Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
144.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynı mesaj bana da geldi. Avea'ya geçme zamanı gelmiş demek.
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Aynen bulabilirsen Emniyet tarifesi baya iyi 1000 dk 1000 sms 4 gb ---> 27 TL :)

2 Gün erken davranmışım aveya geçmekte :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Aynen bulabilirsen Emniyet tarifesi baya iyi 1000 dk 1000 sms 4 gb ---> 27 TL :)

2 Gün erken davranmışım aveya geçmekte :)))

Emniyet bulamam hocam. Woops 500dk 5000sms 2gb olana geçerim 23 TL. En yoğun kullandığım internetti 1 liraya 1gb internet almış olurum.
  • Avea nın paketi iyiymiş ama çekmiyor. 4gb demiş bi de çekmiyorki anca 100mb kullanabiliyorsun.
    Turkcell e geçme zamanı geldi demekki hem de daha kaliteli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Abartmayin lutfen 3 operatoru de kullandim, turkcell in kalitesi ayni tarifeyi 2-3 kat fazla paraya satabilecek kadar iyi degil

Hat acilali 2 gun oldu kalan paket asagida

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 13 Şubat 2014; 15:33:28 >

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Avea çekmiyor bizde ankaranın göbeğinde çekmiyordu. Vodafone da çok iyi değil hala ama idare ediyordum arada 8tl fiyat farkı var turkcellin paketiyle o kadar övdükleri turkcell i deneyecem bakalım bir de.. Vodafone da avea da türkiyenin %99,99 unu çekiyor diyor ne hikmetse 0,01 hep bana denk geliyor.

• quote:

Az önce sms geldi komple özgürlük tarifesi 17 şubattan itibaren 22 TL olarak kullanabilirsiniz diyor. Gelen mesaj şöyle:
    Freezonelu! 17 Şubat itibariyle Komple Ozgurluk Paketine ayda 22 TLye sahip olarak, internet, konuşma ve sms avantajini bir arada yasamaya devam edebilirsin!

[Ben avea egm hattına geçmiştim ama galiba tarife zamlanıyor. Tam zamanında terk etmişim ]

bizimkide 25 olmuş.yinede iyi tarife
  • quote:

Az önce sms geldi komple özgürlük tarifesi 17 şubattan itibaren 22 TL olarak kullanabilirsiniz diyor. Gelen mesaj şöyle:
    Freezonelu! 17 Şubat itibariyle Komple Ozgurluk Paketine ayda 22 TLye sahip olarak, internet, konuşma ve sms avantajini bir arada yasamaya devam edebilirsin!

[Ben avea egm hattına geçmiştim ama galiba tarife zamlanıyor. Tam zamanında terk etmişim ]

Bence terk ederek hata yapmışsın kardeş....

CepKazan tarifesi ile Aylık 25TL yüklüyorum 22TL'si düsüyor. Asağıda görmüş olduğun bütün herseye sahip olmuş oluyorsun.

Hediye olan (Vodafon içi 2000DK) + KOMPLE ÖZGÜR PAKETİ; (HER YÖNE 500DK HY1000SMS 1GB INTERNET)

miss gibi dururken avea gibi bir hatta geçmek bilemiyorum bence çok büyük bir hata.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

quote:

Bence terk ederek hata yapmışsın kardeş....

CepKazan tarifesi ile Aylık 25TL yüklüyorum 22TL'si düsüyor. Asağıda görmüş olduğun bütün herseye sahip olmuş oluyorsun.

Hediye olan (Vodafon içi 2000DK) + KOMPLE ÖZGÜR PAKETİ; (HER YÖNE 500DK HY1000SMS 1GB INTERNET)

miss gibi dururken avea gibi bir hatta geçmek bilemiyorum bence çok büyük bir hata.

Saygılar.

1 gb internet yetmiyor yoksa 3ünde 5inde değilim. Her ay ekstradan 1 gb daha alıyordum 15 Tl verip. 34 e geliyordu, zamdan sonra 37 TL olacaktı. Şu an 27 liraya hem 1000 dk heryöne hemde 4 gb internet var. sms önemli değil. Avea 2 yıl önce kullandığıma göre daha iyi. Zaten işim de evim de şehir merkezinde iyi çekiyor.

• Avea'nın müşteri hizmetlerine düşürmesin Allah!!
  • Avea nın internti İstanbul içinde ve Bodrum da nasıl acaba? Fiyatları inanılmaz cazip. Vodafone fiyatına 1 değil 2 gb internet veriyor.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiMevcut

Konu başlığında ki Vodafone tarifesinden daha iyisini 19 TL ya veriyor.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLYikilanPaket

Her yöne 1000 Dakika 5000 sms 2 gb internet fenomen paket 35 TL süper bence. ( ama yaş sınırı varmış sanırım. 27 yaş diyor bu kötü)

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/FenomenPaket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 10 Haziran 2014; 6:57:30 >

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.