Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok Arkadaş Web İndirmeyecem Bir Daha ... gideyim de Temiz 720p İndireyim Bari
  • İkinci bölümü izledim. Olaylar hızlı ilerlemeye başladı. Özellikle ikinci bölümde bu durum bariz bir şekilde hissedildi. Belki de dizi tek sezonluk olacak, hatta üçüncü bölüm bile internete düşmüş.

Dizinin yaptığı en iyi iş dönemin atmosferini tam anlamıyla yansıtmak. Zaten günümüz teknolojisiyle bu tür yapımlarda atmosfer gayet güzel resmedilebiliyor. Oyuncu performansları fena değil. Senaryo olarak biraz eksiklik var gibi geliyor, daha fazla diyalog olabilir.

Vikingler savaşçı bir halk olarak tanımlanır. Evleri yakıp insanları öldürür, sürüleri talan eder, kiliseleri yağmalar... Korkusuz savaşçılardır vikingler. İkinci bölümde onların bu tarafını gösterdiler, ama ziyadesiyle yetersiz kaldığını düşünüyorum. Biraz kan ve şiddet katabilirlerdi.

Diziyi çok abartmamak lâzım. Şimdiye kadar ortalamanın bir tık üstünde yapım görüntüsü çizdi.

• Hayda 3. bölüm ne ara düşmüş
  • 3. bölüm hangi ara düştü.Konuyu çabuk işliyolar tek sezon mu olucak acaba?
  • ben daha 1. bölümü yeni indirdim umarım bende beğenirim
  • İlk 3 bölümü indiriyorum. Yarın patlatırım arka arkaya bakalım nasıl bir diziymiş.
  • Bir türlü başlayamadım üşeniyorum.
  • Dizi çok güzel yahu, Daha 3. bölümden olaya daldılar. İnsanı sıkmayan bir tadı var.
  • Vay, işte bu dizi izlenir.
    Umarım kaliteli bir yapım olmuştur.
    Gerçi bu tip diziler her türlü izlenir...en yakın zamanda başlayacağım...
  • Bu diziyi çok beğendim. Kısa olacak olması kötü.
  • dizi baya hoşuma gitti ama çok büyük beklentilerim vardı tam karşılamadı mesela adamlar 2 kez baskına çıktı hiçbiride o meşhur viking miğferlerinide takmadılar olur mu la öyle şey?

Vikings (2013 - 2020)

Vikings (2013 - 2020)

bu arada o manastıra baskın sahnesini izlerken aklıma direk bu video geldi aynısını yapmış adamlar ama miğferlere dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KötüKedii -- 13 Mart 2013; 1:35:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KötüKedii

dizi baya hoşuma gitti ama çok büyük beklentilerim vardı tam karşılamadı mesela adamlar 2 kez baskına çıktı hiçbiride o meşhur viking miğferlerinide takmadılar olur mu la öyle şey?

Vikings (2013 - 2020)

Vikings (2013 - 2020)

bu arada o manastıra baskın sahnesini izlerken aklıma direk bu video geldi aynısını yapmış adamlar ama miğferlere dikkat

O migfer ler savaşta takılmaz.

Savaş sırasında olabildiğine hafif kıyafetler giyerler.

Umarım Camelot gibi bunu da harcamazlar.

• 3.bölümde güzeldi.

Dizide Earl adama karımla sevişmek istermisin diye sormuştu.Bu bölümde Ragnar yaptı bunu.Demekki bir adama güvenip güvenmeyeceğini böyle anlıyorlar.Earl öldürmüştü herifi.Ragnar'da batıya giderken rahip güvenilir demişti.Valla Lagherta benim karşıma gelecek.Bana öyle hareketler yapacak.Gözüm döner o anda.Anında kabul ederim.Bu arada dizi Hbo gibi bir kanalda olsaydı baştan aşağı çıplak olacaktı. Lagherta.Bir an o kadar istedim ki paralı bir kanalda olmasını.

