Şimdi Ara

[VIDEO] YAYAYA 103 KM İLE ÇARPTILAR! YETMEDİ İFTİRA ATTILAR! AMA BEN ÖLMEDİM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
587
Cevap
20
Favori
74.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 5 gün
 • Cevaplayan Üyeler 291
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 156
 • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 5 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
 • Favoriye Eklediklerim 20
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Semih Güzey (156 mesaj) chtsydn (15 mesaj) mrslimshady (12 mesaj) Wauwaxtt (9 mesaj) Queen Hentai (8 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (404 mesaj) Mobil (144 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (25 mesaj)
 • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> [VIDEO] YAYAYA 103 KM İLE ÇARPTILAR! YETMEDİ İFTİRA ATTILAR! AMA BEN ÖLMEDİM!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel


  Selam, ben Semih. İlk duruşma 21 Mayıs'ta ve bu öğreneceklerinin sadece 1 dakikaya sığabilen giriş kısmıydı. Zaman ayırıp dinlediğin için teşekkür ederim.

  Bazen neşeli, bazen sıkıntılı ama her şeye rağmen hayatın tüm güzellikleriyle yoluna devam eden biriydim. Kısaca senin gibiydim. Ve bir gün her şeyim alındı. O gün gözlerimi ilk kez yumdum. Uyanıp uyanamacağımı bilmeden... Sonrasında ne mi oldu?

  Öleceğimi düşünenler iftiraya kadar uzanan yalanlar düşünüp senaryolar yazdı. Ama beklemedikleri bir sorun çıktı. BEN ÖLMEDİM! Ve hikayem burada bitmedi!

  Bu canlıların Ankara'da tanıdıkları olduğu söylentilerinden bahsetmiyorum.

  Çünkü aynaya her baktığında yüzüne, vücuduna bırakılan o izlerin, tedavi olamadığın ve tedavisi olmayan hastalıklarının yaşattığı acıyla uyuyamadığın gecelerde, sana bunları yaşatanlar bir özür bile dilemeyip hayatlarına hiçbir şey olmamış gibi devam ederken, yaşayabileceklerine karşı her anlamda hazır ve güçlü olman daha önemli.

  Sonraki paylaşımlarda, ölüme yakın birine nasıl iftira atılacağını, nasıl asılsız tutanak hazırlanacağını, canını düşünmeden emanet edebileceğin polis, öğretmen, hukukçu hatta doktorun bile hayatınla nasıl değersiz bir oyuncak gibi oynayabileceğini belge ve delillerle anlatacağım. Çünkü çoğu insan bunları anlatabilecek kadar şanslı olamıyor.

  Bu gönderilenler doğru mu bilmiyorum ama yine de burada dursun:  İMZA KAMPANYASI:https://www.change.org/p/t%C3%BCrkiye-cumhuriyeti-adalet-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-a%C5%9F%C4%B1r%C4%B1-h%C4%B1z-ba%C5%9Fka-canlar%C4%B1-yakmas%C4%B1n?recruiter=321192131&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

  EKŞİSÖZLÜK DONANIM GRUBU KONUSU:https://eksisozluk.com/yayaya-90-km-hizla-carpip-iftira-atmak--6041815

  EKŞİSÖZLÜK KONUSU:https://eksisozluk.com/semih-guzey-icin-adalet--6041023

  BELKİ ŞİKAYETİN BİR YARDIMI OLUR DİYE EKLİYORUM:
  https://www.cimer.gov.tr
  https://www.change.org/p/aşırı-hız-başka-canları-yakmasın-adalet-bakanlik-semihgüneyiçinadalet

  Destek olmak istersen sosyal medya hesaplarımı da buraya eklemek istiyorum.

