Şimdi Ara

Vodafone 500dk+1000sms+1gb 23tl (Freezone 19tl) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
49
Favori
144.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurguner

bu çılgınlıgı avea başlattı. hepsi şimdi yola geliyo turkcellde vodafonede. ne yalan söyliyim en dandiğide avea ama iyi oluyo fiyat indirtiyo :D

Aslında Avea değil Bimcell başlattı hocam.Avea'dan Bimcell'e geçen o kadar çok kişi oldu ki Bimcellin fiyatlandırma ve 10 tllik kampanyasından sonra. Sonra da 19 tlye harika bir paket çıkardı. Avea da benzer bir duruma giderek kullanıcıları elinde tutmaya çalıştı. Oh ne güzel, biz kullanıcılara yaradı :) Normalde 19 tl ye 1GB + 500 dk için 20-25 tl, sms için en az 5-7 tl civarı bişeyler ödeniyordu daha geçen aylarda ortalama. Şimdi 50 liralık paket 19 tl. Bimcell sağolsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 16 Mart 2013; 8:21:22 >
  • Turkcell 25 TL'ye yapsın razıyım. Tüm operatörlerden hattım var bir tek Turkcell MH'de sorun yaşamıyorum.
  • Şartları tam olarak okuduktan sonra geçebilirim Vodafone'a, çok çok uygun bir kampanya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence turkcellde yapıcak bu gelişmeler sonucunda avea ve vodafone çıkarttı sıra onlarda
  • Eğer abone olduktan sonra süresiz kullanabileceksem direk geçiyorum bu tarifeye.Turkcell'de 300 dk 3000 sms 1gb internet için 50 lira ödüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 martta taşıdım hattımı heryöne 500dakka 15tl kamapnyasına.

Buna geçebilir miyim???????
  • 25 yaş sınırı adamı sinir ediyor.. saçmalıktan başka bişey değil

• Yav daha dün akşam turkcell e taşıdım neyse turkcell e geçsin vodafone taşıriz ordan da.

• Taahhüt var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuK

Yav daha dün akşam turkcell e taşıdım neyse turkcell e geçsin vodafone taşıriz ordan da.

3 ay zorunlu beklemen lazım, bence ara iptal ettir, taşımak istemiyorsan
  • Benim yeğen 3 aylık. 25 yaş altı muhabbeti için hattı üzerine aldırabiliyor muyum acaba :P

• Mevcut Vodafone üyeleri geçebiliyor mu bu tarifeye.
  • kampanyayla ilgili herhangi bir detay yokmu arkadaşlar

• Peki diyelim geçtik, 3 ay sonra kampanya bitti,bu paketi almak artık 25 tl. oldu derseler....Yani 1 sene filan süre vermiyorlarmı aynı fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

quote:

Orijinalden alıntı: FuK

Yav daha dün akşam turkcell e taşıdım neyse turkcell e geçsin vodafone taşıriz ordan da.

3 ay zorunlu beklemen lazım, bence ara iptal ettir, taşımak istemiyorsan

3 Ay bekleme süresi yeni hatlar içindir onun dışında taşıdıktan 1 gün sonra bile başka bir operatör'e taşıyabilirsiniz.
  • nerde bu kampanya? ben reklamlarda hiçbirley görmedim. vodafone müşteri hizmetlerini arayan oldu mu konuyu açandan başka? dakikam olsa ben arayacağım :D
  • 20 yaş birisinin üzerine 2 farklı 35 yaşında kişinin hattı tanımlanabilir mi kullanıcı olarak?
  • 25 yaş sınırı ile kendi bacaklarına kurşun sıkmışlar.
    pek umut olmasada turkceli beklemek lazım diye düşünüyorum.
    avea zaten iyice cıvıttı.
  • Az önce reklamlarda gördüm, kampanya 19 martta başlayacak sanırım.şu an hiçbir yerde bilgi olmamasının sebebi bu olabilir.
  • Mevcut vodafoneluları ayrı tutmaları çok sinir bozucu. İlla önce aveaya taşıtacaklar hattı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.