Rahipde çok iyi çocuk çıktı.Baya sevdim kendisini.Sevilen bir karakter olacağına inanıyorum.Earl'de katıksız kötü olduğunu bu bölüm gösterdiler.Ufacık veleti öldürdü fakat Gabriel Bryne gibi bir reyiz oynuyor.Ölürse üzülürüm harbi.

Batıdan dönerken bir sahnede dağın yamacından akan şelale gösterdiler.Çok hoşuma gitti.Acaba nerede çekiliyor dizi?

• quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Bir türlü başlayamadım üşeniyorum.

Başlamalısın Bence
  • Güzel dizi gerçekten, History Channel'da olması diziye daha ciddi bir hava katıyor. İlk 2 bölümü izledim dediğiniz gibi hızlı ilerliyor. Deli gibi game of thrones'u beklerken bu dizi ilaç gibi geldi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavanekmek

3.bölümde güzeldi.

Dizide Earl adama karımla sevişmek istermisin diye sormuştu.Bu bölümde Ragnar yaptı bunu.Demekki bir adama güvenip güvenmeyeceğini böyle anlıyorlar.Earl öldürmüştü herifi.Ragnar'da batıya giderken rahip güvenilir demişti.Valla Lagherta benim karşıma gelecek.Bana öyle hareketler yapacak.Gözüm döner o anda.Anında kabul ederim.Bu arada dizi Hbo gibi bir kanalda olsaydı baştan aşağı çıplak olacaktı. Lagherta.Bir an o kadar istedim ki paralı bir kanalda olmasını.

Rahipde çok iyi çocuk çıktı.Baya sevdim kendisini.Sevilen bir karakter olacağına inanıyorum.Earl'de katıksız kötü olduğunu bu bölüm gösterdiler.Ufacık veleti öldürdü fakat Gabriel Bryne gibi bir reyiz oynuyor.Ölürse üzülürüm harbi.

Batıdan dönerken bir sahnede dağın yamacından akan şelale gösterdiler.Çok hoşuma gitti.Acaba nerede çekiliyor dizi?

O güven meselesinde katılıyorum öyle güveniyorlar sanırım.. Rahibi bende sevdim bir yamuk çıkmaz ondan sanırım.. Şu Ragnar'ın kardeşi sorun yalnız

• Dizinin 2. sezonu hakkında kanal değişimi ve devam ettirilmesi konuşuluyormuş .Toplam 10 bölüm bunu iki sezona ayırmışlar 5 er bölüm. Yani yayınlanan web rip 3. bölümü saymaz 3 bölüm sonra sezon bitecek.Eğer anlaşma olursa 9-10 .bölümler dizinin devam etmesi yönünde değiştirilebilir senaryo bakımından.

Sade ve iyi işlenen dizi muhtemelen maliyet yüzünden bazı yerler kısaca geçilmiş.
    yeni dil öğrenme,
    güven sorunu,deniz yolculuğu gibi konular.
    Vikingler ile özdeşleşmiş miğferlerin dizide Ragnar'ın karısı ile bir ilgisi olduğu düşünüyorum belki o tasarlayacak .Öylesine bir tahmin.

Fantastik öğeden vazgeçmiş olabilirler.Savaş alanında çıkan siluetden bahsediyorum.Oldukça iyi bir dizi diyebilirim.

• Spartacus yapımcıları nasıl oldu da bu Travis'i gözden kaçırmışlar. Adam bildiğin Andy'nin ikisi yahu, cuk otururdu role...

Ama burada da fena, hem de baya fena yani. Çok beğendim diziyi ancak 10 bölüm çok az yahu, hele 10 bölümü iki sezona yaylamaları daha fena. Umarım devam eder, cidden müthiş sardı. Ek olarak Lagertha için kanal değişecekse değişebilir. Yoksa Lagertha bir zahmet öyle göstermesinler arkadaş, hevesimiz kursağımızda kalıyor.
  • İlk bölümü izledim gayet güzeldi. Diğer iki bölümü de fırsat bulunca izleyeceğim.
  • O değilde şu floki çok iyi karakter olmuş ya

Vikings (2013 - 2020)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.