Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusufsk

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

2. bölüm oldukça iyiydi. Dizi tarih sevenler için gayet doyurucu ama öyle aksiyon dışında başka bir şey beklemeyenler için pek uygun değil. Spartacus ya da GoT ile karşılaştırmak saçma olur.

2. bölüm 10 Mart diye yazıyor. Nasıl izlediniz ben onu anlamadım hocam?

Dizimag'de falan yayımlandı hocam sanırım internet üzerinde yayımladı diziyi çeken kanal . Önümüzdeki haftada TV'De gösterirler bu bölümü .
  • Hadi bakalım
  • İlk Bölümü 720 p İndirdim,2. bölümün 720p Sini Bekliyorum, İkisini Birden İzlerim Artık:) 10 Bölümlük Kısa Dizi mi Denmiş Mesajlarda?
  • Gençler dizi mini seri mi? umarım değildir çünkü ben çok beğendim ve efsane diziler arasında yer alabileceğini düşünüyorum. dizi hakkında bilgi sahibi olanların cevap vermesi beni mutlu eder
  • bugün başlıyorum bakalım umutluyum bu diziden
  • Akşama izleyecem inşallah güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

bugün başlıyorum bakalım umutluyum bu diziden

ilk 2 bölümü izledim ve diyeceğim tek şey bu dizi tutar.
  • İlk bölümü izledim,hoşuma gitti. 2. bölümü de izlerim birazdan.
  • ilgimi çekti indiriyorum ilk bölümü 1080p
  • ilk bölüm bitti
    iyi olacak gibi duruyor
  • Güneş taşı olayı gerçekmiş bu arada

LinK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 7 Mart 2013; 18:58:58 >
  • Birazdan başlıyorum ben de diziye.
  • İki bölümüde indirdim akşam nasipse gidince izliyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 9 Mart 2013; 1:02:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi şimdilik iyi gidiyor dikkatimi çekti
  • 2. bölümü de indirdim...2-3 güne izlerim artık
  • İlk bölümü izledim. Gerçekten de büyük ses getireceğini ilk bölümden belli etti. History Channel imzalı olunca ayrı bir hava oluyor tabi dizide.

İskandinav tarihi hakkında öyle üstünkörü bilgim var. Ama yine de kendisini sevdirdi dizi.

Konu dışı olacak ama, şu dizilere baktıkça cidden kıskanıyorum ulan bizim tarihimizde efsaneleri de içine katınca yüzlerce sezonluk dizi çekilecek potansiyel var ama değerlendiremiyoruz.

Kimse elini taşın altına koymak mı istemiyor, ya da zaten abidik senaryolar ile voleyi vuruyoruz kasmaya ne gerek var mı diyorlar bilmiyorum.

Ordan burdan senaryo çakmak yada uyarlama yapıp asıl senaryo sahiplerine tonla para vermek yerine ciddi yapımlar, senaryolar yapmalarını istemek çok mu fazla izleyici olarak onu da bilmiyorum.

Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi 60 ülkede yayınlanıp seviliyor ise, bir Spartacus gibi, bir Game of Thrones gibi, bir Vikings gibi dizi çekildiğinde neler olur neler..

Neyse umarım dizi bekleneni verir. Takipçisiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

İlk bölümü izledim. Gerçekten de büyük ses getireceğini ilk bölümden belli etti. History Channel imzalı olunca ayrı bir hava oluyor tabi dizide.

İskandinav tarihi hakkında öyle üstünkörü bilgim var. Ama yine de kendisini sevdirdi dizi.

Konu dışı olacak ama, şu dizilere baktıkça cidden kıskanıyorum ulan bizim tarihimizde efsaneleri de içine katınca yüzlerce sezonluk dizi çekilecek potansiyel var ama değerlendiremiyoruz.

Kimse elini taşın altına koymak mı istemiyor, ya da zaten abidik senaryolar ile voleyi vuruyoruz kasmaya ne gerek var mı diyorlar bilmiyorum.

Ordan burdan senaryo çakmak yada uyarlama yapıp asıl senaryo sahiplerine tonla para vermek yerine ciddi yapımlar, senaryolar yapmalarını istemek çok mu fazla izleyici olarak onu da bilmiyorum.

Muhteşem Yüzyıl gibi bir dizi 60 ülkede yayınlanıp seviliyor ise, bir Spartacus gibi, bir Game of Thrones gibi, bir Vikings gibi dizi çekildiğinde neler olur neler..

Neyse umarım dizi bekleneni verir. Takipçisiyiz.

hocam haklısınız ama bizim yapımcılar reytingi para için yapıyor sanat için değil ondan başarılı olamıyoruz bence

1.bölümü ilk çıktığı gün izledim ben beğendim açıkçası 2. bölümü bekliyorum çıksada izlesek

• İlk iki bölüm güzeldi
  • Güzel gidiyor şimdilik beğendimde, izleyiciside bir hayli varki divxplanette üçüncü sıraya oturmuş.
  • ArKadaslar dizi bir HBO-- yayini ise zaten efsane olacaktir kac bolum. yayinlandigina bakmayin gecen yillar sadece dizinin finalini verecegi amaci uzatir biran önce bitsin yerine ayni güzellikte baska diziler yapsin hbo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.