  HASHTAG: #semihgüzeyiçinadalet

  Instagram:https://www.instagram.com/semihguzey/
  Twitter:https://twitter.com/semihguzey
  Facebook:https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

  EDIT: @hakangklp ve @hasinee adlı profiller hesaplarını dondurup kayıplara karıştı.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 8 Aralık 2019; 9:53:21 >  _____________________________
 • Her şeyimi kaybettim. Kaybedecek daha fazla bir şeyim kalmadı. Son nefesime kadar adaleti arayacağız. Haklıyız. Kazanacağız.
  Bu ülkede adalete ait hiç bir beklenti bırakmadılar. Güçlülerin haklı olduğu bir düzene ayak uydurmamızı istiyorlar.
  Günlerimiz başkalarının çaresizliklerine ve uğradıkları haksızlıklara seyirci kalmakla geçiyor. Sıranın bize gelmemesini umuyoruz ancak.
  Devletin sağlayamadığı adaleti kavramını fıtratımız gereği biz sağlamak istiyoruz ama sınırlı gücümüzle başaramayacağımızı görmek bizi daha da üzüyor.
  İş çevremde, sanal çevremde, sosyal çevremde yardım edemediğim insanlar var ve elimden bir şey gelmiyor. Yardım edemediğim herkes için özür diliyorum.
  Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda iyileşirsin ve bu durumu atlatırsın. Allah hepimizi böyle kazalardan korusun. İnşallah adalet yerini bulur ve kim haklıysa ortaya çıkar.
  Olayın biraz çarpıtılmasından dolayı bazı soru işaretlerim oluştuğunu da söylemem gerek zira bazı bariz yanlışların olması bütünlüğünün doğruluğunu sorgulatıyor.

  1) 90km/h hızla geliyordu demişsin ama kime göre neye göre 90? (Belirsiz bilgi-Eksi puan)
  2) Üstüne basa basa okul sebebiyle 20km/h limite vurgu yapmışsın ama gecenin o saatinde okul olmadığı için 50km/h limiti geçerlidir (Yanlış bilgi-Eksi puan)
  3) Videoda karşılıklı otobüs durakları olduğunu vurgulamışsın. Karşılıklı 2 otobüs durağı olması neyi değiştirir? (Çarpıtma)
  4) Gecenin 10'unda olayın anaokulunun önünde olması neyi değiştirir? (Çarpıtma-Eksi puan)
  5) Videoda nedense hiç bahsedilmiyor ama yaya geçidinden geçmemişsin, bundan hiç bahsedilmiyor. (Doğru bilgiyi örtme-Eksi puan)
  6) Ve yine videoda hiç bahsedilmiyor ama yaya geçidinden geçmediğin gibi gece karanlığında koşarak arabanın önüne fırlamışsın (Doğru bilgiyi örtme-Eksi puan)
  7) "Seni görmesine rağmen yavaşlamadan üzerine süren sürücü" ifadesi... Sen gece karanlığında yaya geçidi olmayan bir yerden koşarak birden şoförün sağına doğru karşıya geçmeye çalışınca videoda göründüğü üzere kazadan kaçınmak için soluna manevra yapmış. Sen karar değiştirip sola geri koşunca da çarpışma gerçekleşmiş. Adam kazadan kaçmaya çalışırken sen "beni görmesine rağmen üzerime sürdü" demişsin ki bu haksız bir suçlama olmuş. (Yanlış bilgi-Eksi puan)
  8) İnsanlara olan cevaplarında ısrarla adamın üstüne kırdığını sanki sen kaçarken peşinden öldürmeye geldiğini söylüyorsun ama yukarıda da belirttiğim gibi adam kazadan kaçınmak için sola kırmış halbuki. Her şey 1-2 saniye içinde olup bitiyor. (Çarpıtma-Eksi puan)

  Dediğim gibi bu çarpıtmalar olayın geri kalanının güvenini sarsıyor. İnşallah adalet yerini bulur ve suçlu cezasını çeker.
  Teşekkür ederim iyi hatırlattın. Benim de aklıma geldi ama orada atılan imzaların çöpe gittiğini söylüyorlar. Yine de denemeye değer. Yapacak daha iyi bir şeyim yok. Kampanya başlatıp duyurusunu yapacağım. Çok sağol.
  Kamuoyu olusturup rezil edelim sorumlu kisileri adalet ceza almasada insan icine cikamayacak hale gelsinler. Bakkala giderken linc edilcek hale getirelim pislikleri.
  Türkiyedeki kazalara alıştık artık yine sürücünün suçudur deyip videoyu açtım ama birkaç kez izledim bence tüm suç sürücüde değil. Evet araç sana çarptı ölümden döndün fakat sürücünün tamamen suçlu olduğunu düşünmüyorum. Sürü psikolojisine uyup direk suçu bir tarafa yıkmayacağım.


