10 yıldır bu çileyi neden çekmişsiniz madem çekmiyo. ya ben 1 ay dayanamadım şu aveya. lanet olsun diyodum fiyatı için bile katlanmazmış derken hoooop bu kampanya çıktı :)

Ucuz diye katlanıyorduk hocam. Ama bu kampanyadan sonra güle güle avea

Kaç gün sürer geçişler acaba aveadan vodafone a?

5-6 gün sürer.

• quote:

Kaç gün sürer geçişler acaba aveadan vodafone a?

3-6 gün arasıdır.
  • quote:

[

Sabah ilk iş başvuralım. Anca geçeriz kampanya bitmeden :) Kesinleşti mi beyler şimdi patlamayalım sonradan
  • quote:

quote:

[

Sabah ilk iş başvuralım. Anca geçeriz kampanya bitmeden :) Kesinleşti mi beyler şimdi patlamayalım sonradan

kesin gibi bence şimdi internette yayınlanmaması kampanyanın 19unda başlıyacagı için.
    ama bende şöyle bi sorun var ben hattımı aveaya taşıyalı 1 ay falan oluyo zaten. şimdi tekrar vodafoneye taşımam mümkünmü bilmiyorum. 3 ay falan geçmesi gerekmiyormuydu?
  • quote:

quote:

quote:

[

kesin gibi bence şimdi internette yayınlanmaması kampanyanın 19unda başlıyacagı için.
    ama bende şöyle bi sorun var ben hattımı aveaya taşıyalı 1 ay falan oluyo zaten. şimdi tekrar vodafoneye taşımam mümkünmü bilmiyorum. 3 ay falan geçmesi gerekmiyormuydu?

İlk zamanlar öyleydi ama kaldırıldı galiba. Burada millet her hafta değiştirdiğinden bahsetmiş sallamış olaiblirler :))

http://forum.donanimhaber.com/m_61502436/tm.htm

bir arkadaştan alıntı :
    quote:

Hat yeni alınmış bir hat değil ise numara taşımada herhangi bir zaman kısıtlaması olmadığı gibi geçiş işlemi sınırı da bulunmamaktadır. Hattınızı istediğiniz kadar istediğiniz sürede geçiş için başvurabilirsiniz. Herhangi bir süre beklemenize gerek yoktur. Ama hat yeni alınmış ise 3 ay bekleme zorunluluğu vardır 3 ay geçtikten sonra yine yukarıda dediğim gibi hiç bir kısıtlama olmaksızın işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 16 Mart 2013; 3:09:18 >

• quote:

quote:

quote:

[

hayır gerekmez.
    taşıdığın ilk gün bile,diğer operatöre geçiş başvurusu yapabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Avea yikilana yeni gecmistik simdi buna gecelim bakalim ;)

Yarin bende tasiyacagim.
    Tek sorun 25 alti olmasi. Hat sahibi 25 alti degilse baska bir kullanici tanimlayabiliyoruz degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaaay, güzel oldu bu. Tam da hattımı BimCell'e taşıyacaktım, iyi ki zor gelmiş bugün Bim'e gitmek.
  • Güzel kampanya olmuş. Peder Bey'i vodafone'a taşıyalım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnstaer

Avea yikilana yeni gecmistik simdi buna gecelim bakalim ;)

Yarin bende tasiyacagim.
    Tek sorun 25 alti olmasi. Hat sahibi 25 alti degilse baska bir kullanici tanimlayabiliyoruz degil mi?

İlk sayfadaki şartlara göre, 25 yaş altı başka biri tanımlanabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnstaer

Avea yikilana yeni gecmistik simdi buna gecelim bakalim ;)

Yarin bende tasiyacagim.

Ben de bunu merak ediyorum, ama hat sahibi olması gerekmez galiba. Buluruz 25 altı birini artık orası sıkıntı değil. Tebdil-i hatta hayır vardır hadi bakalım :) Hem de freezone avantajlarından faydalanırız bi nebze :) şartlar bir netleşsin de tam
  • yaş sınırı ne saçmalıkdır anlamadım arkadaş..!
  • Kullanici tanimlanabiliyormus tasima islemi yaparken o formda bir yere yaziliyor sanirim.

Ama soyle bir sorun var kullanici olarak tanimlayacagim kiside freezonelu bende onu kullanici olarak gostersem bir sorun olur mu acaba?

Yani bir kisi 2 hat icin freezonelu olabiliyor mu bilen var mi ;)

• ulan avea'ya yeni geçmiştik görsem vodafone'a geçerdim
  • 20 gün oldu türkcellden avea ya geçeli. buna geçebilioyr muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

20 gün oldu türkcellden avea ya geçeli. buna geçebilioyr muyuz?

Evet istediğin zaman geçebilirsin

• 8 yıldır aveadayım ve avea yıkılan paketi bana vermiyor.Demekki ardık vodafonelu olma zamanıymış.
  • Yeni hat almak sartiyla oluyormu yoksa illa hatti tasimak mi gerekiyor?
  • Güle güle Avea, sen kendi müşterilerini kampanya haricinde tutmaya devam et..
  • 8 yaşındaki yeğenimi kullanıcı olarak gösterebiliyor muyum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.