Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarih varsa izlerim ilk sırayı nasıl kaçırdık Neyse Tudorsu'da almış oldum listeye
  • 3.bölüm hakkında bilgisi olan varmı beyler çıksada izlesek
  • haziranda mesajım otlasın diye bırakmıştım konu hortlamış bi bakıyım derken dizi başlamış .Olumlu yorumlara güvenerek bugün başlıyorum
  • İlk bölüm güzeldi, 2. de preair çıkmış web-dl çıkınca izlerim
  • 2 bölümü de izledim iyi güzel dikkatimi çekti de çok hızlı işliyorlar bence konuyu.
  • başlamak şart oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heavy Armored Knight

2 bölümü de izledim iyi güzel dikkatimi çekti de çok hızlı işliyorlar bence konuyu.

Bence direkt ana konuya geçmek istediler.Bundan sonra da normal ilerler diye düşünüyorum.
  • Yazın başlayacağım diziye dursun mesajım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

quote:

Orijinalden alıntı: Heavy Armored Knight

2 bölümü de izledim iyi güzel dikkatimi çekti de çok hızlı işliyorlar bence konuyu.

Bence direkt ana konuya geçmek istediler.Bundan sonra da normal ilerler diye düşünüyorum.

Umarım hocam az sakinlesin dizi.

Bu arada sarışın hatun felaket ya.
  • ilk bölüm itibariyle gelecek vaad ediyo dizi 2. bölümü 720P bulaydım iyidi şimdi bekle
  • ilk bölümü az önce izledim beğendim izlerim ben bunu [açık sahneleride yok odaya aniden biri dalınca sorun olmuyor ] 2. bölüm web versiyonu çıkmış normali yarın çıkacak sanırım onu bekliyeceğim şimdilik
  • Gelecek vaad ediyor
  • 2 bölümü de izledim, giderek güzelleşiyor.. umarım devam eder..
  • 2. bölüm 720p çıktı. İzledim süperdi.
  • Ilk bolumu indirdim bakalim biara izleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720p için önce çıkan webrip versiyonunu izlemedim.Cidden kötüydü görüntüsü çünkü.Güzelim diziyi böyle ziyan etmeyin.Bu arada bölümde güzeldi.

Rollo katıksız bir şerefsiz çıktı.Kıza tecavüz etti la.Demircinin kızınada çok yazık oldu.Babasınıda öldürdüler.Manastırdaki rahiplerede acıdım baya.Masum insanlar patır patır öldü bu bölüm.

Her bölümde her sahnede Lagherta istiyorum ben.Mümkünse hep gözüksün bu güzellik.Sakal görmekten bıktım.Bir Hobbit olamaz fakat çok fazla bu kadar kıl olması.İnsan güzel bir surat görmesi gerekiyor.

• 2. Bölümü 1080 p Web OLarak İndirdim Ama, Görüntü Gayet İyi İdi Daha İzlemedim
  • 3. bölüm yayınlandı. Dizi daha popüler olmadığından altyazı geç çıkacak galiba
    İngilizce altyazı çıkmasına rağmen, henüz Türkçe altyazıya başlayan kimse yok.
    Akşama seyrederim diyordum ama sanırım bugüne yetişmeyecek...
    Akşama altyazı çıkmazsa ingilizce altyazısıyla seyredeceğiz herhalde
    Yarını bekleyemeyeceğim
  • Altyazı çıkmış

ALTYAZI
  • 2. Bölümü Hemen İzleyim Bari
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.