  1- Yaya geçidi yok.
  2- Olay sabah saatlerinde değil ve okul ile ilgili bir durum yok bu yüzden dikkatsiz davranmış olabilir
  3- O aracın 90 km/s ile geldiğine inanmıyorum 50 km/s civarında büyük ihtimalle karşı şeritten gelen araçla hızları neredeyse aynı
  4- Sen direk yola atlıyorsun ve araç sellektör yapıyor seni uyarıyor fakat sen devam ediyorsun o mesafeden frene bassa da ki basıyor hızını çok da düşremez.
  5- Sağa sola bakılır biliyorsundur sanırım ama videoda biliyor gibi görünmüyorsun
  6- o araçtakiler arkadaşların değil mi ? bunca şeyden bahsedip o aracın orada olmaması gerektiğini de biliyorsundur sanırım.

  7- sürücü ne kadar suçluysa sen de o kadar suçlusun.


  bizim insanlar hemen linç etmeye meraklı fakat burada tek suçlu sürücü değil.
  Burda bana karşı ithamlarda bulunamazsın çünkü öyle birşey demedim. Beni tanımıyorsun araç sürüşümü bilmiyorsun. Bu bir KAZA. Kasti bir durum yok Böyle bir tepki alacağımı bildiğim için yazmiyim yazmiyim diyordum. Sana çarpmakta haklı demedim. Verdiğin verilere göre objektif olarak yorumumu yaptım. Algı oyunu yapmayı bırakmalısın.

  Ben yolda giden aracın önüne koşarak ve tabelanın arkasından bir anda atlayayım ama çarpınca tüm kusuru o alsın? Hırsızın hiç mi suçu yok derler bu duruma.

  O hatalı ama sen de hatalısın kanunlar önünde. Aracın limit üzerinden hızlı gitmesi seni tamamen haklı çıkarmaz. Pratik teori gibi işlemez herzaman (kendi hatan gibi). O hatalı ama sen de en az onun kadar hatalısın.

  Okuyanlar yazdığımı anlayacaktır sen anlamak istemesen de. Gereğine mahkeme karar verecektir. Geçmiş olsun.
 • Yarbay
  2109 Mesaj
  paylaşılmalı ulkede adalet yok anca kamu vicdani etkilenince adalet islemeye baslaniyor.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________

  Sebastian Vettel
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Her şeyimi kaybettim. Kaybedecek daha fazla bir şeyim kalmadı. Son nefesime kadar adaleti arayacağız. Haklıyız. Kazanacağız.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 15 Mayıs 2019; 12:23:35 >
  S.Vettel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Binbaşı
  1765 Mesaj
  Çok geçmiş olsun. İnşallah sağlığına geri kavuşursun. Adalet yerini bulur diyeceğim ama gerçekten artık umut bırakmadılar insanda. İnanç bırakmadılar iyi şeylere dair.

  Allah bu ülkenin de insanının da belasını versin. Bir göktaşı falan düşse de yok olup gitsek ya.
  Midem bulanıyor artık. Bu kadar kötülük, bu kadar vicdansızlık, bu kadar kalitesizlik, bu kadar pespayelik, bu kadar vasatlık nasıl bir araya gelir aklım almıyor.

  Lanet olsun.
  _____________________________

  Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.


  Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Ümitsizliğe kapıldığım, nefes aldığıma şükredemediğim çok zaman oldu. Ölmeyi bile istedim. Ama ümitsizlik fayda etmedi. Değişim ya olacak ya olacak. Bunun olması için harekete geçtim.
  Kerasuslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Çok geçmiş olsun.Size bunu yapanlardan hesabını sorabilirsiniz umarım.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Emekli Yönetici
  8732 Mesaj
  Geçmiş olsun, umarım adalet yerini bulur bu olayda.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Son nefesime kadar yakalarında olacağım.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 15 Mayıs 2019; 12:59:38 >
  SagaNoren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: fenerliso

  Geçmiş olsun, umarım adalet yerini bulur bu olayda.
  O adalet buraya gelecek!
  _____________________________
 • Yarbay
  3569 Mesaj
  Geçmiş olsun,umarım o şeref yoksunları yaptıklarının cezasını çeker.
  |
  |
  _____________________________
  LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Sapphire Amd Rx 5700 XT 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Pro 2009 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

  AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
 • General
  11831 Mesaj
  çok geçmiş olsun hocam
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  241 Mesaj
  Umarım adalet yerini bulur  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  440 Mesaj
  Çok geçmiş olsun hocam.

  Yanlış kişiye çarptılar. Çarptıkları kişi bir DH li ve hepimiz destekliyoruz arkanızdayız.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  261 Mesaj
  Up up destekliyoruz usta bu kekolarin sonunu biz getirecez devlet umursamiyor bu kekolari  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kas adam -- 15 Mayıs 2019; 13:58:37 >
  |
  |
 • Yarbay
  2643 Mesaj
  Adaletsizlik ve hukuksuzluktan dolayı yakında hakkı yenen insanlar adaletlerini kendi sağlayacak. Devlet kaotik bir ortam oluşmasını istiyor resmen. Başka ülkede yaşansa şu olay sürücü cinayete teşebbüsten, kural ihlallerinden en az 25 yıl müebbet yer üstüne bir daha sürücü ehliyeti verilmezdi, tedavin için sürücünün tüm malvarlıklarına el konulup tedavi masrafların karşılanırdı. Biz de bırak hapisi elini kollunu sallaya sallaya geziyor üstüne tehdit ediyor...

  Bu ülkenin insanlarına gerçekten yazık. Evet hapishaneler dolu ancak varsın yandaşlar yiyeceğine, cengiz inşaata vergi affı geleceğine birkaç tane daha yapılırdı...  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
 • Yarbay
  12853 Mesaj
  cok gecmis olsun dostum. sonuna kadar yanindayiz

  Allah bu ulkenin belasini vermis. cok sinirliyim ama bir sey desem iceri atilma korkusu var, iste boyle lanet bir ulkedeyiz  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
 • Yüzbaşı
  650 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: Bay Robot

  Adaletsizlik ve hukuksuzluktan dolayı yakında hakkı yenen insanlar adaletlerini kendi sağlayacak. Devlet kaotik bir ortam oluşmasını istiyor resmen. Başka ülkede yaşansa şu olay sürücü cinayete teşebbüsten, kural ihlallerinden en az 25 yıl müebbet yer üstüne bir daha sürücü ehliyeti verilmezdi, tedavin için sürücünün tüm malvarlıklarına el konulup tedavi masrafların karşılanırdı. Biz de bırak hapisi elini kollunu sallaya sallaya geziyor üstüne tehdit ediyor...

  Bu ülkenin insanlarına gerçekten yazık. Evet hapishaneler dolu ancak varsın yandaşlar yiyeceğine, cengiz inşaata vergi affı geleceğine birkaç tane daha yapılırdı...
  Hukukçulardan öğrendiğim kadarıyla burada taksirle yaralama adıyla ehliyetine "daha önce bir kaza yapmıştır" anlamına gelen bir işaret atılıyormuş. Sonra o ehliyetle trafikte terör estirmeye devam ediyormuş. Çok cuzi olarak da bir para cezası kesiliyormuş.

  Tabi bunlar benim haklı görüldüğüm durumda. Eğer polislerin çizdiği asılsız krokiyi kabul ederse bilirkişi ve mahkeme, hiçbir ceza almadan elini kolunu sallayıp gidebilir de.
  |
  |
  _____________________________
 • Geçmiş olsun kardeşim.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  DOLANDIRICILARA KARŞI DIKKATLI OL !
 • Yarbay
  3700 Mesaj
  Kamuoyu olusturup rezil edelim sorumlu kisileri adalet ceza almasada insan icine cikamayacak hale gelsinler. Bakkala giderken linc edilcek hale getirelim pislikleri.
  _____________________________
  Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.